Žalúzie Partizánske

22 rokov

získavania skúseností

15 000+

spokojných zákazníkov

Servis

záručný aj pozáručný

100%

vyrobené na Slovensku

Žalúzie Partizánske, rolety a sieťky proti hmyzu

Žalúzie Partizánske, v ponuke máme aj rolety a sieťky proti hmyzu. Produkty sú vyrobené na Slovensku. Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku. Vytvárame funkčné a štýlové žalúzie na mieru, ktoré oživia váš interiér. Ponúkame vnútorné žalúzie, vertikálne rolety a vonkajšie žalúzie. Naša ponuka zahŕňa aj rolety plissé, látkové a deň a noc, ktoré prinesú do vášho domova útulnú atmosféru. Na terasu máme screenové rolety a kvalitné sieťky proti hmyzu na okná a dvere. Objavte naše prvotriedne riešenia pre vaše okná a dvere! Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku ešte dnes. Žalúzie Partizánske – vaše ideálne okenné riešenie.

Žalúzie vnútorné

S našimi produktmi môžete byť vždy v tieni. Naša široká ponuka zahŕňa vnútorné žalúzie, elegantné vertikálne žalúzie a praktické vonkajšie žalúzie. Vďaka našim žalúziám môžete mať úplnú kontrolu nad tým, koľko svetla vstupuje do vášho domova, a zároveň chrániť vaše okná pred nežiaducimi slnečnými lúčmi. Dôverujte nám, pretože Žalúzie Partizánske sú vaším spoľahlivým partnerom pre optimálnu ochranu a štýl vášho domova.

Žalúzie vnútorné

Zabezpečte si optimálnu úroveň svetla a súkromia vďaka našim roletám. Ponúkame široký výber produktov ako: rolety deň a noc, látkové rolety, vonkajšie plastové rolety a plissé rolety. Naše rolety deň a noc sú nielen funkčné, ale aj štýlové. Sú elegantným riešením pre moderný dizajn vášho domova, čo vám umožní prispôsobiť si atmosféru podľa vašich predstáv. Dôverujte nám, pretože Rolety deň a noc Partizánske sú synonymom pre spoľahlivosť, štýl a inováciu vo svete okenných riešení.

Žalúzie vnútorné

Vetrajte svoj dom bez obáv, že vás vyruší nežiaduci hmyz. Naša ponuka zahŕňa sieťky na okná, sieťky na dvere a plissé sieťky, ktoré vám poskytnú bezstarostnú atmosféru vo vnútri vášho domova. S našimi kvalitnými sieťkami môžete užívať čerstvý vzduch a zároveň si udržať pokojnú a nevítanú návštevu hmyzu preč. Sieťky Partizánske – váš spoľahlivý spoločník pri zachovaní vášho pohodlia.

Ako pracujeme?

Telefonický hovor

Kontaktujte nás a dohodneme sa na termíne pre zameranie.

Zameranie

Vyberiete si produkt z katalógu a zameriame presné rozmery

Montáž

Namontujeme vašu zákazku a následne po montáži zaplatíte

Referencie

Čo o nás povedali naši zákazníci?

Roletky deň a noc tyrkysové

Často kladené otázky

Aká je cena produktov na stránke žalúzie Partizánske?

Naše produkty sa vyrábajú na mieru. Cena produktov je preto individuálna. Žalúzie na trojdielne okno (2 malé, 1 veľké) môže vyjsť okolo 70 - 90 €. Sieťky proti hmyzu sú cenovo podobné ako žalúzie ale na každom okne má sieťka väčší rozmer ako žalúzia a preto je cenovo trošku drahšia. Rolety deň a noc sú približne 2 a pol krát drahšie ako žalúzie. Pre bezplatnú cenovú ponuku kliknite tu a vyplňte formulár.

V ktorých mestách pôsobíte?

Žalúzie Partizánske pôsobí v meste Partizánske a okolí. Okrem okresu partizánske zastrešujeme aj ďalšie väčšie okresné a krajské mestá. Aby ste videli všetky lokality v ktorých pôsobíme kliknite tu.

Ako dlho trvá dodanie a montáž vašich produktov?

Dodanie od zamerania trvá štandardne 1 - 3 týždne v závislosti od produktu. Každý produkt má iné dodacie lehoty. Žalúzie sa pohybujú okolo jedného až 2 týždňov. Rolety majú dodaciu lehotu 2 až 3 týždne. Sieťky proti hmyzu v závislosti od letnej sezóny môžu byť vo výrobe 1 až 3 týždne.

Top 3 najpredávanejšie produkty v Partizánskom

Roletky deň a noc v kuchyni

Vhodné do interiéru a prevažne do súkromných bytov.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Finančne nenáročný produkt vhodný kdekoľvek.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Sieťky na mieru so špeciálnou sieťovinou zo sklo-vlákna.

Žalúzie Partizánske

Naše služby ponúkame v Partizánskom, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

Mesto Partizánske je malebné sídlo situované v Západnej Európe. S bohatou históriou a kultúrnym dedičstvom ponúka návštevníkom jedinečný pohľad do minulosti. Nachádza sa tu niekoľko historických pamiatok a múzeí, ktoré oživujú udalosti minulých vekov. Okrem toho je Partizánske známe aj svojou priateľskou atmosférou a pohostinnými obyvateľmi. Mesto ponúka rozmanitú kuchyňu, tradičné podujatia a nádhernú prírodu okolo, čo robí z neho ideálne miesto na návštevu pre každého milovníka histórie, kultúry a prírody.

Miesta pôsobenia vo väčších mestách a okolí: Bošany, Chynorany, Hradište, Klátova Nová Ves, Skačany, Veľké Uherce, Žabokreky nad Nitrou a ďalšie...

Naši obchodní partneri a dodávatelia pre mesto Partizánske

logotyp Michal Kohút