Žalúzie Topoľčany

Žalúzie Topoľčany – rozumná cena za vysokú kvalitu

Roletky deň a noc v kuchyni
Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové
Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové
Žalúzie rolety siete

Nežiadúce pohľady

Spoznávate túto filmovú scénu? Mladý muž sleduje krásnu ženu cez okno naproti, ako sa pripravuje na sprchu. Čo myslíte, čo sa stane ďalej? No ako to už v filmoch býva, mladík nedočkavo čaká na ďalší vývoj. No čo je dôvod, prečo jeho zvedavosť zostane nenaplnená? Žene napadne jedna myšlienka predtým, než vojde do sprchy – zatvoriť žalúzie. Áno, práve tak to dopadne. Poznáte ten pocit neželaných pohľadov do vášho súkromia? S našou tieniacou technikou vás ochránime pred nimi.

Aký je postup realizácie?

Zavolajte nám

Zavolajte nám a určíme si dátum zamerania

Zameranie rozmery

Po výbere produktu a farebnej variácie zo vzorkovníka, zmeriame rozmery

Montáž tienenia

Odborne namontujeme váš produkt a následne zaplatíte

Vďaka čomu sme iný?

Spokojný zákazníci

Veľká časť našich úspešných projektov je vďaka našim verným zákazníkom a tým, ktorí k nám našli cestu prostredníctvom odporúčaní. Kvalitná práca nás neustále privádza k spokojným zákazníkom, ktorí sa k nám radi vracajú.

Nízka cena

Sme cenovo dostupní. Naše schopnosti vyhrať veľké súťaže v oblasti veľkých budov a firiem už predstavujú našu tradíciu, čo znamená, že si naše výrobky môže dovoliť každý.

Garantujeme kvalitu

Počas rokov sme systematicky vyhľadávali spoľahlivých dodávateľov. Neuspokojili sme sa s priemerom. Snažíme sa, aby naše produkty mali dlhú životnosť a cenovo dostupný servis pre našich zákazníkov. Preto neponúkame niektoré výrobky na trhu kvôli ich vysokému výskytu porúch.

Profesionálny tím odborníkov

Naši montéri majú bohaté skúsenosti s montážou tieniacich systémov. Radi vám pomôžu vybrať najlepšie riešenie pre váš domov, kanceláriu alebo firmu. Neexistuje pre nich okenný typ, s ktorým by nemali skúsenosti.

20 rokov v obore

Na začiatku našej cesty pred dvadsiatimi rokmi mnohé druhy tieniacich technológií ešte ani neexistovali. Prešlo cez nás obrovské množstvo spokojných zákazníkov a namontovaných produktov. Z tejto bohatej skúsenosti sme vybrali iba to najlepšie, čo teraz ponúkame.

Sledujeme vývoj trendov

Tieniace systémy sa v čase výrazne zmenili. Na trh prišli nové produkty. Sme neustále v kroku s dobou, vyhľadávame a testujeme najnovšie trendy. Nový produkt zaradíme do ponuky až po dôkladnom preverení, či spĺňa naše prísne kritériá kvality.

Rolety Deň a Noc – nový trend na žalúzie Topoľčany

Aktuálny trend na stránke žalúzie Topoľčany ukazuje, že si stále viac ľudí rolety deň a noc miesto žalúzií. Sú mimoriadne estetické a ideálne pre tých, ktorí preferujú „čistý dizajn“. Na rozdiel od žalúzií a iných roliet majú hneď niekoľko výhod.

Prečo môžu byť práve Deň a Noc pre vás?

  • Špeciálna látka s anti-statickým povrchom pre odolnosť voči prachu
  • Bez-údržbový charakter pre jednoduchú starostlivosť
  • Bez obáv z poškodenia retiazky
  • Jednoduchá manipulácia
  • Bez rizika poškodenia pások či silónov
  • Moderný dizajn s hliníkovým bubnom a bočnými lištami

Referencie

Čo o nás povedali naši zákazníci?

Často kladené otázky

Aká je cena produktov na webe žalúzie Topoľčany, viete mi spraviť cenovú ponuku?
V ktorých lokalitách je dostupná vaša ponuka?
Ako dlho trvá dodanie a montáž žalúzií a roliet?

Dodanie a montáž produktov od zamerania trvá od 1 týždňa až do 3 týždňov. Záleží od druhu produktu. Bežné dodacie lehoty sa pohybujú okolo 1 týždňa pre žalúzie. Sieťky obvykle dorazia na miesto do 1 týždňa, ale počas letnej sezóny môže trvanie výroby trvať až 3 týždne. Rolety, či už látkové alebo deň a noc, majú typicky výrobný čas minimálne 2 týždne. Dôležitý faktor je tiež či sú produkty striekané nejakou RAL farbou alebo majú imitáciu dreva. Všetky produkty ktoré majú podobné modifikácie väčšinou predlžujú dobu výroby. Hneď ako bude tovar naskladnený, vás budeme telefonicky informovať a dohodneme si dátum montáže.

Žalúzie Topoľčany

Naše služby ponúkame v Topoľčanoch a okolí, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

Topoľčany sú malebné mesto na západnom Slovensku, známe svojou bohatou históriou a príjemnou atmosférou. Toto mesto, obkolesené zelenými lúkami a lesmi, ponúka návštevníkom krásne parky a historické pamiatky. Topoľčiansky zámok, symbol mesta, láka turistov svojou architektúrou a múzeom. Okrem toho je mesto známe aj pre svoje tradičné podujatia, kultúrne festivaly a chutné miestne jedlá.

Miesta pôsobenia v okolí Topoľčian: Bojná, Chrabrany, Horné Obdokovce, Hrušovany, Jacovce, Kovarce, Krnča, Krušovce, Ludanice, Nemčice, Nitrianska Blatnica, Oponice, Prašice, Preseľany, Práznovce, Radošina, Solčany, Tovarníky, Urmince, Veľké Ripňany a ďalšie...

Naši obchodní partneri a dodávatelia pre žalúzie Topoľčany

logotyp Michal Kohút