Žalúzie Hlohovec

22 rokov

získavania skúseností

15 000+

spokojných zákazníkov

Servis

záručný aj pozáručný

100%

vyrobené na Slovensku

Žalúzie Hlohovec, rolety a sieťky proti hmyzu

Žalúzie Hlohovec, v ponuke máme aj rolety a sieťky proti hmyzu. Produkty sú vyrobené na Slovensku. Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku. Oživte svoj interiér s našimi funkčnými a štýlovými žalúziami na mieru. Ponúkame vnútorné žalúzie, vertikálne rolety a vonkajšie žalúzie, rolety plissé, látkové a deň a noc varianty, ktoré prinesú do vášho domova útulnú atmosféru. Na terasu máme screenové rolety a kvalitné sieťky proti hmyzu na okná a dvere. Objavte naše prvotriedne riešenia pre vaše okná a dvere! Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku ešte dnes. Žalúzie Hlohovec – Žalúzie a rolety pre váš pokojný domov.

Žalúzie vnútorné

Naše produkty vám vždy poskytnú ideálny tieň. Ponúkame – vnútorné žalúzie, elegantné vertikálne žalúzie a praktické vonkajšie žalúzie, ktoré vám umožnia úplnú kontrolu nad intenzitou svetla vo vašom dome a zároveň ochránia vaše okná pred prílišným slnečným žiarením. Dôverujte nám, pretože žalúzie Hlohovec sú vaším spoľahlivým partnerom pre optimálnu ochranu a štýl vášho domova.

Žalúzie vnútorné

Zabezpečte si ideálnu úroveň svetla a súkromia s našimi roletami. Ponúkame vám širokú škálu produktov, ako sú – rolety deň a noc, látkové rolety, vonkajšie plastové rolety a plissé rolety. Naše rolety deň a noc sú nielen funkčné, ale aj štýlové. Predstavujú vynikajúce riešenie pre váš moderný domov, kde si môžete prispôsobiť atmosféru podľa vašich predstáv. Začnite tieniť s eleganciou, pretože deň a noc rolety Hlohovec sú zárukou spoľahlivosti, štýlu a inovácie vo svete okenných riešení.

Žalúzie vnútorné

Vetrajte svoj dom bez stresu z nežiaduceho hmyzu. Naša široká ponuka zahŕňa – sieťky na okná, sieťky na dvere a plissé sieťky, ktoré vám zabezpečia pohodlnú atmosféru vnútri vášho domova. S našimi spoľahlivými sieťkami si môžete užívať čerstvý vzduch a zároveň sa zbaviť nežiaducich návštev hmyzu. Sieťky Hlohovec – váš verný spoločník v udržiavaní vášho pohodlia.

Ako pracujeme?

Telefonický hovor

Kontaktujte nás a dohodneme sa na termíne pre zameranie.

Zameranie

Vyberiete si produkt z katalógu a zameriame presné rozmery

Montáž

Namontujeme vašu zákazku a následne po montáži zaplatíte

Referencie

Čo o nás povedali naši zákazníci žalúzie Hlohovec?

Roletky deň a noc tyrkysové

Často kladené otázky

Kde nájdem aktuálne ceny produktov na stránke žalúzie Hlohovec?

Všetky naše výrobky sú vyrábané na mieru podľa individuálnych požiadaviek zákazníka, čo ovplyvňuje aj cenu. Žalúzie na trojdielne okno (2 malé, 1 veľké) môžu stáť od 70 do 90 €. Sieťky proti hmyzu majú podobnú cenu ako žalúzie, ale väčší rozmer sieťky zvyšuje jej náklady. Rolety deň a noc sú zhruba 2,5-krát drahšie ako žalúzie. Pre bezplatnú cenovú ponuku kliknite tu a vyplňte formulár.

V ktorých mestách pôsobíte?

Žalúzie Hlohovec dodávame a montujeme v Hlohovci a okolí. Okrem okresu Hlohovec zastrešujeme aj ďalšie väčšie okresné a krajské mestá. Aby ste videli všetky lokality v ktorých pôsobíme kliknite tu.

Ako dlho trvá dodanie a montáž vašich produktov?

Dodanie od zamerania trvá štandardne 1 - 3 týždne v závislosti od produktu. Každý produkt má iné dodacie lehoty. Žalúzie sa pohybujú okolo jedného až 2 týždňov. Rolety majú dodaciu lehotu 2 až 3 týždne. Sieťky proti hmyzu v závislosti od letnej sezóny môžu byť vo výrobe 1 až 3 týždne.

Top 3 najpredávanejšie produkty v Hlohovci

Roletky deň a noc v kuchyni

Vhodné do interiéru a prevažne do súkromných bytov.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Finančne nenáročný produkt vhodný kdekoľvek.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Sieťky na mieru so špeciálnou sieťovinou zo sklo-vlákna.

Žalúzie Hlohovec

Naše služby ponúkame v Hlohovci, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

Hlohovec, krásne mesto v srdci Trnavského kraja, láka svojou jedinečnou atmosférou a bohatou históriou. Svojím zachovalým historickým centrom, elegantnými parkami a pohľadmi na rieku Váh ponúka návštevníkom pokojné prechádzky a úžasné výhľady. Mesto je tiež známe svojou kultúrnou pestrosťou, vrátane rôznych podujatí, umenia a tradičnej gastronómie. V Hlohovci sa starodávna história stretáva s moderným pohodlím, čo ho robí príjemným miestom na pobyt pre každého, kto túži po autentickom zážitku v srdci Slovenska.

Miesta pôsobenia vo väčších mestách a okolí: Bojničky, Dvorníky, Kľačany, Leopoldov, Madunice, Trakovice, Červeník a ďalšie...

Naši obchodní partneri a dodávatelia pre mesto Hlohovec

logotyp Michal Kohút