Žalúzie Dolný Kubín

22 rokov

získavania skúseností

15 000+

spokojných zákazníkov

Servis

záručný aj pozáručný

100%

vyrobené na Slovensku

Žalúzie Dolný Kubín, rolety a sieťky proti hmyzu

Žalúzie Dolný Kubín, v ponuke máme aj rolety a sieťky proti hmyzu. Produkty sú vyrobené na Slovensku. Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku. Urobte svoj interiér štýlovým a funkčným pomocou našich žalúzií na mieru. Ponúkame vnútorné žalúzie, vertikálne rolety a vonkajšie žalúzie, spolu s roletami plissé, látkovými a deň a noc variantami, ktoré dodajú vášmu domovu útulnú atmosféru. Na terasu máme screenové rolety a kvalitné sieťky proti hmyzu na okná a dvere. Objavte naše prvotriedne riešenia pre vaše okná a dvere! Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku ešte dnes. Žalúzie Dolný Kubín – Krása vo vašich žalúziách a roletách.

Žalúzie vnútorné

S našimi produktmi vždy zažijete tienistý pohodový domov. Ponúkame: vnútorné žalúzie, elegantné vertikálne žalúzie a praktické vonkajšie žalúzie, ktoré vám umožnia plnú kontrolu nad svetlom vo vašom dome a zároveň ochránia vaše okná pred nežiaducim slnečným žiarením. Môžete nám dôverovať, pretože žalúzie Dolný Kubín sú vaším spoľahlivým partnerom pre optimálnu ochranu a štýl vášho domova.

Žalúzie vnútorné

Zabezpečte si optimálny komfort svetla a súkromia vďaka našim roletám. Ponúkame široký sortiment produktov: rolety deň a noc, látkové rolety, vonkajšie plastové rolety a plissé rolety. Naše rolety deň a noc kombinujú funkčnosť s eleganciou. Sú vynikajúcim riešením pre moderný dizajn vášho domova, kde si môžete prispôsobiť atmosféru podľa vašich predstáv. Začnite tieniť štýlovo, pretože deň a noc rolety Dolný Kubín sú zárukou spoľahlivosti, štýlu a inovácie vo svete okenných riešení.

Žalúzie vnútorné

Otvorte svoje okná bez obáv pred hmyzom a užívajte si čerstvý vzduch vo vnútri. Naša škála produktov zahŕňa: sieťky na okná, sieťky na dvere a plissé sieťky, ktoré vám zabezpečia pokojnú atmosféru vo vašom dome. S našimi spoľahlivými sieťkami môžete mať bezstarostné vetranie a zároveň sa chrániť pred nežiaducim hmyzom. Sieťky Dolný Kubín – váš partner v udržiavaní vášho pohodlia.

Ako pracujeme?

Telefonický hovor

Kontaktujte nás a dohodneme sa na termíne pre zameranie.

Zameranie

Vyberiete si produkt z katalógu a zameriame presné rozmery

Montáž

Namontujeme vašu zákazku a následne po montáži zaplatíte

Referencie

Čo o nás povedali naši zákazníci žalúzie Dolný Kubín?

Roletky deň a noc tyrkysové

Často kladené otázky

Aká je cena produktov na stránke žalúzie Dolný Kubín?

Vyrábame naše produkty na mieru, čo znamená, že cena je individuálna pre každého zákazníka. Žalúzie pre trojdielne okno (2 malé, 1 veľké) sa pohybujú v cenovom rozpätí od 70 do 90 €. Sieťky proti hmyzu majú podobnú cenu ako žalúzie, ale ich väčší rozmer zvyšuje náklady. Rolety deň a noc sú približne 2,5-krát drahšie ako žalúzie. Pre bezplatnú cenovú ponuku kliknite tu a vyplňte formulár.

V ktorých mestách pôsobíte?

Žalúzie Dolný Kubín dodávame a montujeme v Kubíne a okolí. Okrem okresu Dolný Kubín zastrešujeme aj ďalšie väčšie okresné a krajské mestá. Aby ste videli všetky lokality v ktorých pôsobíme kliknite tu.

Ako dlho trvá dodanie a montáž vašich produktov?

Dodanie od zamerania trvá štandardne 1 - 3 týždne v závislosti od produktu. Každý produkt má iné dodacie lehoty. Žalúzie sa pohybujú okolo jedného až 2 týždňov. Rolety majú dodaciu lehotu 2 až 3 týždne. Sieťky proti hmyzu v závislosti od letnej sezóny môžu byť vo výrobe 1 až 3 týždne.

Top 3 najpredávanejšie produkty v Kubíne

Roletky deň a noc v kuchyni

Vhodné do interiéru a prevažne do súkromných bytov.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Finančne nenáročný produkt vhodný kdekoľvek.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Sieťky na mieru so špeciálnou sieťovinou zo sklo-vlákna.

Žalúzie Dolný Kubín

Naše služby ponúkame v Dolnom Kubíne, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

Dolný Kubín je malebné mesto v Severnom Slovensku, ktoré láka svojich návštevníkov svojou pokojnou atmosférou a prírodnou krásou. Svojou polohou v blízkosti národného parku Veľká Fatra ponúka množstvo možností na turistiku a pohodlný oddych v prírode. Mesto je známe aj svojou historickou architektúrou a tradičnou kultúrou, ktoré sa odrážajú v jeho malebných uličkách a miestnych podujatiach. Dolný Kubín je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú spojenie príjemného oddychu v prírode s kultúrnymi zážitkami.

Miesta pôsobenia vo väčších mestách a okolí: Chlebnice, Dlhá nad Oravou, Istebné, Oravská Poruba, Oravský Podzámok, Veličná, Zázrivá, Žaškov a ďalšie...

Naši obchodní partneri a dodávatelia pre Dolný Kubín

logotyp Michal Kohút