Žalúzie Nové Mesto nad Váhom

22 rokov

získavania skúseností

15 000+

spokojných zákazníkov

Servis

záručný aj pozáručný

100%

vyrobené na Slovensku

Žalúzie Nové Mesto nad Váhom, rolety a sieťky proti hmyzu

Žalúzie Nové Mesto nad Váhom, ponúkame žalúzie, roletyrolety deň a noc, sieťky proti hmyzu a ďalšie. Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku. Vytvárame pre vás žalúzie na mieru, ktoré sú nielen funkčné, ale aj elegantné. Naša široká ponuka zahŕňa vnútorné žalúzie, vertikálne rolety a vonkajšie žalúzie, rolety plissé, látkové a deň a noc varianty, ktoré prinesú do vášho interiéru útulnosť. Na terasu máme screenové rolety a kvalitné sieťky proti hmyzu na okná a dvere. Objavte naše prvotriedne riešenia pre vaše okná a dvere! Získajte bezplatnú cenovú ponuku už dnes. Žalúzie Nové Mesto nad Váhom – Vaše žalúzie a rolety k dokonalosti.

Žalúzie vnútorné

S našimi produktmi zaručene žijete v tieni. Naša široká ponuka zahŕňa: vnútorné žalúzie, elegantné vertikálne žalúzie a praktické vonkajšie žalúzie, ktoré vám umožnia úplnú kontrolu nad množstvom svetla vo vašom dome a zároveň zabezpečia ochranu vašich okien pred nadbytočným slnečným žiarením. Môžete nám dôverovať, pretože žalúzie Nové Mesto nad Váhom sú vaším spoľahlivým partnerom pre optimálnu ochranu a štýl vášho domova.

Žalúzie vnútorné

Zabezpečte si optimálne svetelné a súkromné prostredie s našimi roletami. V našej ponuke nájdete: rolety deň a noc, látkové rolety, vonkajšie plastové rolety a plissé rolety. Naše rolety deň a noc nie sú len praktické, ale aj elegantné. Sú skvelým riešením pre váš moderný domov, kde si môžete prispôsobiť atmosféru podľa vašich predstáv. Začnite tieniť s eleganciou, pretože rolety deň a noc Nové Mesto nad Váhom sú synonymom pre spoľahlivosť, štýl a inováciu vo svete okenných riešení.

Žalúzie vnútorné

Užívajte si čerstvý vzduch bez obáv z nežiaduceho hmyzu. Naša ponuka zahŕňa: sieťky na okná, sieťky na dvere a plissé sieťky, ktoré vám poskytnú pokojnú atmosféru vnútri vášho domova. S našimi spoľahlivými sieťkami si môžete užívať bezstarostné vetranie a zároveň sa zbaviť nežiaducich návštev hmyzu. Sieťky Nové Mesto nad Váhom – vaši verní spoločníci v udržiavaní vášho pohodlia.

Ako pracujeme?

Telefonický hovor

Kontaktujte nás a dohodneme sa na termíne pre zameranie.

Zameranie

Vyberiete si produkt z katalógu a zameriame presné rozmery

Montáž

Namontujeme vašu zákazku a následne po montáži zaplatíte

Referencie

Čo o nás povedali naši zákazníci žalúzie Nové Mesto nad Váhom?

Roletky deň a noc tyrkysové

Často kladené otázky

Kde nájdem aktuálne ceny produktov na stránke žalúzie Nové Mesto nad Váhom?

Naše produkty sú šité na mieru, čo znamená, že cena závisí od konkrétnych parametrov. Žalúzie pre trojdielne okno (2 malé, 1 veľké) sa pohybujú v rozpätí od 70 do 90 €. Sieťky proti hmyzu majú podobnú cenu ako žalúzie, ale ich väčší rozmer zvyšuje náklady. Rolety deň a noc sú približne 2,5-krát drahšie ako žalúzie. Pre bezplatnú cenovú ponuku kliknite tu a vyplňte formulár.

V ktorých mestách pôsobíte?

Žalúzie Nové Mesto nad Váhom dodávame a montujeme v Novom Meste a okolí. Okrem okresu Nové Mesto nad Váhom zastrešujeme aj ďalšie väčšie okresné a krajské mestá. Aby ste videli všetky lokality v ktorých pôsobíme kliknite tu.

Ako dlho trvá dodanie a montáž vašich produktov?

Dodanie od zamerania trvá štandardne 1 - 3 týždne v závislosti od produktu. Každý produkt má iné dodacie lehoty. Žalúzie sa pohybujú okolo jedného až 2 týždňov. Rolety majú dodaciu lehotu 2 až 3 týždne. Sieťky proti hmyzu v závislosti od letnej sezóny môžu byť vo výrobe 1 až 3 týždne.

Top 3 najpredávanejšie produkty v Novom Meste

Roletky deň a noc v kuchyni

Vhodné do interiéru a prevažne do súkromných bytov.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Finančne nenáročný produkt vhodný kdekoľvek.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Sieťky na mieru so špeciálnou sieťovinou zo sklo-vlákna.

Žalúzie Nové Mesto nad Váhom

Naše služby ponúkame v Novom Meste nad Váhom, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

Nové Mesto nad Váhom, nesúce bohatú históriu a kultúrnu dedičinu, láka návštevníkov svojimi historickými pamiatkami, zelenými parkmi a príjemnými reštauráciami s autentickou slovenskou kuchyňou. Mesto, ktoré spojuje pokojnú atmosféru s bohatým kultúrnym životom, je ideálnym miestom na strávenie relaxačného pobytu a objavovanie jedinečnej atmosféry západného Slovenska.

Miesta pôsobenia vo väčších mestách a okolí: Beckov, Bošáca, Bzince pod Javorinou, Horná Streda, Kočovce, Kálnica, Lubina, Moravské Lieskové, Nová Bošáca, Pobedim, Podolie, Považany, Stará Turá, Čachtice, Častkovce a ďalšie...

Naši obchodní partneri a dodávatelia pre Nové Mesto nad Váhom

logotyp Michal Kohút