Žalúzie Bánovce nad Bebravou

22 rokov

získavania skúseností

15 000+

spokojných zákazníkov

Servis

záručný aj pozáručný

100%

vyrobené na Slovensku

Žalúzie Bánovce nad Bebravou, rolety a sieťky proti hmyzu

Žalúzie Bánovce nad Bebravou, ponúkame aj rolety a sieťky. Produkty sú vyrobené na Slovensku. Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku. Vytvárame štýlové a funkčné žalúzie na mieru, ktoré oživia váš interiér. Ponúkame vnútorné žalúzie, vertikálne rolety a vonkajšie žalúzie, spolu s roletami plissé, látkovými a deň a noc variantami, ktoré prinesú útulnú atmosféru do vášho domova. Na terasu máme screenové rolety a kvalitné sieťky proti hmyzu na okná a dvere. Objavte naše prvotriedne riešenia pre vaše okná a dvere! Získajte bezplatnú cenovú ponuku ešte dnes. Žalúzie Bánovce nad Bebravou – Vaša cesta k optimálnym žalúziám a roletám.

Žalúzie vnútorné

S našimi produktmi získate vždy tieň. Ponúkame – vnútorné žalúzie, elegantné vertikálne žalúzie a praktické vonkajšie žalúzie, ktoré vám umožnia úplnú kontrolu nad mierou svetla vo vašom dome a zároveň chrániť vaše okná pred prílišným slnečným žiarením. Dôverujte nám, pretože žalúzie Bánovce nad Bebravou sú vaším spoľahlivým partnerom pre optimálnu ochranu a štýl vášho domova.

Žalúzie vnútorné

Zabezpečte si dokonalú rovnováhu svetla a súkromia s našimi roletami. Na výber máte – rolety deň a noc, látkové rolety, vonkajšie plastové rolety a plissé rolety. Naše rolety deň a noc nie sú len praktické, ale aj elegantné. Sú inovatívnym riešením pre váš moderný domov, kde si môžete prispôsobiť atmosféru podľa svojich predstáv. Začnite tieniť s eleganciou, pretože deň a noc rolety Bánovce nad Bebravou sú synonymom pre spoľahlivosť, štýl a inováciu vo svete okenných riešení.

Žalúzie vnútorné

Uvoľnite svoj dom od obáv a nechajte čerstvý vzduch vo vnútri bez zbytočného hmyzu. V našej ponuke nájdete – sieťky na okná, sieťky na dvere a plissé sieťky, ktoré vám zabezpečia bezstarostnú atmosféru. S našimi spoľahlivými sieťkami si môžete užívať príjemné vetranie a zároveň si udržať pokoj pred nežiaducimi návštevami hmyzu. Sieťky Bánovce nad Bebravou – vaši verní pomocníci v zachovaní vášho pohodlia.

Žalúzie Bánovce nad Bebravou

Naše služby ponúkame v Bánovciach nad Bebravou, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

V Bánovciach nad Bebravou pôsobíme už od nášho vzniku. V Bánovciach už sme namontovali veľké množstvo zákaziek a robíme tu aj opravy. Servis záručný ale aj pozáručný je súčasťou našich služieb. V Bánovciach vieme veľmi rýchlo reagovať na prípadnú údržbu a servis. Napriek tomu že pôsobíme v celom západnom a strednom Slovensku, v Bánovciach vieme prakticky ihneď prísť ku vám domov a zamerať vami vybrané produkty. V našej ponuke nájdete, žalúzie vnútorné aj vonkajšie, rolety a aj sieťky na okná. Získajte nezáväznú cenovú ponuku na tieniacu techniku v Bánovciach nad Bebravou. Dopravu pri montáži máte zdarma.

Miesta pôsobenia vo väčších mestách a okolí: Dežerice, Podlužany, Prusy, Rybany, Uhrovec, Veľké Držkovce, Zlatníky a ďalšie…

Ako pracujeme?

Telefonický hovor
Zameranie
Montáž

Oprava žalúzií – Bánovce nad Bebravou

Pokazené žalúzie a rolety

Pokazené žalúzie sú častý problém na plastových oknách. Existuje však veľa náhradných dielov na žalúzie. Tu sú najčastejšie poruchy žalúzií.

 • Roztrhnutý silón na žalúzii
 • Žalúzia sa nedá vytiahnuť
 • Lamely žalúzie sú ohnuté
 • Krytka, úchytky a kolíky na žalúzii sú poškodené alebo sa rozpadli
 • Retiazka sa roztrhla
 • Vytiahnutá retiazka zo žalúzie

Všetky podobné poruchy na poškodenej žalúzii vieme opraviť alebo dodať náhradné diely. Pokiaľ sa však žalúzia nedá vytiahnuť hore, je pravdepodobne poškodená stuha a žalúziu neopravujeme. Ponúkame vám však lacné žalúzie za staré. Pre náhradné diely na žalúzie nás kontaktujte telefonicky alebo mailom.

Náhradné diely na žalúzie

Na žalúzie ponúkame aj náhradné diely. Náhradné diely a všetky súčasti na žalúzie nájdete na stránke vysvetlenie pojmov

 • Krytky
 • Retiazka
 • Silón
 • Bočnica
 • Úchytka
 • Spojka na retiazku
 • Kolík

Tieto náhradné diely sa dajú vymeniť. Všetky ostatné komponenty ako napríklad stuha čo vyťahuje žalúzie alebo rebríček sa vymeniť nedajú. Pokiaľ sa vám poškodia lamely a stratia svoj tvar, nedajú sa už vymeniť. Žalúzie sú však najlacnejší produkt na interiérové tienenie. Pokiaľ chcete vymeniť svoje staré a pokazené žalúzie za nové vnútorné žalúzie na plastové okná, vyplňte formulár pre bezplatnú cenovú ponuku.

Referencie

Čo o nás povedali naši zákazníci žalúzie Bánovce nad Bebravou?

Ponúkame exteriérové / vonkajšie žalúzie v Bánovciach nad Bebravou. Najpokročilejšie a najspoľahlivejšie externé tienenie.

Staviate dom a chcete ušetriť na tienení a klimatizácii zároveň? Vyberte si na tienenie práve vonkajšie žalúzie a ušetrite. Vonkajšie žalúzie znížia teplotu v dome až o 7°C. Ovládajú sa pohodlne mobilom alebo diaľkovým ovládačom.

Pri stavbe treba počítať s predprípravou na vonkajšie žalúzie už vopred. Získajte technicky najpokročilejšie žalúzie Z-90 a zabezpečte svoj domov.

Vonkajšie žalúzie

Top 3 najpredávanejšie produkty v Bánovciach

Roletky deň a noc v kuchyni

Vhodné do interiéru a prevažne do súkromných bytov.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Finančne nenáročný produkt vhodný kdekoľvek.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Sieťky na mieru so špeciálnou sieťovinou zo sklo-vlákna.

Naši obchodní partneri a dodávatelia pre Bánovce nad Bebravou

logotyp Michal Kohút

Často kladené otázky

 • Aká je cena žalúzií a roliet v Bánovciach nad Bebravou?

  Naše výrobky sú jedinečné, vyrábajú sa presne podľa vašich požiadaviek. Cena produktov sa líši v závislosti od individuálnych parametrov. Žalúzie pre trojdielne okno (2 malé, 1 veľké) sa pohybujú v rozmedzí od 70 do 90 €. Sieťky proti hmyzu majú podobnú cenu ako žalúzie, ale každá sieťka má väčší rozmer ako žalúzia, čo zvyšuje jej cenu. Rolety deň a noc sú zhruba 2,5-krát drahšie ako žalúzie.. Získajte bezplatnú cenovú ponuku.

 • V ktorých mestách pôsobíte?

  Žalúzie Bánovce nad Bebravou dodávame a montujeme v Bánovciach a okolí. Okrem okresu Bánoviec zastrešujeme aj ďalšie väčšie okresné a krajské mestá. Pozrite si všetky mestá v ktorých pôsobíme.

 • Ako dlho trvá dodanie a montáž vašich produktov?

  Dodanie od zamerania trvá štandardne 1 - 3 týždne v závislosti od produktu. Každý produkt má iné dodacie lehoty. 
  Žalúzie sa pohybujú okolo jedného až 2 týždňov
  Rolety majú dodaciu lehotu 2 až 3 týždne
  Sieťky proti hmyzu v závislosti od letnej sezóny môžu byť vo výrobe 1 až 3 týždne.
  Montáž vonkajších žalúzií môže trvať okolo pár hodín podľa veľkosti zákazky. Pri pradpríve na vonkajšie žalúzie sa môže spraviť montáž na etapy a viac dní.