Žalúzie Púchov

22 rokov

získavania skúseností

15 000+

spokojných zákazníkov

Servis

záručný aj pozáručný

100%

vyrobené na Slovensku

Žalúzie Púchov, rolety a sieťky proti hmyzu

Žalúzie Púchov, ponúkame rolety, rolety deň a noc, sieťky proti hmyzu. Produkty sú vyrobené na Slovensku. Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku. Oživte svoj domov s našimi funkčnými a štýlovými žalúziami na mieru. Ponúkame vnútorné žalúzie, vertikálne rolety a vonkajšie žalúzie, spolu s roletami plissé, látkovými a deň a noc variantami, ktoré vytvoria útulnú atmosféru vo vašom dome. Na terasu máme screenové rolety a kvalitné sieťky proti hmyzu na okná a dvere. Objavte naše prvotriedne riešenia pre vaše okná a dvere! Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku ešte dnes. Žalúzie Púchov – Vytvárame vašu domovskú oázu krásy.

Žalúzie vnútorné

S našimi produktmi zažijete dokonalý tieň. Naša široká ponuka zahŕňa: vnútorné žalúzie, elegantné vertikálne žalúzie a praktické vonkajšie žalúzie, ktoré vám umožnia úplnú kontrolu nad intenzitou svetla vo vašom dome a zároveň zabezpečia ochranu vašich okien pred prílišným slnečným žiarením. Dôverujte nám, pretože žalúzie Púchov sú vaším spoľahlivým partnerom pre optimálnu ochranu a štýl vášho domova.

Žalúzie vnútorné

Zabezpečte si optimálnu úroveň svetla a súkromia pomocou našich roliet. Ponúkame široký výber štýlových produktov: rolety deň a noc, látkové rolety, vonkajšie plastové rolety a plissé rolety. Naše rolety deň a noc nie sú len praktické, ale aj elegantné. Sú skvelým riešením pre váš moderný domov, kde si môžete prispôsobiť atmosféru podľa vašich predstáv. Začnite tieniť trendovo, pretože deň a noc rolety Púchov sú zárukou spoľahlivosti, štýlu a inovácie vo svete okenných riešení.

Žalúzie vnútorné

Zabezpečte si bezstarostné vetranie svojho domova s našimi spoľahlivými sieťkami. V našej širokej ponuke nájdete: sieťky na okná, sieťky na dvere a plissé sieťky, ktoré vám poskytnú pokojnú atmosféru vo vnútri. S našimi kvalitnými sieťkami môžete mať bezstarostné vetranie a zároveň sa chrániť pred nežiaducim hmyzom. Sieťky Púchov – váš spoľahlivý spoločník v zachovaní vášho pohodlia.

Ako pracujeme?

Telefonický hovor

Kontaktujte nás a dohodneme sa na termíne pre zameranie.

Zameranie

Vyberiete si produkt z katalógu a zameriame presné rozmery

Montáž

Namontujeme vašu zákazku a následne po montáži zaplatíte

Referencie

Čo o nás povedali naši zákazníci žalúzie Púchov?

Roletky deň a noc tyrkysové

Často kladené otázky

Prosím, aká je aktuálna cena žalúzií a roliet na stránke žalúzie Púchov?

Každý náš produkt je vyrábaný na mieru, čo znamená, že cena je individuálna pre každého zákazníka. Žalúzie pre trojdielne okno (2 malé, 1 veľké) sa pohybujú v cenovom rozmedzí od 70 do 90 €. Sieťky proti hmyzu majú podobnú cenu ako žalúzie, ale ich väčší rozmer zvyšuje náklady. Rolety deň a noc sú približne 2,5-krát drahšie ako žalúzie. Pre bezplatnú cenovú ponuku kliknite tu a vyplňte formulár.

V ktorých mestách pôsobíte?

Žalúzie Púchov dodávame a montujeme v Púchove a okolí. Okrem okresu Púchov zastrešujeme aj ďalšie väčšie okresné a krajské mestá. Aby ste videli všetky lokality v ktorých pôsobíme kliknite tu.

Ako dlho trvá dodanie a montáž vašich produktov?

Dodanie od zamerania trvá štandardne 1 - 3 týždne v závislosti od produktu. Každý produkt má iné dodacie lehoty. Žalúzie sa pohybujú okolo jedného až 2 týždňov. Rolety majú dodaciu lehotu 2 až 3 týždne. Sieťky proti hmyzu v závislosti od letnej sezóny môžu byť vo výrobe 1 až 3 týždne.

Top 3 najpredávanejšie produkty v Púchove

Roletky deň a noc v kuchyni

Vhodné do interiéru a prevažne do súkromných bytov.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Finančne nenáročný produkt vhodný kdekoľvek.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Sieťky na mieru so špeciálnou sieťovinou zo sklo-vlákna.

Žalúzie Púchov

Naše služby ponúkame v Púchove, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

Púchov, pokojné mesto v Severnom Slovensku, pôsobí svojím malebným okolím a historickým šarmom. Svojím zaujímavým zmesou modernej architektúry a zachovalých historických budov láka na prechádzky po jeho úzkych uličkách. Mesto je známe svojimi kultúrnymi podujatiami a festivalmi, ktoré pridávajú k mestskej atmosfére živý pulz. Obklopené zelenými lesmi a blízkosťou rieky Váh je Púchov aj bránou do prírodných krás severného Slovenska.

Miesta pôsobenia vo väčších mestách a okolí: Beluša, Dohňany, Dolná Breznica, Dolné Kočkovce, Lazy pod Makytou, Lednické Rovne, Lysá pod Makytou, Streženice a ďalšie...

Naši obchodní partneri a dodávatelia pre mesto Púchov

logotyp Michal Kohút