Žalúzie Topoľčany

Žalúzie Topoľčany – rozumná cena za vysokú kvalitu

Žalúzie Topoľčany ponúkame aj v širokom okolí. Vyberte si vnútorné žalúzie alebo štýlové rolety deň a noc. Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku. Rozšírte váš priestor s našimi elegantnými vnútornými vertikálnymi žalúziami a praktickými vonkajšími roletami. Urobte si domov útulným s našimi modernými roletami plissé, látkovými variantmi a roletami Deň a Noc. Pre bezpečnosť a súkromie si vyberte naše odolné vonkajšie plastové rolety, ktoré odolajú aj nepriaznivému počasiu. S našimi screenovými roletami na terasu užijete vonkajšie prostredie bez obmedzení. Naše kvalitné sieťky proti hmyzu na okná a dvere vám zabezpečia čerstvý vzduch bez rušivých návštevníkov. Príďte a objavte u nás na stránke žalúzie Topoľčany prvotriedne riešenia pre vaše okná a dvere!

Roletky deň a noc v kuchyni

Vnútorné žalúzie, vertikálne žalúzie a vonkajšie žalúzie. Ochránime vaše okná pred nežiaducimi slnečnými lúčmi.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Rolety deň a noc, látkové rolety, plissé rolety a vonkajšie rolety. Elegantné riešenie pre modernú dizajn u vás doma.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Sieťky na okná, sieťka na dvere a plissé sieťky. Nebojte sa vetrať bez obáv, že vám domov vletí nežiaduci hmyz.

Žalúzie rolety siete

Nežiadúce pohľady

Spoznávate túto filmovú scénu? Mladý muž sleduje krásnu ženu cez okno naproti, ako sa pripravuje na sprchu. Čo myslíte, čo sa stane ďalej? No ako to už v filmoch býva, mladík nedočkavo čaká na ďalší vývoj. No čo je dôvod, prečo jeho zvedavosť zostane nenaplnená? Žene napadne jedna myšlienka predtým, než vojde do sprchy – zatvoriť žalúzie. Áno, práve tak to dopadne. Poznáte ten pocit neželaných pohľadov do vášho súkromia? S našou tieniacou technikou vás ochránime pred nimi.

Tienenie však prináša aj ďalšie výhody. Určite ste už zažili situáciu, keď ste sa snažili sledovať televíziu a obrazovka sa odrážala v okne, rušiac tak váš filmový zážitok. S našimi tieniacimi systémami sa nemusíte báť odleskov na obrazovke – tento problém elegantne vyriešime. Vyberte si žalúzie Topoľčany podľa vášho vkusu z našej širokej škály produktov.

Aký je postup realizácie?

Zavolajte nám

Zavolajte nám a určíme si dátum zamerania

Zameranie rozmery

Po výbere produktu a farebnej variácie zo vzorkovníka, zmeriame rozmery

Montáž tienenia

Odborne namontujeme váš produkt a následne zaplatíte

Vďaka čomu sme iný?

Spokojný zákazníci

Veľká časť našich úspešných projektov je vďaka našim verným zákazníkom a tým, ktorí k nám našli cestu prostredníctvom odporúčaní. Kvalitná práca nás neustále privádza k spokojným zákazníkom, ktorí sa k nám radi vracajú.

Nízka cena

Sme cenovo dostupní. Naše schopnosti vyhrať veľké súťaže v oblasti veľkých budov a firiem už predstavujú našu tradíciu, čo znamená, že si naše výrobky môže dovoliť každý.

Garantujeme kvalitu

Počas rokov sme systematicky vyhľadávali spoľahlivých dodávateľov. Neuspokojili sme sa s priemerom. Snažíme sa, aby naše produkty mali dlhú životnosť a cenovo dostupný servis pre našich zákazníkov. Preto neponúkame niektoré výrobky na trhu kvôli ich vysokému výskytu porúch.

Profesionálny tím odborníkov

Naši montéri majú bohaté skúsenosti s montážou tieniacich systémov. Radi vám pomôžu vybrať najlepšie riešenie pre váš domov, kanceláriu alebo firmu. Neexistuje pre nich okenný typ, s ktorým by nemali skúsenosti.

20 rokov v obore

Na začiatku našej cesty pred dvadsiatimi rokmi mnohé druhy tieniacich technológií ešte ani neexistovali. Prešlo cez nás obrovské množstvo spokojných zákazníkov a namontovaných produktov. Z tejto bohatej skúsenosti sme vybrali iba to najlepšie, čo teraz ponúkame.

Sledujeme vývoj trendov

Tieniace systémy sa v čase výrazne zmenili. Na trh prišli nové produkty. Sme neustále v kroku s dobou, vyhľadávame a testujeme najnovšie trendy. Nový produkt zaradíme do ponuky až po dôkladnom preverení, či spĺňa naše prísne kritériá kvality.

Rolety Deň a Noc – nový trend na žalúzie Topoľčany

Aktuálny trend na stránke žalúzie Topoľčany ukazuje, že si stále viac ľudí rolety deň a noc miesto žalúzií. Sú mimoriadne estetické a ideálne pre tých, ktorí preferujú „čistý dizajn“. Na rozdiel od žalúzií a iných roliet majú hneď niekoľko výhod.

Prečo môžu byť práve Deň a Noc pre vás?

  • Špeciálna látka s anti-statickým povrchom pre odolnosť voči prachu
  • Bez-údržbový charakter pre jednoduchú starostlivosť
  • Bez obáv z poškodenia retiazky
  • Jednoduchá manipulácia
  • Bez rizika poškodenia pások či silónov
  • Moderný dizajn s hliníkovým bubnom a bočnými lištami

Referencie

Čo o nás povedali naši zákazníci?

Často kladené otázky

Aká je cena produktov na webe žalúzie Topoľčany, viete mi spraviť cenovú ponuku?

Cena produktov sa zhotovuje individuálne a na mieru podľa druhu produktu, rozmerov, farebnej variácii a tiež aj počtu kusov. Pri väčšej zákazke vieme cenu prispôsobiť aj možnou zľavou. Ak si prajete chcete bezplatnú cenovú ponuku kliknite tu a vyplňte formulár.

V ktorých lokalitách je dostupná vaša ponuka?

Žalúzie Topoľčany pôsobí v meste Topoľčany ale aj v širokom okolí. Všetky mestá v ktorých pôsobíme viete nájsť tu. Vieme ísť aj ďalej za naše bežné mestá pôsobenia, pokiaľ budete mať väčší objem tovaru.

Ako dlho trvá dodanie a montáž žalúzií a roliet?

Dodanie a montáž produktov od zamerania trvá od 1 týždňa až do 3 týždňov. Záleží od druhu produktu. Bežné dodacie lehoty sa pohybujú okolo 1 týždňa pre žalúzie. Sieťky obvykle dorazia na miesto do 1 týždňa, ale počas letnej sezóny môže trvanie výroby trvať až 3 týždne. Rolety, či už látkové alebo deň a noc, majú typicky výrobný čas minimálne 2 týždne. Dôležitý faktor je tiež či sú produkty striekané nejakou RAL farbou alebo majú imitáciu dreva. Všetky produkty ktoré majú podobné modifikácie väčšinou predlžujú dobu výroby. Hneď ako bude tovar naskladnený, vás budeme telefonicky informovať a dohodneme si dátum montáže.

Žalúzie Topoľčany

Naše služby ponúkame v Topoľčanoch a okolí, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

Topoľčany sú malebné mesto na západnom Slovensku, známe svojou bohatou históriou a príjemnou atmosférou. Toto mesto, obkolesené zelenými lúkami a lesmi, ponúka návštevníkom krásne parky a historické pamiatky. Topoľčiansky zámok, symbol mesta, láka turistov svojou architektúrou a múzeom. Okrem toho je mesto známe aj pre svoje tradičné podujatia, kultúrne festivaly a chutné miestne jedlá.

Miesta pôsobenia v okolí Topoľčian: Bojná, Chrabrany, Horné Obdokovce, Hrušovany, Jacovce, Kovarce, Krnča, Krušovce, Ludanice, Nemčice, Nitrianska Blatnica, Oponice, Prašice, Preseľany, Práznovce, Radošina, Solčany, Tovarníky, Urmince, Veľké Ripňany a ďalšie...

Naši obchodní partneri a dodávatelia pre žalúzie Topoľčany

logotyp Michal Kohút