Žalúzie Prievidza

22 rokov

získavania skúseností

15 000+

spokojných zákazníkov

Servis

záručný aj pozáručný

100%

vyrobené na Slovensku a Česku

Žalúzie Prievidza, rolety a sieťky proti hmyzu

Žalúzie Prievidza a okolie, ponúkame aj rolety a sieťky proti hmyzu. Produkty sú vyrobené na Slovensku. Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku. Vytvárame štýlové a funkčné žalúzie na mieru, ktoré oživia váš interiér. Ponúkame vnútorné žalúzie, vertikálne rolety a vonkajšie žalúzie, spolu s roletami plissé, látkovými a deň a noc variantami, ktoré prinesú do vášho domova útulnú atmosféru. Na terasu máme screenové rolety a kvalitné sieťky proti hmyzu na okná a dvere. Objavte naše prvotriedne riešenia pre vaše okná a dvere! Získajte bezplatnú cenovú ponuku ešte dnes. Žalúzie Prievidza – Vaša vízia, naše riešenie v oblasti žalúzií a roliet.

Žalúzie vnútorné

Naše produkty vám zabezpečia neustály tieň. Ponúkame – vnútorné žalúzie, elegantné vertikálne žalúzie a praktické vonkajšie žalúzie, ktoré vám umožnia plnú kontrolu nad svetlom vo vašom dome a zároveň ochránia vaše okná pred prílišným slnečným žiarením. Môžete nám dôverovať, pretože žalúzie sú vaším spoľahlivým partnerom pre optimálnu ochranu a štýl vášho domova.

Žalúzie vnútorné

Zabezpečte si optimálnu kontrolu nad svetlom a súkromím vďaka našim roletám. V našej ponuke nájdete – rolety deň a noc, látkové rolety, vonkajšie plastové rolety a plissé rolety. Naše rolety deň a noc nie sú len funkčné, ale aj štýlové. Predstavujú ideálne riešenie pre váš moderný domov, kde si môžete prispôsobiť atmosféru podľa vašich predstáv. Začnite tieniť s eleganciou, pretože deň a noc rolety sú synonymom pre spoľahlivosť, štýl a inováciu vo svete okenných riešení.

Žalúzie vnútorné

Uvoľnite svoj dom od obáv a nechajte čerstvý vzduch vnútri bez nežiaduceho hmyzu. Naša ponuka zahŕňa – sieťky na okná, sieťky na dvere a plissé sieťky, ktoré vám zabezpečia bezstarostnú atmosféru. S našimi spoľahlivými sieťkami si môžete užívať príjemné vetranie a zároveň si udržať pokoj pred hmyzom. Sme váš dôveryhodný partner v udržiavaní vášho pohodlia.

Žalúzie Prievidza

Naše služby ponúkame v Prievidzi, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

Prievidza, pôvabné mesto v strednom Slovensku. Horizontálne žalúzie tu montujeme už cez 22 rokov. V Prievidzi je veľa firiem, ktoré vyrábajú plastové okná ako Slovaktual, Alfaplast, INCON či vs OKNÁ. Tieniaca Technika je v tomto meste priam nevyhnutnosťou. Okrem toho že montujeme žalúzie aj opravujeme poškodené žalúzie. Vďaka žalúziám zabránite prenikaniu slnečných lúčov až k vám domov. V Prievidzi ponúkame aj službu doprava zadarmo. Pozrite si naše realizácie montáží v Prievidzi a okolí.

Miesta pôsobenia vo väčších mestách a okolí Prievidze: Bojnice, Dolné Vestenice, Handlová, Kanianka, Lehota pod Vtáčnikom, Nedožery-Brezany, Nitrianske Pravno, Nováky, Valašská Belá a ďalšie…

Ako pracujeme?

Telefonický hovor
Zameranie žalúzií v Prievidzi
Montáž tieniacej techniky

Oprava žalúzií – Prievidza

Pokazené žalúzie a rolety

Pokazené žalúzie sú častý problém na plastových oknách. Existuje však veľa náhradných dielov na žalúzie. Tu sú najčastejšie poruchy žalúzií.

 • Roztrhnutý silón na žalúzii
 • Žalúzia sa nedá vytiahnuť
 • Lamely žalúzie sú ohnuté
 • Krytka, úchytky a kolíky na žalúzii sú poškodené alebo sa rozpadli
 • Retiazka sa roztrhla
 • Vytiahnutá retiazka zo žalúzie

Všetky podobné poruchy na poškodenej žalúzii vieme opraviť alebo dodať náhradné diely. Pokiaľ sa však žalúzia nedá vytiahnuť hore, je pravdepodobne poškodená stuha a žalúziu neopravujeme. Ponúkame vám však lacné žalúzie za staré. Pre náhradné diely na žalúzie nás kontaktujte telefonicky alebo mailom.

Náhradné diely na žalúzie

Na žalúzie ponúkame aj náhradné diely. Náhradné diely a všetky súčasti na žalúzie nájdete na stránke vysvetlenie pojmov

 • Krytky
 • Retiazka
 • Silón
 • Bočnica
 • Úchytka
 • Spojka na retiazku
 • Kolík

Tieto náhradné diely sa dajú vymeniť. Všetky ostatné komponenty ako napríklad stuha čo vyťahuje žalúzie alebo rebríček sa vymeniť nedajú. Pokiaľ sa vám poškodia lamely a stratia svoj tvar, nedajú sa už vymeniť. Žalúzie sú však najlacnejší produkt na interiérové tienenie. Pokiaľ chcete vymeniť svoje staré a pokazené žalúzie za nové vnútorné žalúzie na plastové okná, vyplňte formulár pre bezplatnú cenovú ponuku.

Referencie

Čo o nás povedali naši zákazníci v Prievidzi a iných mestách?

Ponúkame exteriérové / vonkajšie žalúzie v Prievidzi. Najpokročilejšie a najspoľahlivejšie externé tienenie.

Staviate dom a chcete ušetriť na tienení a klimatizácii zároveň? Vyberte si na tienenie práve vonkajšie žalúzie a ušetrite. Vonkajšie žalúzie znížia teplotu v dome až o 7°C. Ovládajú sa pohodlne mobilom alebo diaľkovým ovládačom.

Pri stavbe treba počítať s predprípravou na vonkajšie žalúzie už vopred. Získajte technicky najpokročilejšie žalúzie Z-90 a zabezpečte svoj domov.

Vonkajšie žalúzie

Top 3 najpredávanejšie produkty v Prievidzi

Roletky deň a noc v kuchyni

Vhodné do interiéru a prevažne do súkromných bytov.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Finančne nenáročný produkt vhodný kdekoľvek.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Sieťky na mieru so špeciálnou sieťovinou zo sklo-vlákna.

Pergola ARTOSI predstavuje bioklimatickú štruktúru s elegantným a funkčným dizajnom. S jej základnými rozmermi šírky 4,5 metra a výsuvom až 7 metrov uspokojí aj najnáročnejšie potreby v pohodlí používateľov.

Hliníkové lamely tejto pergoly sú nastaviteľné v rozsahu od 0° do 130° a disponujú tesnením a sklonom pre riadený odtok vody. Okrem toho je možné do pergoly integrovať tieniace prvky a LED osvetlenie.

Jednou z hlavných výhod pergoly ARTOSI je schopnosť rozdelenia strechy na viacero nezávislých sekcií, ktoré možno individuálne ovládať podľa polohy slnečných lúčov.

Vonkajšie žalúzie

Montujeme pergoly v Prievidzi ale aj v celom západnom a strednom Slovenku

Naši obchodní partneri a dodávatelia pre mesto Prievidza

logotyp Michal Kohút
partner isotra

Často kladené otázky

 • Koľko stoja žalúzie a rolety v Prievidzi?

  Cena našich výrobkov je individuálna, pretože vyrábame na mieru. Žalúzie pre trojdielne okno (2 malé, 1 veľké) sa pohybujú v cenovom rozmedzí od 70 do 90 €. Sieťky proti hmyzu majú podobnú cenu ako žalúzie, ale ich väčší rozmer zvyšuje náklady. Rolety deň a noc sú približne 2,5-krát drahšie ako žalúzie. Vyplňte formulár pre bezplatnú cenovú ponuku.

 • V ktorých mestách montujete žalúzie?

  Žalúzie, rolety a sieťky proti hmyzu montujeme v Prievidzi a okolí. Montujeme aj v ďalších väčších mestách ako napríklad Trenčín, Martin, Liptovský Mikuláš a ďalšie. Pozrite si všetký mestá v ktorých montujeme naše produkty.

 • Ako dlho trvá zameranie a montáž žalúzií a roliet?

  Meranie žalúzií, roliet a inej interiérovej tieniacej techniky trvá zvyčajne do pol hodiny. Pri vonkajších žalúziách to môže byť až okolo 1 hodiny.
  Dodanie od zamerania trvá štandardne 1 - 3 týždne v závislosti od produktu. Každý produkt má iné dodacie lehoty. Žalúzie sa pohybujú okolo jedného až 2 týždňov. Rolety majú dodaciu lehotu 2 až 3 týždneSieťky proti hmyzu v závislosti od letnej sezóny môžu byť vo výrobe 1 až 3 týždne. Vonkajšie žalúzie majú dodaciu dobu okolo 5 týždňov.
  Interérové tienenie sa montuje od pol hodiny do 2 hodín. Montáž vonkajších žalúzií môže trvať okolo pár hodín podľa veľkosti zákazky. Pri pradpríve na vonkajšie žalúzie sa môže spraviť montáž na etapy a viac dní.