Žalúzie Bratislava

Žalúzie Bratislava ale aj rolety Bratislava

Žalúzie Bratislava či rolety Bratislava máme pre vás v bezkonkurenčnej cene! Sme viac ako 20 rokov na trhu. Napíšte nám pre cenovú ponuku. Naša exkluzívna ponuka zahŕňa horizontálne žalúzie, vertikálne žalúzie, plissé žalúzie a roletky deň a noc. Látkové rolety prinesú útulnú atmosféru, vonkajšie plastové rolety zabezpečia súkromie a ochranu pred slnkom. Máte doma terasu? Vyskúšajte nový spôsob zatemnenia screenovými roletami. Screenové rolety sú čoraz viac a viac používané. S našimi kvalitnými sieťkami proti hmyzu si užijete čerstvý vzduch bez rušivých návštevníkov. Objavte prvotriedne riešenia pre vaše okná a dvere!

Roletky deň a noc v kuchyni

Vnútorné žalúzie, vertikálne žalúzie a vonkajšie žalúzie. Ochránime vaše okná pred nežiaducimi slnečnými lúčmi.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Rolety deň a noc, látkové rolety, plissé rolety a vonkajšie rolety. Elegantné riešenie pre modernú dizajn u vás doma.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Sieťky na okná Bratislava, sieťka na dvere a plissé sieťky. Nebojte sa vetrať bez obáv, že vám domov vletí nežiaduci hmyz.

Žalúzie Bratislava

Intimita a Tieniace Riešenia

Viete, že takáto situácia nie je iba z filmového plátna, ale skutočne sa deje? Mladý muž pozoruje krásnu ženu vo vedľajšom okne naproti na ulici. Sleduje, ako sa postupne pripravuje na sprchovanie, a on s napätím čaká, čo bude nasledovať. Viete, čo sa stane? Na rozdiel od filmových scén, mladík sa tentokrát nedočká svojho vytúženého pohľadu. A prečo nie? Žena si predtým, ako sa odhodlá vojsť do sprchy, uvedomí možnosť neželaných pohľadov z ulice a rýchlo zatiahne žalúzie. Áno, toto je realita. Poznáte ten pocit, keď sa cítite, že vaše súkromie môže byť narušené?

Preto sme tu my s našou tieniacou technikou, aby sme vám pomohli ochrániť vašu intimitu. Ale tieniace riešenia prinášajú aj ďalšie výhody. Už ste niekedy sedeli pred televíziou cez deň a obrazovka bola oslnená slnečnými lúčmi? Toto nepríjemné svetlo môže zničiť vašu televíznu zábavu. Naša tieniaca technika vám umožní elegantne eliminovať rušivé odlesky a zažívať čistý obraz. Vyberte si z našej bohatej ponuky produktov, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Ako fungujeme?

Telefonický hovor

Kontaktujte nás a dohodneme sa na termíne pre zameranie.

Zameranie rozmerov

Zvoľte si produkt z našej ponuky a spoločne určíme presné rozmery.

Montáž produktov

Po zvolení vášho produktu z našej ponuky zabezpečíme jeho montáž a platbu uskutočníte až po dokončení montáže.

Prečo žalúzie Bratislava od nás?

Maximálna spokojnosť zákazníkov

Naši dlhodobí zákazníci a tí, ktorí prišli na odporúčanie, tvoria značnú časť našich projektov. Kvalitná práca vedie k opakovaným obchodným vzťahom s našimi klientmi.

Rozumná cena

Máme / máte cenovú výhodu. V súťažiach pri veľkých budovách a firmách sme už dlhodobo cenovými výhercami, takže naše produkty sú dostupné pre každého.

Kvalita bez kompromisov

Hľadanie kvalitných dodávateľov trvalo niekoľko rokov a vždy sme uprednostňovali kvalitu. Naším cieľom je ponúkať produkty s dlhou životnosťou a cenovo dostupným servisom pre našich zákazníkov. Preto niektoré výrobky s vysokou poruchovosťou na trhu nezaradzujeme do našej ponuky.

Tím odborníkov

S montážou tieniacich systémov majú naši montéri dlhoročné skúsenosti. Stačí nám povedať, a my vám pomôžeme vybrať ten správny tieniaci produkt pre váš byt, kanceláriu alebo firmu. Bez ohľadu na typ okna, sme pripravení vám pomôcť.

Dvadsať rokov skúseností

Začiatky našej firmy siahajú do obdobia pred dvadsiatimi rokmi, kedy niektoré tieniace riešenia ešte len začínali vznikať. Počas tejto dlhej cesty sme obslúžili mnoho zákazníkov a namontovali množstvo rôznych produktov. Do našej aktuálnej ponuky sme vybrali len to najlepšie z našich skúseností.

Sledujeme najnovšie trendy a inovácie

Vývoj tieniacej techniky prešiel značnými zmenami od doby minulosti po dnešok. Stále sme v kontakte s aktuálnymi trendmi a snažíme sa novinky vyhľadávať a testovať. Iba keď produkt uspokojí naše prísne požiadavky na kvalitu, zaradíme ho do našej ponuky pre vás.

Najnovší dizajnový trend rolety Deň a Noc

Súčasné trendy v Bratislave ukazujú, že čoraz viac ľudí uprednostňuje moderné rolety deň a noc namiesto klasických žalúzií. Tieto rolety ponúkajú elegantný vzhľad a minimalistický dizajn. Oproti iným typom tieniacich prvkov majú mnoho výhod.

Prečo by ste mali zvážiť naše rolety Deň a Noc v Bratislave?

  • Bezstarostná údržba vďaka anti-statickej látke
  • Trvanlivá konštrukcia bez potreby opráv
  • Manipulácia bez rizika poškodenia retiazky
  • Jednoduché ovládanie
  • Bez rizika poškodenia pások či silónov
  • Hliníkový bubon a bočné lišty zabezpečujú dlhotrvajúcu spoľahlivosť

Referencie

Čo o nás povedali naši zákazníci na žalúzie Bratislava?

Často kladené otázky

Aká je cena produktov, viete mi spraviť cenovú ponuku?

Ceny našich produktov sú individuálne stanovené v závislosti na druhu produktu, jeho rozmeroch a množstve. Pri objednávke vo väčšom množstve vám radi poskytneme výhodné zľavy. Pokiaľ chcete bezplatnú cenovú ponuku kliknite tu a vyplňte formulár.

V ktorých mestách máte dostupné vaše výrobky?

Žalúzie Bratislava a rolety Bratislava robíme aj v okolitých mestách ako Senec či Pezinok ale aj v iných mestách. Všetky mestá v ktorých pôsobíme viete nájsť tu. Vieme ísť aj ďalej za naše bežné mestá pôsobenia, pokiaľ budete mať väčší objem tovaru.

Ako dlho trvá dodanie a montáž žalúzií a roliet?

Žalúzie Bratislava ponúka dodanie a montáž produktov s dobou výroby od 1 do 3 týždňov, pričom táto lehota závisí od druhu produktu. Štandardne dodanie žalúzií trvá do 1 týždňa. Sieťky sú obvykle dostupné do 1 týždňa, ale počas letnej sezóny sa čas výroby môže predĺžiť až na 3 týždne. Rolety, či už látkové alebo deň a noc, majú typicky výrobný čas minimálne 2 týždne. Dôležitým faktorom je aj to, či sú produkty upravované farbou RAL alebo majú imitáciu dreva, pretože tieto modifikácie môžu predĺžiť čas výroby. Po naskladnení tovaru vás budeme kontaktovať telefonicky a dohodneme sa na termíne montáže.

Žalúzie Bratislava

Naše služby ponúkame v Bratislave a okolí, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

Bratislava, hlavné mesto Slovenska, púta pozornosť svojou malebnou atmosférou, historickými pamiatkami a kultúrnym pulzom. Nachádza sa pri Dunaji a je známa svojou jedinečnou kombináciou bohatej histórie a moderného života. S kompaktným centrom, krásnymi parkami a pestrou gastronómiou je ideálnym miestom na pohodový pobyt.

Miesta pôsobenia v okolí Bratislavy: Malacky, Modra, Pezinok, Senec, Stupava, Svätý Jur, Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Dunajská Lužná, Gajary, Ivanka pri Dunaji, Lozorno, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Rohožník, Rovinka, Slovenský Grob, Veľké Leváre, Šenkvice a ďalšie...

Naši spolupracovníci a dodávatelia pre žalúzie Bratislava

logotyp Michal Kohút
jacko-logo
miba_logo
logo-EGO