Screenové rolety

Screenové (clonové) rolety

Moderné vonkajšie clonové rolety sú zaujímavou alternatívou vonkajších žalúzií. Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku na screenové rolety. Clonové rolety znižujú vnútornú teplotu vďaka čomu môžete cez leto výrazne znížiť náklady na klimatizáciu. Rolety dokážu efektívne odolávať nepriaznivým poveternostným podmienkam či zlému počasiu ktoré so sebou prináša zmenu teploty a vlhkosti. Screenové rolety dokážu v zavretom stave čiastočne nahradiť aj siete proti hmyzu. V prípade použitia látky typu blackout dokážu veľmi efektívne tieniť a vyrovnať sa aj vonkajším žalúziám. Pri rolete HR10-ZIP viete box ukryť pod stenu pred oknom. Vyberte si moderné tienenie v podobne screenových roliet.

Screenová roleta SCREEN ALFA-ZIP a SCREEN ALFA PLUS-ZIP

Screenová roleta SCREEN ALFA-ZIP

Zaisťuje maximálnu ochranu proti slnečnému žiareniu

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Možnosť väčšej šírky (až 4,8m) a použitia na pergoly

Zaomietacia screenová roleta

Screenová roleta SCREEN HR10-ZIP

Moderné riešenie pre prvotriednu energetickú náročnosť a pre požiadavky na komfortnú vnútornú klímu v pasívnych a nízkoenergetických domoch – to všetko vystihuje zaomietaciu screenovú roletu.

 • box integrovaný do steny pred oknom
 • žiadna perforácia plášťa budovy
 • plne integrovaná spodná lišta v zatiahnutej polohe
 • vhodná pre nízkoenergetické a pasívne domy
 • odolnosť voči vetru – trieda 3
 • Elektrické ovládanie
Horizontálne žalúzie bledé jemný vzor

Prečo si vybrať screenové rolety?

Ochrana

Screenové rolety ponúkajú efektívnu ochranu pred slnečným žiarením a prehrievaním miestnosti. Ich špeciálne materiály a konštrukcia umožňujú filtrovať svetlo a teplo, čím udržiavajú interiér chladný aj počas horúcich letných dní.

Úspora energie

Tieto rolety sú navrhnuté tak, aby minimalizovali prenikanie tepla cez okná a zároveň umožňovali príjem dostatku prírodného svetla. Týmto spôsobom pomáhajú znižovať spotrebu energie na klimatizáciu a osvetlenie interiéru.

Súkromie

Screenové rolety ponúkajú súkromie vnútri domu alebo kancelárie tým, že obmedzujú pohľad z vonkajšieho prostredia. Zároveň však umožňujú prirodzené svetlo prenikajúce do miestnosti, čo vytvára príjemné prostredie na prácu alebo odpočinok.

Odolnosť

Screenové rolety sú často vyrobené z odolných materiálov, ktoré zvládajú rôzne poveternostné podmienky vrátane dažďa, vetra a slnečného žiarenia. Ich trvanlivosť znamená nižšiu potrebu údržby a dlhšiu životnosť v porovnaní s niektorými vonkajšími žalúziami.

Naši obchodní partneri a dodávatelia screenových roliet

logotyp Michal Kohút
partner isotra
Somfy logo

Často kladené otázky

 • Koľko stoja predokenné rolety?

  Cena predokenných roliet závisí od veľkosti a typu. Bežne sa môže cena pohybovať od 300 do 1500 euro. Faktorov ktoré vplývajú na cenu je veľké množstvo. Roleta môže mať motorické ovládanie alebo manuálne. Môže byť s drahšou látkou alebo lacnejšou. Pre presné zistenie ceny pre vás na mieru nám napíšte rozmery a získajte od nás bezplatnú cenovú ponuku.

 • Čo je screenová roleta?

  Screenová roleta je druh žalúzie, ktorá slúži na ochranu pred slnkom a zároveň umožňuje prenikanie svetla do miestnosti. Je vyrobená z odolného materiálu a často sa používa na terasách alebo balkónoch.