Sieťky na okná

Sieťky na okná

Sieťky na okná

Sieťky na okná chránia vašu domácnosť od nežiadúceho a otravného hmyzu. Sieť je odolná voči poveternostným podmienkam vďaka pogumovanému sklovláknu. Vyznačujú sa tým že rám okna sa neporuší pri montáži a ostáva zachovaný.

 • Jednoduchá montáž bez vŕtania
 • Bez-údržbové
 • Extrudovaný profil
  (silnejší a hrubší hliník)
 • Sieťovina odolná voči poveternostným podmienkam
 • Sieťovina vyrobená z pogumovaného sklovlákna
Sieťky na okná
plissé sieťky

Stačí chvíľka a je dnu

Sieťka na okno – Výhody

Materiál

Sieťovina je vyrobená zo sklenených vlákien a vyniká svojou vysokou odolnosťou voči účinkom UV žiarenia, čím sa zabezpečuje jej mimoriadne dlhá životnosť v porovnaní s inými cenovo dostupnejšími typmi sieťoviny. Profil sámu sieťky je z extrudovaného hliníku ktorý je pevnejší ak ostatné profily

Bez vŕtania

Sieťka sa neuchytáva šróbmi. Na ráme sieťoviny sú háčiky ktorými je celá sieťka zachytená na okne za tesniacou gumou. Vďaka tomu že sa sieťka len zacvakne háčikmi a nie je potrebné vŕtanie sa nepoškodí rám okna. Aj pri výmene sieťoviny nie je potrebné použiť vŕtanie, ale len vybrať gumové tesnenie.

Manipulácia

Manipulácia so sieťkou je veľmi jednoduchá. Sieťovina odolá všetkým poveternostným podmienkam a preto nie je potrebné ju zhadzovať, ani na zimu. Ak by ste chceli napriek tomu zhodiť sieťovinu, stačí otočiť háčiky aby sa uvoľnil rám a vybrať sieťku.

Praktickosť

Sieťky na okná sú veľmi praktické najmä pri vetraní v izbe v ktorej je v noci rozsvietené. Taktiež aj manipulácia je veľmi jednoducho riešená. Servis sieťky na okná zvládne aj laik. Pri výmene sieťoviny nie sú potrebné špeciálne zručnosti.

Cena

Na sieťky na okná cena nie je vysoká. Cena je porovnateľná s vnútornými žalúziami. Oproti dverovým sieťkam alebo plissé sieťkam je cena oveľa nižšia. Výmena sieťoviny tiež nie je drahá, stačí vymeniť len sieťovinu s tým že hliníkový rám ostane ponechaný.

Nepriepustnosť

Sieťovina zo skleného vlákna je schopná zachytiť okrem hmyzu aj peľ a iné alergény, ale nie 100%. Voči hmyzu, chrobákom, muchám, moliam je však nepriepustná. Menšie mušky sa však občas dokážu dostať dnu. Ak je sieťka správne usadená už sa nemusíte báť štípancov od komárov

 • Sieťka na okno sa skladá z hliníkového rámu a samotnej sieťoviny.
 • Rám je zo spevneného extrudovaného hliníku a sieťovina je zo skleného vlákna.
 • Rám sieťky je možné použiť v rôznych farebných variáciách a renolitoch ako napríklad zlatý dub a podobne.
 • Vďaka sieťovine z odolného pogumovaného skleného vlákna je sieť odolná voči ÚV žiareniu čo jej zaručuje veľmi dlhú životnosť.
 • Montáž sieťky je neinvazívna a nepoužívajú sa pri montáže žiadne skrutky či šróby.
 • Sieť je vhodná na drvivú väčšinu plastových dverí a novšie typy drevených okien.
 • Pri väčších rozmeroch sieťky napríklad keď sa použije na dvere je potrebné použiť aj predel.
 • Servis dverovej siete spočíva najmä vo výmene roztrhnutej sieťoviny. Hliníkový rám je pevný a stabilný.
 • Minimálny účtovný rozmer sieťky je 0,5 m2.
 • Pre údržbu a čistenie sieťky stačí prejsť vlhkou handrou a utrieť rám z hliníku a sieť.
 • Pri čistení dverovej siete odporúčame sieť zhodiť z okna.
 • Na čistenie môžete použiť aj vysokotlakový čistič alebo stlačený vzduch – kompresor alebo vysávač.
 • V žiadnom prípade nepoužívajte na čistenie chemické čistiace prostriedky, rozpúšťadlá, riedidlá a pod. Tieto prostriedky môžu nenávratne poškodiť nielen sieťovinu, ale aj hliníkový profil siete
 • V žiadnom prípade nepoužívajte na čistenie chemické čistiace prostriedky, rozpúšťadlá, riedidlá a pod. Tieto prostriedky môžu nenávratne poškodiť nielen sieťovinu, ale aj hliníkový profil siete
 • Na zimu je možné okennú sieť z okna demontovať.
 • V prípade že sa vám sieťovina roztrhne a potrebujete ju vymeniť, zavolajte nám kvôli výmene – 0907 786 172

Galéria

Sieťky na okná
Sieťky na okná z vnútra
Dve Sieťky na okná zlatý dub
Sieťky na okná
Sieťky proti hmyzu
Sieťky na okná zlatý dub detail
Sieťky na okná antracit
Sieťky na okná detail z vnútra
Sieťky na okná antracit veľké

Často kladené otázky

Aká je na sieťky na okná cena?
V ktorých mestách pôsobí vaša firma?
Ako dlho trvá dodanie a montáž sieťky na okná?

Dodanie a montáž sieťok počas letnej sezóny sa môže dostať na 2 až 3 týždne. Mimo letnej sezóny by sa doba dodania mala pohybovať okolo 1 až 2 týždňov.

Prečo si vybrať sieťky na okná práve od nás?

Vysoká spokojnosť zákazníkov

Veľkú časť našich realizácií napĺňajú práve naši už existujúci zákazníci a zákazníci ktorý sa k nám dostali cez odporúčania. Kvalitná práca má za následok neustále vracajúcich sa zákazníkov.

Výhodná cena

Sme lacný. Áno dovolím si tvrdiť že naše ceny sú dostupné pre každého. V konkurzoch a súťažiach pri veľkých budovách a firmách je už pomaly tradíciou, že veľké zákazky vyhrávame. Preto si naše produkty môže dovoliť každý.

Garantovaná kvalita

Kvalitných dodávateľov sme hľadali roky. Neuspokojili sme sa s priemernosťou. Chceme aby naše produkty, mali dlhú výdrž a lacný servis pre zákazníka. Preto niektoré produkty na trhu, nemontujeme pre ich vysokú kazivosť.

Tím profesionálov

Naši montéri majú dlhoročné skúsenosti s montážou tieniacej techniky. Pomôžeme vám vybrať to najlepšie tienenie ku vám do bytu, kancelárie či firmy. Okrem a-typov nemáme problém s akýmkoľvek druhom okna.

20-ročné skúsenosti

Pri našich začiatkoch pred 20timi rokmi mnohé druhy tienenia ešte ani neexistovali. Prešlo nám cez ruky obrovské množstvo zákazníkov a namontovaných produktov. Tie najlepšie sme vybrali a nájdete ich v našej ponuke.

Najnovšie inovácie a trendy

Tienenie dnes a kedysi sa zmenilo. Prišli na trh nové produkty. Ideme s dobou a preto tie najnovšie trendy vyhľadávame a skúšame. Až keď produkt spĺňa naše kritériá kvality, dávame ho do ponuky pre vás.

Naši obchodní partneri a dodávatelia sieťok na okná

logotyp Michal Kohút