Žalúzie Ružomberok

22 rokov

získavania skúseností

15 000+

spokojných zákazníkov

Servis

záručný aj pozáručný

100%

vyrobené na Slovensku

Žalúzie Ružomberok, rolety a sieťky proti hmyzu

Žalúzie Ružomberok, v ponuke máme aj rolety a sieťky proti hmyzu. Produkty sú vyrobené na Slovensku. Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku. Vytvárame pre vás žalúzie na mieru, ktoré sú nielen funkčné, ale aj elegantné. Naša široká ponuka zahŕňa vnútorné žalúzie, vertikálne rolety a vonkajšie žalúzie, rolety plissé, látkové a deň a noc varianty, ktoré prinesú do vášho interiéru útulnosť. Na terasu máme screenové rolety a kvalitné sieťky proti hmyzu na okná a dvere. Objavte naše prvotriedne riešenia pre vaše okná a dvere! Získajte bezplatnú cenovú ponuku už dnes. Žalúzie Ružomberok – Elegancia a funkčnosť v každej žalúzii a rolete.

Žalúzie vnútorné

S našimi produktmi môžete vždy mať príjemný tieň. Naša široká ponuka zahŕňa – vnútorné žalúzie, elegantné vertikálne žalúzie a praktické vonkajšie žalúzie, ktoré vám umožnia úplnú kontrolu nad mierou svetla vo vašom dome a zároveň zabezpečia ochranu vašich okien pred prílišným slnečným žiarením. Môžete nám dôverovať, pretože žalúzie Ružomberok sú vaším spoľahlivým partnerom pre optimálnu ochranu a štýl vášho domova.

Žalúzie vnútorné

Zabezpečte si optimálny komfort vďaka našim roletám. Na výber máte – rolety deň a noc, látkové rolety, vonkajšie plastové rolety a plissé rolety. Naše rolety deň a noc sú nielen funkčné, ale aj štýlové. Sú inovatívnym riešením pre váš moderný domov, kde si môžete prispôsobiť atmosféru podľa vašich predstáv. Začnite tieniť s eleganciou, pretože rolety deň a noc Ružomberok sú synonymom pre spoľahlivosť, štýl a inováciu vo svete okenných riešení.

Žalúzie vnútorné

Otvorte svoje okná a dvere bez obáv z nežiaduceho hmyzu. Naša škála produktov zahŕňa – sieťky na okná, sieťky na dvere a plissé sieťky, ktoré vám poskytnú pokojnú atmosféru vo vnútri. S našimi kvalitnými sieťkami si môžete užívať čerstvý vzduch a zároveň sa chrániť pred nežiaducim hmyzom. Sieťky Ružomberok – váš verný spoločník v udržiavaní vášho pohodlia.

Ako pracujeme?

Telefonický hovor

Kontaktujte nás a dohodneme sa na termíne pre zameranie.

Zameranie

Vyberiete si produkt z katalógu a zameriame presné rozmery

Montáž

Namontujeme vašu zákazku a následne po montáži zaplatíte

Referencie

Čo o nás povedali naši zákazníci žalúzie Ružomberok?

Roletky deň a noc tyrkysové

Často kladené otázky

Prosím, aká je aktuálna cena žalúzií a roliet na stránke žalúzie Ružomberok?

Cena našich produktov je vždy individuálna, pretože vyrábame na mieru. Žalúzie pre trojdielne okno (2 malé, 1 veľké) sa pohybujú v cenovom rozmedzí od 70 do 90 €. Sieťky proti hmyzu sú cenovo podobné ako žalúzie ale na každom okne má sieťka väčší rozmer ako žalúzia a preto je cenovo trošku drahšia. Rolety deň a noc sú približne 2 a pol krát drahšie ako žalúzie. Pre bezplatnú cenovú ponuku kliknite tu a vyplňte formulár.

V ktorých mestách pôsobíte?

Žalúzie Ružomberok dodávame a montujeme v Ružomberku a okolí. Okrem okresu Ružomberok zastrešujeme aj ďalšie väčšie okresné a krajské mestá. Aby ste videli všetky lokality v ktorých pôsobíme kliknite tu.

Ako dlho trvá dodanie a montáž vašich produktov?

Dodanie od zamerania trvá štandardne 1 - 3 týždne v závislosti od produktu. Každý produkt má iné dodacie lehoty. Žalúzie sa pohybujú okolo jedného až 2 týždňov. Rolety majú dodaciu lehotu 2 až 3 týždne. Sieťky proti hmyzu v závislosti od letnej sezóny môžu byť vo výrobe 1 až 3 týždne.

Top 3 najpredávanejšie produkty v Ružomberku

Roletky deň a noc v kuchyni

Vhodné do interiéru a prevažne do súkromných bytov.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Finančne nenáročný produkt vhodný kdekoľvek.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Sieťky na mieru so špeciálnou sieťovinou zo sklo-vlákna.

Žalúzie Ružomberok

Naše služby ponúkame v Ružomberku, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

Ružomberok, malebné mesto na severe Slovenska, očarí svojich návštevníkov svojou bohatou históriou a nádhernou prírodou. Svojím zachovaným historickým centrom, kde sa mieša stredoveká architektúra s modernými kaviarňami, ponúka autentický pohľad do minulosti. Mesto je obklopené krásnymi horami Nízkych Tatier a hlbokými lesmi, čo ho robí výborným miestom pre turistiku a outdoorové aktivity. Ružomberok je tiež známy svojimi kultúrnymi podujatiami, múzeami a galériami, ktoré oživujú mestskú atmosféru.

Miesta pôsobenia vo väčších mestách a okolí: Komjatná, Likavka, Liptovská Lúžna, Liptovská Osada, Liptovská Štiavnička, Liptovské Revúce, Liptovské Sliače, Lisková, Lúčky a ďalšie...

Naši obchodní partneri a dodávatelia pre mesto Ružomberok

logotyp Michal Kohút