Sieťky na okná

Sieťky na okná

Sieťky na okná chránia vašu domácnosť od hmyzu. Sú odolné voči poveternostným podmienkam. Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku. Sieťka na okno je cenovo najvýhodnejší spôsob chránenia vašej domácnosti pred otravným a nežiadúcim hmyzom. Sieťky na okná na mieru majú zosilnený profil z extrudovaného hliníku. Profil na sieťky proti hmyzu môže mať rôzne RAL nástreky. Sieťovina je zo skleného vlákna a je odolná voči UV žiareniu. Vďaka kvalitným materiálom má dlhú životnosť. Montáž sieťky je neinvazívna a pri montáži sa nevŕtajú žiadne dierky vďaka čomu sa nepoškodí rám okna. Servis a údržba sieťky je cenovo dostupná a jednoduchá. Výmena sieťoviny je tiež súčasťou servisu ktorý ponúkame.

Sieťky na okná

Sieťky proti hmyzu na okná chránia vašu domácnosť od nežiadúceho a otravného hmyzu. Sieť je odolná voči poveternostným podmienkam vďaka pogumovanému sklenému vláknu. Vyznačujú sa tým že rám okna sa neporuší pri montáži a ostáva zachovaný. Pozrite si ako vybrať správne sieťky na okná.

 • Jednoduchá montáž bez vŕtania
 • Bez-údržbové
 • Extrudovaný profil
  (silnejší a hrubší hliník)
 • Sieťovina odolná voči poveternostným podmienkam
 • Sieťovina vyrobená z pogumovaného sklovlákna
Sieťky na okná
plissé sieťky

Stačí chvíľka a je dnu

Tiež milujete vetranie čerstvého vzduchu? Áno aj ja. Naposledy keď manželka chcela vyvetrať rýchlo otvorila nie len okno kde bola sieťka ale aj okno kde nebola. Rozdiel bol vidieť prakticky okamžite. Stačila chvíľka a už bola dnu mucha. To neustále bzučanie začne po chvíľke liezť na nervy.

Zvyšok času som už len hľadal spôsob ako sa tej muchy zbavím. A ešte horšie to je večer. Večer nalietavajú do okien kde sa svieti veľa nočného hmyzu ako mole alebo aj komáre ktoré milujú v noci štípať. Našťastie sieťky proti hmyzu sú elegantným spôsobom ako vetrať aj večer. Aj vy máte problém s neželaným hmyzom, moľami či komármi? Pozrite si výhody našich sieťok a začnite vetrať bez obáv.

Sieťka na okno – Výhody

Materiál

Sieťovina je vyrobená zo sklenených vlákien a vyniká svojou vysokou odolnosťou voči účinkom UV žiarenia, čím sa zabezpečuje jej mimoriadne dlhá životnosť v porovnaní s inými cenovo dostupnejšími typmi sieťoviny. Profil rámu sieťky je z extrudovaného hliníku ktorý je pevnejší ak ostatné profily

Bez vŕtania

Sieťka sa neuchytáva šróbami. Na ráme sieťoviny sú háčiky ktorými je celá sieťka zachytená na okne za tesniacou gumou. Vďaka tomu že sa sieťka len zacvakne háčikmi a nie je potrebné vŕtanie sa nepoškodí rám okna. Aj pri výmene sieťoviny nie je potrebné použiť vŕtanie, ale len vybrať gumové tesnenie.

Manipulácia

Manipulácia so sieťkou je veľmi jednoduchá. Sieťovina odolá všetkým poveternostným podmienkam a preto nie je potrebné ju zhadzovať, ani na zimu. Ak by ste chceli napriek tomu zhodiť sieťovinu, stačí otočiť háčiky aby sa uvoľnil rám a vybrať sieťku.

Praktickosť

Sieťky na okná sú veľmi praktické najmä pri vetraní v izbe v ktorej je v noci rozsvietené. Taktiež aj manipulácia je veľmi jednoducho riešená. Servis sieťky na okná zvládne aj laik. Pri výmene sieťoviny nie sú potrebné špeciálne zručnosti.

Cena

Na sieťky na okná cena nie je vysoká. Cena je porovnateľná s vnútornými žalúziami. Oproti dverovým sieťkam alebo plissé sieťkam je cena oveľa nižšia. Výmena sieťoviny tiež nie je drahá, stačí vymeniť len sieťovinu s tým že hliníkový rám ostane ponechaný.

Nepriepustnosť

Sieťovina zo skleného vlákna je schopná zachytiť okrem hmyzu aj peľ a iné alergény, ale nie 100%. Voči hmyzu, chrobákom, muchám, moliam je však nepriepustná. Menšie mušky sa však občas dokážu dostať dnu. Ak je sieťka správne usadená už sa nemusíte báť štípancov od komárov

Galéria

Sieťky na okná
Sieťky na okná z vnútra
Dve Sieťky na okná zlatý dub
Sieťky na okná
Sieťky proti hmyzu
Sieťky na okná zlatý dub detail
Sieťky na okná antracit
Sieťky na okná detail z vnútra
Sieťky na okná antracit veľké

Technické údaje sieťok

 • Sieťka na okno sa skladá z hliníkového rámu a samotnej sieťoviny.
 • Rám je zo spevneného extrudovaného hliníku a sieťovina je zo skleného vlákna.
 • Rám sieťky je možné použiť v rôznych farebných variáciách a renolitoch ako napríklad zlatý dub a podobne.
 • Vďaka sieťovine z odolného pogumovaného skleného vlákna je sieť odolná voči ÚV žiareniu čo jej zaručuje veľmi dlhú životnosť.
 • Montáž sieťky je neinvazívna a nepoužívajú sa pri montáže žiadne skrutky či šróby.
 • Sieť je vhodná na drvivú väčšinu plastových dverí a novšie typy drevených okien.
 • Pri väčších rozmeroch sieťky napríklad keď sa použije na dvere je potrebné použiť aj predel.
 • Servis dverovej siete spočíva najmä vo výmene roztrhnutej sieťoviny. Hliníkový rám je pevný a stabilný.
 • Výmena sieťky na okná je veľmi jednoduchá.
 • Minimálny účtovný rozmer sieťky je 0,5 m2.

Údržba sieťok

 • Pre údržbu a čistenie sieťky stačí prejsť vlhkou handrou a utrieť rám z hliníku a sieť.
 • Pri čistení dverovej siete odporúčame sieť zhodiť z okna.
 • Na čistenie môžete použiť aj vysokotlakový čistič alebo stlačený vzduch – kompresor alebo vysávač.
 • V žiadnom prípade nepoužívajte na čistenie chemické čistiace prostriedky, rozpúšťadlá, riedidlá a pod. Tieto prostriedky môžu nenávratne poškodiť nielen sieťovinu, ale aj hliníkový profil siete
 • V žiadnom prípade nepoužívajte na čistenie chemické čistiace prostriedky, rozpúšťadlá, riedidlá a pod. Tieto prostriedky môžu nenávratne poškodiť nielen sieťovinu, ale aj hliníkový profil siete
 • Na zimu je možné okennú sieť z okna demontovať.
 • V prípade že sa vám sieťovina roztrhne a potrebujete ju vymeniť, zavolajte nám kvôli výmene – 0907 786 172

Realizácia montáže sieťok

 • Prichytenie sieťky je ukázané na obrázku
 • Profil sieťky je prichytený pomocou háčikov (na obrázku na spodu sieťky je prichytený háčik)
 • Sieťka drží pripevnená o tesniacu gumu rámu okna
 • Montáž je neinvazívna
 • Pri montáži sa nevŕtajú žiadne diery do rámu okna
 • Pri meraní sieťky je dôležité skontrolovať otvárateľnú časť okna, aby neodtláčala rám sieťky
 • Pri výmene sieťoviny stačí šedú tesniacu gumu (na obrázku spája sieťovinu a rám sieťky) vybrať a vymeniť sieťovinu
Sieťky na okná z vnútra

Vedeli ste že… ?

Ponúkame až 3 profily sieťok na okná a 2 druhy sieťových dverí? Pozrite si ako vybrať sieťky k vám domov a zabezpečte si sieťky na okná na mieru.
Ak si želáte pozrieť aj ponuku sietí na dvere pozrite sa na: sieťky na dvere alebo plissé sieťky.

Prečo si vybrať sieťky na okná práve od nás?

Vysoká spokojnosť zákazníkov

Veľkú časť našich realizácií napĺňajú práve naši už existujúci zákazníci a zákazníci ktorý sa k nám dostali cez odporúčania. Kvalitná práca má za následok neustále vracajúcich sa zákazníkov.

Tím profesionálov

Naši montéri majú dlhoročné skúsenosti s montážou tieniacej techniky. Pomôžeme vám vybrať to najlepšie tienenie ku vám do bytu, kancelárie či firmy. Okrem a-typov nemáme problém s akýmkoľvek druhom okna.

Výhodná cena

Sme lacný. Áno dovolím si tvrdiť že naše ceny sú dostupné pre každého. V konkurzoch a súťažiach pri veľkých budovách a firmách je už pomaly tradíciou, že veľké zákazky vyhrávame. Preto si naše produkty môže dovoliť každý.

20-ročné skúsenosti

Pri našich začiatkoch pred 20timi rokmi mnohé druhy tienenia ešte ani neexistovali. Prešlo nám cez ruky obrovské množstvo zákazníkov a namontovaných produktov. Tie najlepšie sme vybrali a nájdete ich v našej ponuke.

Garantovaná kvalita

Kvalitných dodávateľov sme hľadali roky. Neuspokojili sme sa s priemernosťou. Chceme aby naše produkty, mali dlhú výdrž a lacný servis pre zákazníka. Preto niektoré produkty na trhu, nemontujeme pre ich vysokú kazivosť.

Najnovšie inovácie a trendy

Tienenie dnes a kedysi sa zmenilo. Prišli na trh nové produkty. Ideme s dobou a preto tie najnovšie trendy vyhľadávame a skúšame. Až keď produkt spĺňa naše kritériá kvality, dávame ho do ponuky pre vás.

Naši obchodní partneri a dodávatelia sieťok na okná

logotyp Michal Kohút

Často kladené otázky

 • Koľko stoja sieťky na okná?

  Sieťky na okná cena posúva medzi dostupné produkty. Štandardná sieťka na menšie okno s vetračkou o rozmere 60 x 120 centimetrov sa môže pohybovať okolo 25 €. Vyplňte formulár a získajte bezplatnú cenovú ponuku.

 • Ako dlho trvá dodanie a montáž sieťky na okná?

  Dodanie a montáž sieťok počas letnej sezóny sa môže dostať na 2 až 3 týždne. Mimo letnej sezóny by sa doba dodania mala pohybovať okolo 1 až 2 týždňov.

 • Ako si vybrať správne sieťky na okná?

  Neviete si vybrať aký typ sieťok je vhodný na vaše okná? Pozrite si článok: ako si vybrať sieťky na okná a presvedčte sa o výhodách jednotlivých sieťok.