Žalúzie Nitra

Žalúzie Nitra a rolety Nitra a okolie

Roletky deň a noc v kuchyni
Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové
Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové
Žalúzie rolety siete

Neželané pohľady

Predstavte si situáciu: Mladý muž zbadá krásnu ženu v okne cez ulicu. Pozoruje, ako sa postupne pripravuje do sprchy, jeho zvedavosť sa zvyšuje. No, ako to už býva vo realite, jeho pohľad ostáva nevyslyšaný. Prečo? Žena si predtým, než vojde do sprchy, uvedomí potrebu súkromia a zastrie žalúzie. A presne takéto súkromie a pokoj vám môžeme zabezpečiť. Máte dosť neželaných pohľadov? Naša tieniaca technika je tu, aby vás ochránila.

Ako pracujeme?

Telefonický hovor

Zavolajte nám a spolu si vyberieme vhodný termín pre zameranie.

Presné zmeranie rozmerov

Po výbere produktu z katalógu zabezpečíme zameranie presných rozmerov.

Odborná montáž

Namontujeme vašu zákazku a následne po montáži zaplatíte

Prečo žalúzie Nitra od nás?

Maximálna spokojnosť zákazníkov

Významná časť našich projektov vzniká vďaka spokojným zákazníkom, ktorí nás odporučili ďalej. Naša kvalitná práca pritahuje stále nových klientov a udržiava verných zákazníkov.

Skvelé cenové podmienky

Máme jednoznačnú cenovú výhodu (lacné žalúzie). Dlhodobo sme lídri v súťažiach pre veľké budovy a firmy, čo znamená, že naše produkty sú cenovo dostupné pre každého zákazníka.

Zaručená kvalita

Dlhé roky sme hľadali spoľahlivých dodávateľov a nikdy sme nekompromitovali kvalitu. Naša snaha je poskytovať produkty s dlhou životnosťou a cenovo dostupným servisom pre našich klientov. Niektoré výrobky s vysokou kazivosťou na trhu u nás nenájdete.

Kvalifikovaný tím

Naši montéri sú odborníci v montáži tieniacej techniky a radi vám pomôžu s výberom optimálneho riešenia pre váš domov, kanceláriu alebo firmu. Bez ohľadu na typ okna, zabezpečíme bezproblémovú montáž.

20-ročné skúsenosti

Pred dvadsiatimi rokmi, pri našom začiatku, boli mnohé druhy tienení novinkou. Odvtedy sme obslúžili veľké množstvo zákazníkov a namontovali množstvo produktov. Vybrali sme tie najlepšie, ktoré nájdete v našej aktuálnej ponuke.

Sledujeme najnovšie inovácie a trendy

Metódy tienenia sa značne zmenili od minulosti. S príchodom nových produktov sme neustále krok vpred. Aktívne sledujeme najnovšie trendy a produktové inovácie. Každý produkt, ktorý začleníme do našej ponuky, musí spĺňať naše vysoké kritériá kvality a výkonu.

Deň a Noc rolety – Top trend rolety Nitra

Súčasný trend v Nitre jasne ukazuje, že stále viac ľudí vymieňa svoje žalúzie v domácnosti za rolety deň a noc. Tieto rolety nie sú len esteticky príjemné, ale sú ideálne pre tých, ktorí preferujú čistý a moderný dizajn. Okrem toho majú mnoho výhod oproti klasickým žalúziám a iným typom roliet.

Prečo si teda vybrať práve Deň a Noc rolety Nitra?

  • Bezstarostná údržba vďaka anti-statickej látke
  • Konštrukcia trvá dlho bez potreby opráv
  • Pohodlná manipulácia bez trhania retiazky
  • Intuitívne ovládanie pre každého
  • Nemajú silóny a pásku oproti žalúziám (nemá sa čo roztrhnúť)
  • Hliníkový bubon a bočné lišty pre dlhodobú spoľahlivosť

Referencie

Čo o nás povedali naši zákazníci na žalúzie Nitra?

Často kladené otázky

Aká je cena produktov, viete mi spraviť cenovú ponuku?
V ktorých mestách je dostupná vaša ponuka?
Ako dlho trvá dodanie a montáž žalúzií a roliet?

Pre žalúzie Nitra je dodanie a montáž produktov od zamerania od 1 týždňa až do 3 týždňov. Záleží od druhu produktu. Dodanie žalúzií štandardne trvá do 1 týždňa. Sieťky sa zvyknú naskladniť tiež do 1 týždňa ale počas letnej sezóny sa doba výroby môže natiahnuť až na 3 týždne. Zvyšok roliet či látkových alebo deň a noc sa pohybuje od 2 týždňov a viac. Dôležitý faktor je tiež či sú produkty striekané nejakou RAL farbou alebo majú imitáciu dreva. Všetky produkty ktoré majú podobné modifikácie väčšinou predlžujú dobu výroby. Hneď ako bude tovar naskladnený, vás budeme telefonicky informovať a dohodneme si dátum montáže.

Žalúzie Nitra

Naše služby ponúkame v Nitre a okolí, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

Nitra, historické mesto ležiace na brehoch rieky Nitra, očarí svojich návštevníkov bohatou kultúrnou dedičinou a úchvatnou architektúrou. Mesto ponúka harmonický mix historických pamiatok, moderných obchodov a reštaurácií. Je známa aj svojou bohatou kulinárskou scénou a živými kultúrnymi podujatiami, ktoré oživujú jej ulice počas celého roka. Nitra je taktiež centrom vzdelania a inovácií, čím prispieva k dynamike celej oblasti.

Miesta pôsobenia v okolí Topoľčian: Branč, Cabaj-Čápor, Ivanka pri Nitre, Jarok, Jelenec, Lehota, Lužianky, Mojmírovce, Nitrianske Hrnčiarovce, Rišňovce, Veľké Zálužie, Vinodol, Vráble, Výčapy-Opatovce, Zbehy a ďalšie...

Naši obchodní partneri a dodávatelia pre žalúzie Nitra

logotyp Michal Kohút