Sieťka na dvere

Sieťka na dvere

Sieťka na dvere, je azda najlepší spôsob, ktorým sa dá zabrániť nežiadúcemu hmyzu u vás v domácnosti Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku. Otváracia dverová sieť je najlepší spôsob sieťky na dvere. Je oveľa jednoduchšia na údržbu, servis oproti iným sieťkam na dvere. Jej výhoda je tiež cena oproti iným. Vďaka extrudovanému hliníku ktorý, je pevnejší ako iné profily a tiež vďaka hliníkovým rohom a nie plastovým, má väčšiu životnosť. Materiál samotnej sieťoviny je zo skleného vlákna ktoré je oveľa pevnejšie. Na sieťke je možné použiť aj samozatváracie pánty prípadne dvierka pre psa o rozmere 30 x 30 centimetrov. Pozrite si v našej galérii aj rôzne farebné variácie.

Sieťka na balkónové dvere

Sieťka na dvere, je azda najlepší spôsob, ktorým sa dá zabrániť nežiadúcemu hmyzu u vás v domácnosti Sieťky na dvere pántové sú veľmi dobrá voľba pre každé balkónové dvere. Pozrite si ako vybrať správne sieťky na okná a dvere.

 • Jednoduchá manipulácia
 • Široká škála farebných variácií profilu
 • Veľmi dlhá životnosť
 • Hliníkové rohy
 • Samozatváracie pánty
 • Extrudovaný profil
  (hrubší pevnejší hliník)
Sieťka na dvere
plissé sieťky

Druhé dvere

Čerstvý vzduch je úžasný a vetrať naše zadýchané príbytky je už skoro ako nutnosť. Štandardne sa na vetranie používajú okná. V teplých letných večeroch milujeme sedieť vonku na terase ale zároveň nestratiť kontakt s obývačkou vnútri v dome. A keď máme hostí, zvyknú sa rozdeliť na tých čo sú dnu a čo sú vonku.

Lenže vnútri sa svieti a na terase väčšinou už pomenej. A to je najväčšie riziko. Muchy, mole, hmyz, komáre idú za svetlom. Za svetlom vnútri kde je najsilnejšie. Lenže vám sa nechce neustále zatvárať a otvárať dvere. Ako môžete povedať dnu že si prosíte spraviť kávu keď cez zavreté dvere vás nikto nepočuje? A tu prichádzajú na rad „druhé dvere“. Sieťka na dvere vám prinesie benefity otvorených balkónových dverí a zároveň zabezpečí benefity sieťky čo nepustí k vám domov nežiadúci hmyz. Pozrite si výhody sieťky na dvere a užívajte si príjemne strávené večeri na terase.

Sieťka na dvere – Výhody

Samozatváracie pánty

Pánty na sieťke sú samozatváracie. Sieťka na dvere sa po otvorení vždy sama zatvorí. Napružené pánty sú síce cenovo drahšie ale ušetrí vám to starosti so zatváraním. Na ráme sú namontované aj magnety ktoré po zatvorení sieťky držia sieťku na mieste prilepenú k dverám pokiaľ ju sami neotvoríte.

Materiál

Sieťovina vyrobená zo sklenených vlákien exceluje v odolnosti voči UV žiareniu, čo zabezpečuje jej výnimočne dlhú životnosť. Profil rámu je zhotovený z extrudovaného hliníku, poskytujúceho výraznú pevnosť. Na ráme sú použité miesto plastových, hliníkové rohy.

Servis

Servis sieťových dverí je najväčšia prednosť dverových sietí. Jediné časti ktoré sa vedia pokaziť a aj vymeniť sú sieťovina, pánty a madlo. Ak sa pokazí ktorákoľvek z nich, dá sa vymeniť. Vďaka tejto prednosti odporúčame vždy montáž (pokiaľ je to možné) tejto otváracej dverovej sieťky.

Životnosť

Sieťka na balkónové dverevďaka kvalitným materiálom, silnému spevnenému rámu má veľmi dlhú životnosť. Časti sieťky ktoré sa môžu pokaziť sa dajú aj veľmi jednoducho vymeniť a opraviť čo zaručuje že nemusíte platiť cenu za novú sieťku.

Nepriepustnosť

Sieťovina zo sklenených vlákien zachytáva hmyz, peľ a rôzne alergény, hoci nie je schopná to robiť stopercentne. Voči väčšiemu hmyzu poskytuje spoľahlivú ochranu. Správne nainštalovaná vás chráni pred komármi a štípancami.

Manipulácia

Sieťka na dvere manipuláciu ako samotné balkónové dvere. V prípade že chcete otvárať sieťku bez použitia rúk, je možné nainštalovať okopovú lištu na spodok aby ste vedeli „kopnutím“ otvoriť sieťku. Pre psíky je možné nainštalovať aj dvierka 30 x 30 centimetrov.

 • Sieťka na dvere sa skladá z hliníkového rámu ktorý je predelený hliníkovým predelom a sieťoviny.
 • Profil rámu je vyrobený z extrudovaného hliníku (zosilnený hrubší hliník) ktorý môže mať povrchovú úpravu do základných RAL farieb alebo rôznych renolitov ako napríklad zlatý dub a podobne.
 • Sieťovina je zo skleného vlákna, je odolná voči ÚV žiareniu ale aj peľu (nie však 100%) čo jej zaručuje veľmi dlhú životnosť.
 • Sieťka na balkónové dvere má štandardne namontované samozatváracie pánty 2/3 ale dajú sa použiť aj normálne pánty bez schopnosti samozatvárania. Sieť obsahuje vždy 3 pánty.
 • Rohy rámu sú zosilnené a sú z hliníku. Iné a lacnejšie dverové siete používajú plastové rohy. Hliníkové rohy ale zaručia väčšiu životnosť a odolnosť rámu.
 • Montáž dverových sietí je možná všade kde je dostatočne veľký priestor na otváranie dverových sietí. Každý pánt sa uchytí dvoma šróbmi (spolu 6).
 • Sieť pre správne fungovanie potrebuje aspoň 5 cm priestor / rezervu na ráme dverí aby sa dala namontovať.
 • Sieťka sa dá namontovať aj s okopávacou lištou na spodku alebo s dvierkami pre psa 30 x 30 centimetrov. Fotky sieťky s dvierkami pre psa nájdete v galérii.
 • Sieťka na dvere pre správnu funkciu nesmie mať v ceste otvárania žiadne prekážky ktoré by bránili jej fungovaniu.
 • Sieťka na dvere sa otvára ako dvere ale z opačnej strany za použití madla.
 • Sieť nie je náročná na údržbu. Vo väčšine prípadov pri čistení stačí prejsť vlhkou handričkou po ráme alebo sieťovine a odstrániť tak nečistoty.
 • V žiadnom prípade nepoužívajte na očistenie sieťky chemické čistiace prostriedky, rozpúšťadlá, riedidlá a podobne. Tieto prostriedky môžu poškodiť sieťovinu a hliníkový rám.
 • Sieťka na dvere sa nemusí počas zimy demontovať. Odporúčame nechať ju namontovanú celoročne.
 • V prípade poškodenia magnetov, pántov či sieťoviny je možná výmena daných komponentov. Sieťka má vďaka ľahkej dostupnosti dielov veľmi jednoduchý servis.
 • V prípade že potrebujete vymeniť niektoré diely stačí nás kontaktovať na čísle – 0907 786 172. Výmenu dielov viete zvládnuť aj sami doma za použitia uťahovačky.
 • Dverová otváracia sieť na balkónové dvere má vo všeobecnosti najdlhšiu výdrž a trvácnosť z pomedzi všetkých iných dverových sietí na dvere.

Galéria

Sieťka na dvere
Sieťka na dvere detail madlo
Sieťka na dvere dvierka pre psa
Sieťka na dvere biela
Sieťka na dvere zlatý dub
Sieťka na dvere dvierka pre psa otvorené
Otváracia Sieťka na dvere biela
Sieťka na dvere antracit
Sieťka na dvere biela detail
Sieťka na dvere imitácia dreva

Často kladené otázky

Aká je cena sieťky na dvere?

Dverová sieť v bielej farbe vychdádza na klasické dvere od 160 € a viac. V prípade RAL nástrekov farieb alebo imitácii dreva sa cena vie vyšplhať nad 220 €. Pokiaľ chcete bezplatnú cenovú ponuku kliknite tu a vyplňte formulár.

V ktorých mestách pôsobí vaša firma?

Naša firma realizuje zákazky v mestách Bratislava, Liptovský Mikuláš, Martin, Prievidza, Trenčín a v ich širokom okolí. Všetky mestá v ktorých pôsobíme viete nájsť tu. Vieme ísť aj ďalej za naše bežné mestá pôsobenia, pokiaľ budete mať väčší objem tovaru.

Ako dlho trvá dodanie a montáž sieťky na dvere?

Dodanie dverovej siete sa pohybuje od 2 týždňov a viac. Montáž sieťky na dvere trvá približne 20 až 25 minút.

Ak ste sa ešte nerozhodli, zvážte alternatívy v podobe: plyssé rolety, látkové rolety alebo deň a noc rolety

Prečo si vybrať sieťku na dvere práve od nás?

Vysoká spokojnosť zákazníkov

Veľkú časť našich realizácií napĺňajú práve naši už existujúci zákazníci a zákazníci ktorý sa k nám dostali cez odporúčania. Kvalitná práca má za následok neustále vracajúcich sa zákazníkov.

Výhodná cena

Sme lacný. Áno dovolím si tvrdiť že naše ceny sú dostupné pre každého. V konkurzoch a súťažiach pri veľkých budovách a firmách je už pomaly tradíciou, že veľké zákazky vyhrávame. Preto si naše produkty môže dovoliť každý.

Garantovaná kvalita

Kvalitných dodávateľov sme hľadali roky. Neuspokojili sme sa s priemernosťou. Chceme aby naše produkty, mali dlhú výdrž a lacný servis pre zákazníka. Preto niektoré produkty na trhu, nemontujeme pre ich vysokú kazivosť.

Tím profesionálov

Naši montéri majú dlhoročné skúsenosti s montážou tieniacej techniky. Pomôžeme vám vybrať to najlepšie tienenie ku vám do bytu, kancelárie či firmy. Okrem a-typov nemáme problém s akýmkoľvek druhom okna.

20-ročné skúsenosti

Pri našich začiatkoch pred 20timi rokmi mnohé druhy tienenia ešte ani neexistovali. Prešlo nám cez ruky obrovské množstvo zákazníkov a namontovaných produktov. Tie najlepšie sme vybrali a nájdete ich v našej ponuke.

Najnovšie inovácie a trendy

Tienenie dnes a kedysi sa zmenilo. Prišli na trh nové produkty. Ideme s dobou a preto tie najnovšie trendy vyhľadávame a skúšame. Až keď produkt spĺňa naše kritériá kvality, dávame ho do ponuky pre vás.

Naši obchodní partneri a dodávatelia sieťok na dvere

logotyp Michal Kohút