Žalúzie Pezinok

22 rokov

získavania skúseností

15 000+

spokojných zákazníkov

Servis

záručný aj pozáručný

100%

vyrobené na Slovensku

Žalúzie Pezinok, rolety a sieťky proti hmyzu

Žalúzie Pezinok, v ponuke máme aj rolety a sieťky proti hmyzu. Produkty sú vyrobené na Slovensku. Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku. Oživte svoj domov s našimi štýlovými a funkčnými žalúziami na mieru. Ponúkame vnútorné žalúzie, vertikálne rolety a vonkajšie žalúzie, spolu s roletami plissé, látkovými a deň a noc variantami, ktoré vytvoria útulnú atmosféru vo vašom interiéri. Na terasu máme screenové rolety a kvalitné sieťky proti hmyzu na okná a dvere. Objavte naše prvotriedne riešenia pre vaše okná a dvere! Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku ešte dnes. Žalúzie Pezinok – Vytvárame pohľad na svet cez žalúzie a rolety.

Žalúzie vnútorné

S našimi produktmi si vždy užijete príjemný tieň. Ponúkame – vnútorné žalúzie, elegantné vertikálne žalúzie a praktické vonkajšie žalúzie. , ktoré vám umožnia úplnú kontrolu nad množstvom svetla vo vašom dome a zároveň ochránia vaše okná pred nežiaducim slnečným žiarením. Dôverujte nám, pretože žalúzie Pezinok sú vaším spoľahlivým partnerom pre optimálnu ochranu a štýl vášho domova.

Žalúzie vnútorné

Zabezpečte si optimálnu úroveň svetla a súkromia pomocou našich roliet. Na výber máte – rolety deň a noc, látkové rolety, vonkajšie plastové rolety a plissé rolety. Naše rolety deň a noc nie sú len funkčné, ale aj štýlové. Sú perfektným riešením pre váš moderný domov, kde si môžete prispôsobiť atmosféru podľa vašich predstáv. Začnite tieniť s eleganciou, pretože deň a noc rolety Pezinok sú zárukou spoľahlivosti, štýlu a inovácie vo svete okenných riešení.

Žalúzie vnútorné

Otvorte svoje okná a dvere bez obáv z nežiaduceho hmyzu. V našej širokej ponuke nájdete – sieťky na okná, sieťky na dvere a plissé sieťky, ktoré vám poskytnú pokojnú atmosféru vo vnútri. S našimi kvalitnými sieťkami si môžete užívať čerstvý vzduch a zároveň sa chrániť pred nežiaducim hmyzom. Sieťky Pezinok – váš spoľahlivý spoločník v zachovaní vášho pohodlia.

Ako pracujeme?

Telefonický hovor

Kontaktujte nás a dohodneme sa na termíne pre zameranie.

Zameranie

Vyberiete si produkt z katalógu a zameriame presné rozmery

Montáž

Namontujeme vašu zákazku a následne po montáži zaplatíte

Referencie

Čo o nás povedali naši zákazníci žalúzie Pezinok?

Roletky deň a noc tyrkysové

Často kladené otázky

Kde nájdem aktuálne ceny produktov na stránke žalúzie Pezinok?

Vyrábame naše produkty na mieru, preto je cena individuálna. Žalúzie pre trojdielne okno (2 malé, 1 veľké) sa pohybujú v cenovom rozmedzí od 70 do 90 €. Sieťky proti hmyzu majú podobnú cenu ako žalúzie, ale ich väčší rozmer zvyšuje náklady. Rolety deň a noc sú zhruba 2,5-krát drahšie ako žalúzie. Pre bezplatnú cenovú ponuku kliknite tu a vyplňte formulár.

V ktorých mestách pôsobíte?

Žalúzie Pezinok dodávame a montujeme v Pezinku a okolí. Okrem okresu Pezinok zastrešujeme aj ďalšie väčšie okresné a krajské mestá. Aby ste videli všetky lokality v ktorých pôsobíme kliknite tu.

Ako dlho trvá dodanie a montáž vašich produktov?

Dodanie od zamerania trvá štandardne 1 - 3 týždne v závislosti od produktu. Každý produkt má iné dodacie lehoty. Žalúzie sa pohybujú okolo jedného až 2 týždňov. Rolety majú dodaciu lehotu 2 až 3 týždne. Sieťky proti hmyzu v závislosti od letnej sezóny môžu byť vo výrobe 1 až 3 týždne.

Top 3 najpredávanejšie produkty v Pezinku

Roletky deň a noc v kuchyni

Vhodné do interiéru a prevažne do súkromných bytov.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Finančne nenáročný produkt vhodný kdekoľvek.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Sieťky na mieru so špeciálnou sieťovinou zo sklo-vlákna.

Žalúzie Pezinok

Naše služby ponúkame v Pezinku, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

Pezinok, malebné mesto v Bratislavskom kraji, očarí návštevníkov svojou jedinečnou atmosférou, ktorá spočíva v zlúčení historického koloritu s moderným šarmom. Mesto je obklopené nádhernými vinohradmi a známe je aj svojimi vinárstvami, ktoré ponúkajú kvalitné vína na ochutnávky. Každoročne sa tu konajú vinárske festivaly, kde sa môžete ponoriť do sveta nádherných chute a vôní. Pezinok je nielen miestom pre milovníkov vína, ale aj pre tých, ktorí hľadajú pokojnú atmosféru a chuťové zážitky.

Miesta pôsobenia vo väčších mestách a okolí: Budmerice, Báhoň, Doľany, Dubová, Jablonec, Limbach, Modra, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné, Vinosady, Vištuk, Častá, Šenkvice a ďalšie...

Naši obchodní partneri a dodávatelia pre mesto Pezinok

logotyp Michal Kohút