Žalúzie na okná

Žalúzie vnútorné a vertikálne žalúzie

Prineste nový rozmer štýlu do vášho interiéru prostredníctvom našich štýlových žalúzii. V našej ponuke nájdete horizontálne a vertikálne žalúzie, ktoré zlúčia funkčnosť s estetikou. S našimi modernými riešeniami budete mať plnú kontrolu nad svetlom a súkromím vo vašich miestnostiach. Navštívte nás a presvedčte sa, ako môžete transformovať vzhľad svojich okien.

Žalúzie vnútorné

Horizontálne žalúzie na okná prinesú do vášho domova elegantný štýl a funkčnosť. S našou širokou paletou farieb a materiálov môžete presne nastaviť svetlo a súkromie podľa svojich predstáv. Kontrolujte atmosféru vo vašich miestnostiach jednoducho a vkusne. Navštívte nás a objavte, ako horizontálne žalúzie dokážu zmeniť celý vzhľad vášho interiéru.

Žalúzie vnútorné

Zvoľte vertikálne žalúzie na okná a pridajte do vášho domova eleganciu a funkčnosť. S moderným dizajnom a jednoduchým prehľadom prinášajú maximálnu kontrolu nad svetlom a súkromím. Vertikálne žalúzie sú nielen praktické, ale aj cenovo dostupné, a to bez nutnosti hromadenia prachu. Ich vhodnosť na prekrytie veľkých plôch ich robí skvelou voľbou.

Žalúzie vnútorné

Vonkajšie žalúzie sú v súčasnosti najlepší spôsob exteriérového tienenia. V domácnostiach a hlavne v súkromných bytoch sa nahrádzajú interiérové produkty tienenia za vonkajšie hliníkové žalúzie. Vyberte si so širokej škály vonkajších žalúzií ako napríklad: Zetta 90, Cetta 80 alebo Setta 90. Ovládajte žalúzie pohodlne aj mobilom z hocikade kde sa budete nachádzať s prístupom na internet.

Naši obchodní partneri a dodávatelia

logotyp Michal Kohút