Žalúzie Sereď

22 rokov

získavania skúseností

15 000+

spokojných zákazníkov

Servis

záručný aj pozáručný

100%

vyrobené na Slovensku

Žalúzie Sereď, rolety a sieťky proti hmyzu

Žalúzie Sereď, v ponuke máme aj rolety a sieťky proti hmyzu. Produkty sú vyrobené na Slovensku. Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku. Vytvárame štýlové a funkčné žalúzie na mieru, ktoré oživia váš interiér. Ponúkame vnútorné žalúzie, vertikálne rolety a vonkajšie žalúzie, spolu s roletami plissé, látkovými a deň a noc variantami, ktoré prinesú do vášho domova útulnú atmosféru. Na terasu máme screenové rolety a kvalitné sieťky proti hmyzu na okná a dvere. Objavte naše prvotriedne riešenia pre vaše okná a dvere! Získajte bezplatnú cenovú ponuku ešte dnes. Žalúzie Sereď – Relaxujte s našimi žalúziami a roletami.

Žalúzie vnútorné

S našimi produktmi vždy užijete príjemný tieň. Ponúkame: vnútorné žalúzie, elegantné vertikálne žalúzie a praktické vonkajšie žalúzie, ktoré vám umožnia úplnú kontrolu nad mierou svetla vo vašom dome a zároveň zabezpečia ochranu vašich okien pred nežiaducim slnečným žiarením. Dôverujte nám, pretože žalúzie Sereď sú vaším spoľahlivým partnerom pre optimálnu ochranu a štýl vášho domova.

Žalúzie vnútorné

Zabezpečte si optimálny komfort svetla a súkromia pomocou našich roliet. V našej ponuke nájdete: rolety deň a noc, látkové rolety, vonkajšie plastové rolety a plissé rolety. Naše rolety deň a noc nie sú len praktické, ale aj elegantné. Sú výnimočným riešením pre váš moderný domov, kde si môžete prispôsobiť atmosféru podľa vašich predstáv. Začnite tieniť s eleganciou, pretože rolety deň a noc Sereď sú synonymom pre spoľahlivosť, štýl a inováciu vo svete okenných riešení.

Žalúzie vnútorné

Vetrajte svoj dom bez stresu z nežiaduceho hmyzu. Naša ponuka zahŕňa: sieťky na okná, sieťky na dvere a plissé sieťky, ktoré vám zabezpečia pohodlnú atmosféru vo vnútri vášho domova. S našimi spoľahlivými sieťkami si môžete užívať bezstarostné vetranie a zároveň sa zbaviť nežiaducich návštev hmyzu. Sieťky Sereď – váš spoľahlivý spoločník v zachovaní vášho pohodlia.

Ako pracujeme?

Telefonický hovor

Kontaktujte nás a dohodneme sa na termíne pre zameranie.

Zameranie

Vyberiete si produkt z katalógu a zameriame presné rozmery

Montáž

Namontujeme vašu zákazku a následne po montáži zaplatíte

Referencie

Čo o nás povedali naši zákazníci žalúzie Sereď?

Roletky deň a noc tyrkysové

Často kladené otázky

Kde nájdem / zistím cenu produktov na stránke žalúzie Sereď?

Vyrábame naše produkty na mieru, čo znamená, že cena je individuálna pre každého zákazníka. Žalúzie pre trojdielne okno (2 malé, 1 veľké) sa pohybujú v cenovom rozpätí od 70 do 90 €. Sieťky proti hmyzu majú podobnú cenu ako žalúzie, ale väčší rozmer sieťky zvyšuje jej náklady. Rolety deň a noc sú približne 2,5-krát drahšie ako žalúzie. Pre bezplatnú cenovú ponuku kliknite tu a vyplňte formulár.

V ktorých mestách pôsobíte?

Žalúzie Sereď dodávame a montujeme v Seredi a okolí. Okrem okresu Galanta zastrešujeme aj ďalšie väčšie okresné a krajské mestá. Aby ste videli všetky lokality v ktorých pôsobíme kliknite tu.

Ako dlho trvá dodanie a montáž vašich produktov?

Dodanie od zamerania trvá štandardne 1 - 3 týždne v závislosti od produktu. Každý produkt má iné dodacie lehoty. Žalúzie sa pohybujú okolo jedného až 2 týždňov. Rolety majú dodaciu lehotu 2 až 3 týždne. Sieťky proti hmyzu v závislosti od letnej sezóny môžu byť vo výrobe 1 až 3 týždne.

Top 3 najpredávanejšie produkty v Seredi

Roletky deň a noc v kuchyni

Vhodné do interiéru a prevažne do súkromných bytov.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Finančne nenáročný produkt vhodný kdekoľvek.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Sieťky na mieru so špeciálnou sieťovinou zo sklo-vlákna.

Žalúzie Sereď

Naše služby ponúkame v Seredi, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

Sereď, malé mesto na juhu Slovenska, ohúri svojich návštevníkov svojou pestrým kultúrnym duchom a pohostinným prostredím. Svojou bohatou históriou a zachovalými historickými budovami, ako je hrad či kostol, poskytuje pohľad na minulosť. Mesto je známe aj svojou modernou architektúrou a príjemnými kaviarňami, kde sa dá posedieť s miestnymi obyvateľmi. Sereď je obklopená krásnou prírodou a je ideálnym miestom na pešie túry či pikniky v prírode. Mesto ponúka rôzne kultúrne podujatia a festivaly, ktoré obohacujú život miestnych obyvateľov i návštevníkov.

Miesta pôsobenia vo väčších mestách a okolí: Šintava, Dolná Streda, Veľká Mača, Majcichov, Vlčkovce, Križovany nad Dudváhom, Šúrovce, Vinohrady nad Váhom, Pata, Šoporňa, Váhovce, Galanta, Sládkovičovo a ďalšie...

Naši obchodní partneri a dodávatelia pre mesto Sereď

logotyp Michal Kohút