Žalúzie Handlová

22 rokov

získavania skúseností

15 000+

spokojných zákazníkov

Servis

záručný aj pozáručný

100%

vyrobené na Slovensku

Žalúzie Handlová, rolety a sieťky proti hmyzu

Žalúzie Handlová, v ponuke máme aj rolety a sieťky proti hmyzu. Produkty sú vyrobené na Slovensku. Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku. Vytvárame pre vás žalúzie na mieru, ktoré sú nielen funkčné, ale aj štýlové. Naša ponuka zahŕňa vnútorné žalúzie, vertikálne rolety a vonkajšie žalúzie, rolety plissé, látkové a deň a noc varianty, ktoré vytvoria útulnú atmosféru vo vašom dome. Pre terasu máme screenové rolety a kvalitné sieťky proti hmyzu na okná a dvere. Objavte naše prvotriedne riešenia pre vaše okná a dvere! Získajte bezplatnú cenovú ponuku ešte dnes. Žalúzie Handlová – Vytvárame váš svet žalúzií a roliet.

Žalúzie vnútorné

S našimi produktmi neustále užívate príjemný tieň. Naša široká ponuka zahŕňa: vnútorné žalúzie, elegantné vertikálne žalúzie a praktické vonkajšie žalúzie, ktoré vám umožnia úplnú kontrolu nad množstvom svetla vo vašom dome a zároveň zabezpečia ochranu vašich okien pred nadmerným slnečným žiarením. S dôverou sa obráťte na nás, pretože žalúzie Handlová sú vaším spoľahlivým partnerom pre optimálnu ochranu a štýl vášho domova.

Žalúzie vnútorné

Zabezpečte si optimálnu úroveň svetla a súkromia pomocou našich roliet. V našej ponuke nájdete: rolety deň a noc, látkové rolety, vonkajšie plastové rolety a plissé rolety. Naše rolety deň a noc nie sú len funkčné, ale aj štýlové. Sú perfektným riešením pre váš moderný domov, kde si môžete prispôsobiť atmosféru podľa svojich predstáv. Začnite tieniť s eleganciou, pretože rolety deň a noc rolety Handlová sú synonymom pre spoľahlivosť, štýl a inováciu vo svete okenných riešení.

Žalúzie vnútorné

Zabezpečte si bezstarostné vetranie svojho domova s našimi spoľahlivými sieťkami. V našej ponuke nájdete: sieťky na okná, sieťky na dvere a plissé sieťky, ktoré vám poskytnú pokojnú atmosféru vnútri. S našimi kvalitnými sieťkami môžete mať čerstvý vzduch bez obáv z hmyzu. Sieťky Handlová – váš dôveryhodný spoločník v udržiavaní vášho pohodlia.

Ako pracujeme?

Telefonický hovor

Kontaktujte nás a dohodneme sa na termíne pre zameranie.

Zameranie

Vyberiete si produkt z katalógu a zameriame presné rozmery

Montáž

Namontujeme vašu zákazku a následne po montáži zaplatíte

Referencie

Čo o nás povedali naši zákazníci žalúzie Handlová?

Roletky deň a noc tyrkysové

Často kladené otázky

Aká je cena produktov na stránke žalúzie Handlová?

Každý produkt, ktorý vyrábame, je individuálny. Cena našich výrobkov je prispôsobená konkrétnym požiadavkám zákazníka. Žalúzie pre trojdielne okno (2 malé, 1 veľké) môžu stáť od 70 do 90 €. Sieťky proti hmyzu majú podobnú cenu ako žalúzie, ale väčší rozmer sieťky zvyšuje jej náklady. Rolety deň a noc sú približne 2,5-krát drahšie ako žalúzie. Pre bezplatnú cenovú ponuku kliknite tu a vyplňte formulár.

V ktorých mestách pôsobíte?

Žalúzie Handlová dodávame a montujeme v Handlovej a okolí. Okrem okresu Prievidza zastrešujeme aj ďalšie väčšie okresné a krajské mestá. Aby ste videli všetky lokality v ktorých pôsobíme kliknite tu.

Ako dlho trvá dodanie a montáž vašich produktov?

Dodanie od zamerania trvá štandardne 1 - 3 týždne v závislosti od produktu. Každý produkt má iné dodacie lehoty. Žalúzie sa pohybujú okolo jedného až 2 týždňov. Rolety majú dodaciu lehotu 2 až 3 týždne. Sieťky proti hmyzu v závislosti od letnej sezóny môžu byť vo výrobe 1 až 3 týždne.

Top 3 najpredávanejšie produkty v Handlovej

Roletky deň a noc v kuchyni

Vhodné do interiéru a prevažne do súkromných bytov.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Finančne nenáročný produkt vhodný kdekoľvek.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Sieťky na mieru so špeciálnou sieťovinou zo sklo-vlákna.

Žalúzie Handlová

Naše služby ponúkame v Handlovej, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

Handlová je mesto situované v strednej časti Slovenska, obklopené zelenými kopcami a lesmi, čo mu dodáva pôvab prírodnej krásy. Mesto je známe svojou bohatou históriou spojenou s banským priemyslom a ťažbou vápna. Návštevníci môžu obdivovať historické pamiatky, ako je kostol svätého Mikuláša, a preskúmať okolité prírodné rezervácie a turistické trasy. Svojím pokojným prostredím a zachovaním kultúrnych tradícií privíta Handlová všetkých, ktorí hľadajú oddych a objavovanie histórie uprostred prírodných krás.

Miesta pôsobenia vo väčších mestách a okolí: Veľká Čausa, Chrenovec-Brusno, Ráztočno, Nová Lehota, Lovčica-Trubín, Malá Čausa a ďalšie...

Naši obchodní partneri a dodávatelia pre mesto Handlová

logotyp Michal Kohút