Žalúzie Dubnica nad Váhom

22 rokov

získavania skúseností

15 000+

spokojných zákazníkov

Servis

záručný aj pozáručný

100%

vyrobené na Slovensku

Žalúzie Dubnica nad Váhom, rolety aj sieťky proti hmyzu

Žalúzie Dubnica nad Váhom, dodávame a montujeme rolety a sieťky proti hmyzu. Vyrobené na Slovensku. Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku. Tvoríme štýlové žalúzie presne podľa vašich predstáv, ktoré okamžite oživia váš domov. Naša široká ponuka zahŕňa vnútorné a vonkajšie žalúzie, vertikálne rolety, plissé rolety a látkové deň a noc žalúzie. Pre vašu terasu máme k dispozícii screenové rolety a kvalitné sieťky proti hmyzu na okná aj dvere. Objavte naše kvalitné riešenia pre vaše okná a dvere! Požiadajte ešte dnes o bezplatnú cenovú ponuku a zažite novú úroveň pohodlia vo vašom domove. Žalúzie Partizánske – vaše optimálne riešenie pre okná a dvere.

Žalúzie vnútorné

S našimi produktmi vždy zostanete v tieni. Ponúkame vnútorné žalúzie, elegantné vertikálne žalúzie a praktické vonkajšie žalúzie.S našimi žalúziami získate úplnú kontrolu nad svetlom vo vašom dome a zároveň chrániť vaše okná pred prílišným slnečným žiarením. Dôverujte nám, pretože Žalúzie Partizánske sú spoľahlivým partnerom pre optimálnu ochranu a štýl vášho domova. Zabezpečte si pohodlný a útulný domov s našimi žalúziami!

Žalúzie vnútorné

Vytvorte ideálnu rovnováhu medzi svetlom a súkromím s našimi rozmanitými roletami. Naša ponuka zahŕňa rôzne typy, vrátane roliet ako: rolety deň a noc, látkové rolety, vonkajšie plastové rolety a plissé rolety. Naše rolety deň a noc nie sú len praktické, ale aj štýlové. Predstavujú elegantné riešenie pre moderný dizajn vášho domova, čo vám umožní vytvoriť atmosféru podľa vašich predstáv. S našimi Roletami deň a noc Partizánske môžete dôverovať spoľahlivosti, štýlu a inovácii v oblasti okenných riešení.

Žalúzie vnútorné

Vetrajte váš dom bez obáv zo vstupu nežiaduceho hmyzu. Naša široká ponuka zahŕňa sieťky na okná, sieťky na dvere a plissé sieťky, ktoré vám zabezpečia bezstarostnú atmosféru vo vnútri vášho domova. S našimi kvalitnými sieťkami môžete bezpečne užívať čerstvý vzduch a zároveň udržiavať nežiaduci hmyz na diaľku. Sieťky Partizánske – váš spoľahlivý spoločník v zachovaní vášho pohodlia.

Ako pracujeme?

Telefonický hovor

Kontaktujte nás a dohodneme sa na termíne pre zameranie.

Zameranie

Vyberiete si produkt z katalógu a zameriame presné rozmery

Montáž

Namontujeme vašu zákazku a následne po montáži zaplatíte

Referencie

Čo o nás povedali naši zákazníci pre žalúzie Dubnica nad Váhom?

Roletky deň a noc tyrkysové

Často kladené otázky

Aká je cena produktov na stránke žalúzie Dubnica nad Váhom?

Naše výrobky sú plne prispôsobené vašim potrebám, a preto sú ceny individuálne. Napríklad žalúzie pre trojdielne okno (2 malé, 1 veľké) sa pohybujú v rozmedzí 70 - 90 €. Sieťky proti hmyzu majú podobnú cenovú hladinu ako žalúzie, avšak ich väčší rozmer na každom okne zvyšuje cenu o niečo viac. Rolety deň a noc sú zhruba 2,5-krát drahšie ako žalúzie. Naša cena závisí od vášho konkrétneho požiadavky a veľkosti okien či dverí.Pre bezplatnú cenovú ponuku kliknite tu a vyplňte formulár.

V ktorých mestách pôsobíte?

Žalúzie Dubnica nad Váhom pôsobí v danom meste a okolí. Okrem okolia Dubnice nad Váhom zastrešujeme aj ďalšie väčšie okresné a krajské mestá. Aby ste videli všetky lokality v ktorých pôsobíme kliknite tu.

Ako dlho trvá dodanie a montáž vašich produktov?

Dodanie od zamerania trvá štandardne 1 - 3 týždne v závislosti od produktu. Každý produkt má iné dodacie lehoty. Žalúzie sa pohybujú okolo jedného až 2 týždňov. Rolety majú dodaciu lehotu 2 až 3 týždne. Sieťky proti hmyzu v závislosti od letnej sezóny môžu byť vo výrobe 1 až 3 týždne.

Top 3 najpredávanejšie produkty v Dubnici nad Váhom

Roletky deň a noc v kuchyni

Vhodné do interiéru a prevažne do súkromných bytov.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Finančne nenáročný produkt vhodný kdekoľvek.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Sieťky na mieru so špeciálnou sieťovinou zo sklo-vlákna.

Žalúzie Dubnica nad Váhom

Naše služby ponúkame v Dubnici nad Váhom, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

Dubnica nad Váhom, malé mesto v západnej časti Slovenska, je známe svojou priateľskou atmosférou a pokojným životným štýlom. Svojou polohou na brehu rieky Váh je ideálnym miestom pre prírodné túry a oddych. Mesto je bohaté na kultúrne dedičstvo, s peknými kostolmi a historickými budovami. Dubnica nad Váhom ponúka aj moderné obchody, reštaurácie a kaviarne, vytvárajúc z nej príjemné miesto na život a návštevu.

Miesta pôsobenia vo väčších mestách a okolí: Bolešov, Horná Poruba, Ilava, Košeca, Košecké Podhradie, Ladce, Mikušovce, Nová Dubnica, Pruské a ďalšie...

Naši obchodní partneri a dodávatelia pre žalúzie Dubnica nad Váhom

logotyp Michal Kohút