Žalúzie Považská Bystrica

22 rokov

získavania skúseností

15 000+

spokojných zákazníkov

Servis

záručný aj pozáručný

100%

vyrobené na Slovensku

Žalúzie Považská Bystrica, rolety a sieťky proti hmyzu

Žalúzie Považská Bystrica, ponúkame aj rolety a sieťky proti hmyzu. Produkty sú vyrobené na Slovensku. Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku. Oživte svoj domov našimi funkčnými a štýlovými žalúziami na mieru. Ponúkame vnútorné žalúzie, vertikálne rolety a vonkajšie žalúzie, spolu s roletami plissé, látkovými a deň a noc variantami, ktoré dodajú vášmu domovu útulnú atmosféru. Na terasu máme screenové rolety a kvalitné sieťky proti hmyzu na okná a dvere. Objavte naše prvotriedne riešenia pre vaše okná a dvere! Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku ešte dnes. Žalúzie Považská Bystrica – Žalúzie a rolety, ktoré oživia váš priestor.

Žalúzie vnútorné

S našimi produktmi neustále užívate príjemný tieň. Ponúkame: vnútorné žalúzie, elegantné vertikálne žalúzie a praktické vonkajšie žalúzie, ktoré vám umožnia úplnú kontrolu nad množstvom svetla vo vašom dome a zároveň zabezpečia ochranu vašich okien pred nadmerným slnečným žiarením. Dôverujte nám, pretože žalúzie Považská Bystrica sú vaším spoľahlivým partnerom pre optimálnu ochranu a štýl vášho domova.

Žalúzie vnútorné

Zabezpečte si dokonalú rovnováhu svetla a súkromia s našimi roletami. V našom sortimente nájdete: rolety deň a noc, látkové rolety, vonkajšie plastové rolety a plissé rolety. Naše rolety deň a noc sú nielen praktické, ale aj štýlové. Sú inovatívnym riešením pre váš moderný domov, kde si môžete prispôsobiť atmosféru podľa vašich predstáv. Začnite tieniť s eleganciou, pretože deň a noc rolety Považská Bystrica sú zárukou spoľahlivosti, štýlu a inovácie vo svete okenných riešení.

Žalúzie vnútorné

Otvorte svoje okná bez obáv z nežiaduceho hmyzu a nechajte čerstvý vzduch vo vnútri. V našej ponuke nájdete: sieťky na okná, sieťky na dvere a plissé sieťky, ktoré vám zabezpečia pokojnú atmosféru vo vašom dome. S našimi spoľahlivými sieťkami si môžete užívať bezstarostné vetranie a zároveň si udržať pokoj pred nežiaducimi návštevami hmyzu. Sieťky Považská Bystrica – váš spoľahlivý spoločník v zachovaní vášho pohodlia.

Ako pracujeme?

Telefonický hovor

Kontaktujte nás a dohodneme sa na termíne pre zameranie.

Zameranie

Vyberiete si produkt z katalógu a zameriame presné rozmery

Montáž

Namontujeme vašu zákazku a následne po montáži zaplatíte

Referencie

Čo o nás povedali naši zákazníci žalúzie Považská Bystrica?

Roletky deň a noc tyrkysové

Často kladené otázky

Aká je cena produktov na webovej stránke žalúzie Považská Bystrica?

Naše produkty sú šité na mieru, preto je cena individuálna pre každého zákazníka. Žalúzie pre trojdielne okno (2 malé, 1 veľké) sa pohybujú v cenovom rozmedzí od 70 do 90 €. Sieťky proti hmyzu majú podobnú cenu ako žalúzie, ale ich väčší rozmer zvyšuje náklady. Rolety deň a noc sú zhruba 2,5-krát drahšie ako žalúzie. Pre bezplatnú cenovú ponuku kliknite tu a vyplňte formulár.

V ktorých mestách pôsobíte?

Žalúzie Považská Bystrica dodávame a montujeme v Považskej Bystrici a okolí. Okrem okresu Považskej zastrešujeme aj ďalšie väčšie okresné a krajské mestá. Aby ste videli všetky lokality v ktorých pôsobíme kliknite tu.

Ako dlho trvá dodanie a montáž vašich produktov?

Dodanie od zamerania trvá štandardne 1 - 3 týždne v závislosti od produktu. Každý produkt má iné dodacie lehoty. Žalúzie sa pohybujú okolo jedného až 2 týždňov. Rolety majú dodaciu lehotu 2 až 3 týždne. Sieťky proti hmyzu v závislosti od letnej sezóny môžu byť vo výrobe 1 až 3 týždne.

Top 3 najpredávanejšie produkty v Považskej Bystrici

Roletky deň a noc v kuchyni

Vhodné do interiéru a prevažne do súkromných bytov.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Finančne nenáročný produkt vhodný kdekoľvek.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Sieťky na mieru so špeciálnou sieťovinou zo sklo-vlákna.

Žalúzie Považská Bystrica

Naše služby ponúkame v Považskej Bystrici, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

Považská Bystrica, malebné mesto situované v severozápadnej časti Slovenska, očarí návštevníkov svojou krásnou prírodou a bohatou históriou. Obklopené zelenými kopcami a riekou Váh, mesto ponúka nádherné výhľady a príležitosti na pešie túry. Svojimi historickými pamiatkami, ako je hrad Bystrica a kostol svätého Štefana, láka na objavovanie bohatstva minulosti. Mesto je tiež známe svojou kultúrnou scénou a tradíciou, ktorá sa odráža vo folklórnych podujatiach a remeselných trhoch.

Miesta pôsobenia vo väčších mestách a okolí: Brvnište, Dolná Mariková, Domaniža, Jasenica, Papradno, Plevník-Drienové, Prečín, Pružina, Sverepec, Udiča a ďalšie...

Naši obchodní partneri a dodávatelia pre Považskú Bystricu

logotyp Michal Kohút