Žalúzie Turčianske Teplice

22 rokov

získavania skúseností

15 000+

spokojných zákazníkov

Servis

záručný aj pozáručný

100%

vyrobené na Slovensku

Žalúzie Turčianske Teplice, rolety a sieťky proti hmyzu

Žalúzie Turčianske Teplice, ponúkame aj rolety a sieťky proti hmyzu. Produkty sú vyrobené na Slovensku. Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku. Oživte svoj domov s našimi funkčnými a štýlovými žalúziami na mieru. Ponúkame vnútorné žalúzie, vertikálne rolety a vonkajšie žalúzie, rolety plissé, látkové a deň a noc varianty, ktoré vytvoria útulnú atmosféru vo vašom dome. Na terasu máme screenové rolety a kvalitné sieťky proti hmyzu na okná a dvere. Objavte naše prvotriedne riešenia pre vaše okná a dvere! Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku ešte dnes. Žalúzie Turčianske Teplice – Vytvárame váš priestor snov s našimi žalúziami a roletami.

Žalúzie vnútorné

S našimi produktmi vždy zažijete príjemný tieň a úľavu. Ponúkame: vnútorné žalúzie, elegantné vertikálne žalúzie a praktické vonkajšie žalúzie, ktoré vám umožnia plnú kontrolu nad svetlom vo vašom dome a zároveň ochránia vaše okná pred nežiaducim slnečným žiarením. Dôverujte nám, pretože žalúzie Turčianske Teplice sú vaším spoľahlivým partnerom pre optimálnu ochranu a štýl vášho domova.

Rolety Turčianske Teplice

Zabezpečte si optimálnu kontrolu nad svetlom a súkromím vďaka našim roletám. Ponúkame vám: rolety deň a noc, látkové rolety, vonkajšie plastové rolety a plissé rolety. Naše rolety deň a noc nie sú len funkčné, ale aj štýlové. Sú špičkovým riešením pre váš moderný domov, kde si môžete prispôsobiť atmosféru podľa vašich predstáv. Začnite tieniť s eleganciou, pretože rolety deň a noc Turčianske Teplice sú zárukou spoľahlivosti, štýlu a inovácie vo svete okenných riešení.

Sieťky proti hmyzu Turčianske Teplice

Otvorte svoje okná bez obáv z nežiaduceho hmyzu a užívajte si čerstvý vzduch vo vnútri. V našej ponuke nájdete: sieťky na okná, sieťky na dvere a plissé sieťky, ktoré vám zabezpečia pokojnú atmosféru vo vašom dome. S našimi spoľahlivými sieťkami si môžete užívať bezstarostné vetranie a zároveň si udržať pokoj pred nežiaducimi návštevami hmyzu. Sieťky Turčianske Teplice – váš verný spoločník v zachovaní vášho pohodlia.

Ako pracujeme?

Telefonický hovor

Kontaktujte nás a dohodneme sa na termíne pre zameranie.

Zameranie

Vyberiete si produkt z katalógu a zameriame presné rozmery

Montáž

Namontujeme vašu zákazku a následne po montáži zaplatíte

Referencie

Čo o nás povedali naši zákazníci žalúzie Turčianske Teplice?

Roletky deň a noc tyrkysové

Často kladené otázky

Kde nájdem / zistím cenu produktov na stránke žalúzie Turčianske Teplice?

Všetky naše výrobky sú vyrábané na mieru podľa individuálnych požiadaviek zákazníka, čo ovplyvňuje aj cenu. Žalúzie na trojdielne okno (2 malé, 1 veľké) môžu stáť od 70 do 90 €. Sieťky proti hmyzu majú podobnú cenu ako žalúzie, ale ich väčší rozmer zvyšuje náklady. Rolety deň a noc sú približne 2,5-krát drahšie ako žalúzie. Pre bezplatnú cenovú ponuku kliknite tu a vyplňte formulár.

V ktorých mestách pôsobíte?

Žalúzie Turčianske Teplice dodávame a montujeme v Tepliciach a okolí. Okrem okresu Turčianske Teplice zastrešujeme aj ďalšie väčšie okresné a krajské mestá. Aby ste videli všetky lokality v ktorých pôsobíme kliknite tu.

Ako dlho trvá dodanie a montáž vašich produktov?

Dodanie od zamerania trvá štandardne 1 - 3 týždne v závislosti od produktu. Každý produkt má iné dodacie lehoty. Žalúzie sa pohybujú okolo jedného až 2 týždňov. Rolety majú dodaciu lehotu 2 až 3 týždne. Sieťky proti hmyzu v závislosti od letnej sezóny môžu byť vo výrobe 1 až 3 týždne.

Top 3 najpredávanejšie produkty v Turčianskych Tepliciach

Roletky deň a noc v kuchyni

Vhodné do interiéru a prevažne do súkromných bytov.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Finančne nenáročný produkt vhodný kdekoľvek.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Sieťky na mieru so špeciálnou sieťovinou zo sklo-vlákna.

Žalúzie Turčianske Teplice

Naše služby ponúkame v Turčianskych Tepliciach, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

Turčianske Teplice, malebné mesto v strednom Slovensku, je známe svojimi liečivými termálnymi prameňmi a historickou atmosférou. Svojimi liečivými kúpeľmi a wellness centrami láka návštevníkov na oddych a relaxáciu. Mesto je obklopené nádhernou prírodou a ponúka možnosti na turistiku a pešie túry v blízkych horách. Turčianske Teplice je tiež domovom historických pamiatok, ktoré svedčia o bohatej minulosti, ako je kaštieľ a barokový kostol.

Miesta pôsobenia vo väčších mestách a okolí: Dubové, Horná Štubňa, Malý Čepčín, Mošovce, Sklené, Slovenské Pravno, Turček a ďalšie...

Naši obchodní partneri a dodávatelia pre Turčianske Teplice

logotyp Michal Kohút