Žalúzie Levice

Žalúzie Levice – produkty v dobrej cene a výbornej kvalite

Roletky deň a noc v kuchyni
Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové
Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové
Žalúzie rolety siete

Žalúzie Levice riešia neželané pohľady

V pokojnej tichej štvrti sedela Rebeka pri okne a sledovala svojich susedov, novú rodinu naproti, ako začínajú zariaďovať svoj dom. Zdalo sa, že aj oni mali záujem o jej život, keď nová susedka Dominika začala sledovať Klárin dom.

Rastúca nepríjemnosť z inváznych pohľadov sa dostala až do chvíle, keď sa Rebeka rozhodla ochrániť svoje súkromie. Zvolila si žalúzie, ktoré jej teraz umožňujú pohodlne žiť bez zvedavých pohľadov. Nenechajte, aby vaše súkromie bolo ohrozené. S nami získate nielen funkčné, ale aj štýlové riešenia na ochranu vášho života.

Postup práce

Telefonický kontakt

Zavoláte nám a dohodneme si termín zamerania

Zameranie rozmerov

Vyberiete si produkt z katalógu a zameriame presné rozmery

Montáž

Namontujeme vaše produkty a následne po montáži zaplatíte

Prečo žalúzie Levice od Rol.sk?

15 000+ zákazníkov

Viac ako 15 000 spokojných zákazníkov nám dodáva energiu a dôveru v našu prácu. Táto rozsiahla skupina zahŕňa nielen našich verných klientov, ale aj ľudí, ktorí sa k nám dostali vďaka osobným odporúčaniam. Ich dôvera v našu kvalitnú prácu sa premieta do neustáleho návratu a podporuje našu oddanosť poskytovať najlepšie možné služby.

Cenová dostupnosť

Naša konkurencieschopná cenová politika nám umožňuje tvrdiť, že naše služby sú cenovo dostupné pre každého zákazníka. V rámci veľkých projektov a pri spolupráci s renomovanými firmami je už tradíciou, že získavame dôležité zákazky. Tým pádom si naše kvalitné produkty môže dovoliť každý.

Kvalitné Slovenské produkty

Roky sme hľadali spoľahlivých dodávateľov a neuspokojili sme sa s priemernými riešeniami. Sme presvedčení, že kvalita a spoľahlivosť sú kľúčové. Naše produkty sú vyrobené v Slovensku a nesklamú vás. Sú navrhnuté s ohľadom na dlhú životnosť a zabezpečujeme lacný servis pre našich zákazníkov.

Tím profesionálov s dlhoročnou praxou

S našimi montérmi môžete počítať s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti montáže tieniacej techniky. S radosťou vám poradíme pri výbere optimálneho tienenia pre váš byt, kanceláriu alebo firmu. Bez ohľadu na druh okna, vrátane a-typov, sme schopní bezproblémovo zabezpečiť inštaláciu.

22-ročné skúsenosti a prax

Pred dvadsiatimi dvoma rokmi sme začali svoju cestu a vtedy ani mnohé druhy tieniacich techník neboli na trhu dostupné. Po dlhých rokoch skúseností s rôznymi zákazníkmi a montovanými produktmi sme vybrali to najlepšie. Tieto výberové produkty teraz nájdete v našej ponuke.

Ideme s dobou

Vývoj tieniacej techniky je ohromujúci, a od čias našich začiatkov sa veľa zmenilo. Na trhu sa objavujú nové produkty, a my sme pripravení ísť s dobou. Neustále sledujeme najnovšie trendy a aktívne skúšame nové produkty. Len tie, ktoré spĺňajú naše prísne kritériá kvality, sa dostanú do našej ponuky pre vás.

Aktuálny trend – Deň a Noc

Súčasný trend ukazuje, že čoraz viac a viac ľudí nahrádza svoje žalúzie Levice v domácnosti, roletami deň a noc. Tieto tieniace prvky sú veľmi estetické a vhodné pre ľudí, ktorí majú radi „čistý dizajn“. Oproti žalúziám a iným roletám majú navyše niekoľko výhod.

Prečo by ste si mali vybrať práve Deň a Noc?

  • Nedržia prach (sú napustené anti-statickou látkou)
  • Bez-údržbové
  • Netrhá sa retiazka (nemá spojku)
  • Jednoduchá manipulácia
  • Nemajú silóny a pásku oproti žalúziám (nemá sa čo roztrhnúť)
  • Majú hliníkový bubon a hliníkové bočné lišty
  • Slovenský výrobok

Referencie žalúzie Levice

Čo o nás povedali naši zákazníci žalúzie Levice?

Často kladené otázky

Aká je cena produktov na stránke žalúzie Levice, viete mi spraviť cenovú ponuku?
V ktorých mestách je dostupná vaša ponuka?
Ako dlho trvá dodanie a montáž žalúzií a roliet?

Doba dodania a montáže produktov závisí od ich špecifík. Žalúzie sú dostupné v štandardnom termíne do 1 týždňa, kým sieťky sú tiež expedované v tomto časovom rámci, no počas letnej sezóny sa výrobná doba môže predĺžiť až na 3 týždne. Rolety, či už látkové alebo deň a noc, majú očakávanú lehotu od 2 týždňov a viac. Dĺžka výroby sa môže zvýšiť v prípade, že produkty vyžadujú špeciálne modifikácie, ako je farbenie podľa RAL farby alebo imitácia dreva. Po prijatí tovaru vás budeme kontaktovať telefonicky a dohodneme sa na termíne montáže.

Žalúzie Levice

Naše služby ponúkame v Leviciach a okolí, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

Levice, malebné mesto na juhu Slovenska, sa vyznačuje svojou bohatou históriou a pokojnou atmosférou. Nachádza sa pri rieke Hron a láka návštevníkov svojimi historickými pamiatkami, vrátane hradu a pekných kostolov. Mesto ponúka aj moderné pohodlie, kultúrny život a príležitosti na relaxáciu v prírodnom prostredí.

Miesta pôsobenia v okolí Levíc: Bátovce, Farná, Hronovce, Hronské Kľačany, Kalná nad Hronom, Kozárovce, Lok, Nová Dedina, Plášťovce, Pohronský Ruskov, Pukanec, Rybník, Starý Tekov, Tekovské Lužany, Tlmače, Veľké Ludince, Veľký Ďur, Šahy, Šarovce, Želiezovce, Žemberovce a ďalšie...

Naši obchodní partneri a dodávatelia pre žalúzie Levice

logotyp Michal Kohút