Žalúzie Žiar nad Hronom

22 rokov

získavania skúseností

15 000+

spokojných zákazníkov

Servis

záručný aj pozáručný

100%

vyrobené na Slovensku

Žalúzie Žiar nad Hronom, rolety a sieťky proti hmyzu

Žalúzie Žiar nad Hronom, ponúkame aj rolety a sieťky proti hmyzu. Produkty sú vyrobené na Slovensku. Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku. Vytvárame pre vás žalúzie na mieru, ktoré sú nielen funkčné, ale aj elegantné. Naša široká ponuka zahŕňa vnútorné žalúzie, vertikálne rolety a vonkajšie žalúzie, rolety plissé, látkové a deň a noc varianty, ktoré prinesú do vášho interiéru útulnosť. Na terasu máme screenové rolety a kvalitné sieťky proti hmyzu na okná a dvere. Objavte naše prvotriedne riešenia pre vaše okná a dvere! Získajte bezplatnú cenovú ponuku už dnes. Žalúzie Žiar nad Hronom – Vaše ideálne žalúzie a rolety.

Žalúzie vnútorné

Naše produkty vám zabezpečia neustály tieň a pohodlie. Naša široká ponuka zahŕňa: vnútorné žalúzie, elegantné vertikálne žalúzie a praktické vonkajšie žalúzie, ktoré vám umožnia úplnú kontrolu nad množstvom svetla vo vašom dome a zároveň zabezpečia ochranu vašich okien pred nadbytočným slnečným žiarením. Môžete nám dôverovať, pretože žalúzie Žiar nad Hronom sú vaším spoľahlivým partnerom pre optimálnu ochranu a štýl vášho domova.

Žalúzie vnútorné

Zabezpečte si optimálnu kontrolu nad svetlom a súkromím s našimi roletami. V našej širokej ponuke nájdete: rolety deň a noc, látkové rolety, vonkajšie plastové rolety a plissé rolety. Naše rolety deň a noc nie sú len funkčné, ale aj štýlové. Vytvorte si moderný dizajn vášho domova s našimi riešeniami a prispôsobte si atmosféru podľa svojich predstáv. Začnite tieniť s eleganciou, pretože deň a noc rolety Žiar nad Hronom sú zárukou spoľahlivosti, štýlu a inovácie vo svete okenných riešení.

Žalúzie vnútorné

Uvoľnite svoj dom od obáv a nechajte čerstvý vzduch vnútri bez zbytočného hmyzu. V našej širokej ponuke nájdete: sieťky na okná, sieťky na dvere a plissé sieťky, ktoré vám zabezpečia bezstarostnú atmosféru. S našimi spoľahlivými sieťkami si môžete užívať príjemné vetranie a zároveň si udržať pokoj pred hmyzom. Sieťky Žiar nad Hronom – váš dôveryhodný partner v udržiavaní vášho pohodlia.

Ako pracujeme?

Telefonický hovor

Kontaktujte nás a dohodneme sa na termíne pre zameranie.

Zameranie

Vyberiete si produkt z katalógu a zameriame presné rozmery

Montáž

Namontujeme vašu zákazku a následne po montáži zaplatíte

Referencie

Čo o nás povedali naši zákazníci žalúzie Žiar nad Hronom?

Roletky deň a noc tyrkysové

Často kladené otázky

Kde nájdem / zistím cenu produktov na stránke žalúzie Žiar nad Hronom?

Vyrábame naše produkty na mieru, čo znamená, že cena je individuálna pre každého zákazníka. Žalúzie pre trojdielne okno (2 malé, 1 veľké) sa pohybujú v cenovom rozpätí od 70 do 90 €. Sieťky proti hmyzu majú podobnú cenu ako žalúzie, ale väčší rozmer sieťky zvyšuje jej náklady. Rolety deň a noc sú približne 2,5-krát drahšie ako žalúzie. Pre bezplatnú cenovú ponuku kliknite tu a vyplňte formulár.

V ktorých mestách pôsobíte?

Žalúzie Žiar nad Hronom dodávame a montujeme v Žiari a okolí. Okrem okresu Žiar nad Hronom zastrešujeme aj ďalšie väčšie okresné a krajské mestá. Aby ste videli všetky lokality v ktorých pôsobíme kliknite tu.

Ako dlho trvá dodanie a montáž vašich produktov?

Dodanie od zamerania trvá štandardne 1 - 3 týždne v závislosti od produktu. Každý produkt má iné dodacie lehoty. Žalúzie sa pohybujú okolo jedného až 2 týždňov. Rolety majú dodaciu lehotu 2 až 3 týždne. Sieťky proti hmyzu v závislosti od letnej sezóny môžu byť vo výrobe 1 až 3 týždne.

Top 3 najpredávanejšie produkty v Žiari

Roletky deň a noc v kuchyni

Vhodné do interiéru a prevažne do súkromných bytov.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Finančne nenáročný produkt vhodný kdekoľvek.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Sieťky na mieru so špeciálnou sieťovinou zo sklo-vlákna.

Žalúzie Žiar nad Hronom

Naše služby ponúkame v Žiari nad Hronom, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

Žiar nad Hronom, malebné mesto na juhu Slovenska, očarí svojich návštevníkov svojou bohatou históriou a priateľskou atmosférou. Svojimi zachovalými historickými pamiatkami, ako je hrad či kostol, ponúka pohľad do minulosti. Mesto je obklopené zelenými lúkami a riekou Hron, čo poskytuje možnosti na príjemné prechádzky a oddych v prírode. Žiar nad Hronom je tiež centrom kultúrneho diania, kde sa konajú rôzne festivaly, koncerty a podujatia.

Miesta pôsobenia vo väčších mestách a okolí: Hliník nad Hronom, Kremnica, Lovčica-Trubín, Lutila, Stará Kremnička, Trnavá Hora, Vyhne a ďalšie...

Naši obchodní partneri a dodávatelia pre Žiar nad Hronom

logotyp Michal Kohút