Žalúzie Senec

22 rokov

získavania skúseností

15 000+

spokojných zákazníkov

Servis

záručný aj pozáručný

100%

vyrobené na Slovensku

Žalúzie Senec, rolety a sieťky proti hmyzu

Žalúzie Senec, v ponuke máme aj rolety a sieťky proti hmyzu. Produkty sú vyrobené na Slovensku. Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku. Oživte svoj domov s našimi funkčnými a štýlovými žalúziami na mieru. Ponúkame vnútorné žalúzie, vertikálne rolety a vonkajšie žalúzie, rolety plissé, látkové a deň a noc varianty, ktoré dodajú vášmu domovu útulnú atmosféru. Na terasu máme screenové rolety a kvalitné sieťky proti hmyzu na okná a dvere. Objavte naše prvotriedne riešenia pre vaše okná a dvere! Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku ešte dnes. Žalúzie Senec – Vaša cesta k štýlu s našimi žalúziami a roletami.

Žalúzie vnútorné

Naše produkty vám zabezpečia neustály tieň a komfort. Ponúkame: vnútorné žalúzie, elegantné vertikálne žalúzie a praktické vonkajšie žalúzie, ktoré vám umožnia úplnú kontrolu nad množstvom svetla vo vašom dome a zároveň zabezpečia ochranu vašich okien pred prílišným slnečným žiarením. Môžete nám dôverovať, pretože žalúzie Senec sú vaším spoľahlivým partnerom pre optimálnu ochranu a štýl vášho domova.

Žalúzie vnútorné

Zabezpečte si optimálnu úroveň svetla a súkromia s našimi roletami. Na výber máte: rolety deň a noc, látkové rolety, vonkajšie plastové rolety a plissé rolety. Naše rolety deň a noc nie sú len funkčné, ale aj štýlové. Sú vynikajúcim riešením pre váš moderný domov, kde si môžete prispôsobiť atmosféru podľa vašich predstáv. Začnite tieniť s eleganciou, pretože rolety deň a noc Senec sú zárukou spoľahlivosti, štýlu a inovácie vo svete okenných riešení.

Žalúzie vnútorné

Zabezpečte si bezstarostné vetranie vášho domova s našimi spoľahlivými sieťkami. Naša široká ponuka zahŕňa: sieťky na okná, sieťky na dvere a plissé sieťky, ktoré vám poskytnú pokojnú atmosféru vo vnútri. S našimi kvalitnými sieťkami si môžete užívať čerstvý vzduch bez obáv z nežiaducich návštev hmyzu. Sieťky Senec – váš dôveryhodný partner v udržiavaní vášho pohodlia.

Ako pracujeme?

Telefonický hovor

Kontaktujte nás a dohodneme sa na termíne pre zameranie.

Zameranie

Vyberiete si produkt z katalógu a zameriame presné rozmery

Montáž

Namontujeme vašu zákazku a následne po montáži zaplatíte

Referencie

Čo o nás povedali naši zákazníci žalúzie Senec?

Roletky deň a noc tyrkysové

Často kladené otázky

Prosím, aká je aktuálna cena žalúzií a roliet na stránke žalúzie Senec?

Naše produkty sú šité na mieru, preto je cena individuálna pre každého zákazníka. Žalúzie pre trojdielne okno (2 malé, 1 veľké) sa pohybujú v cenovom rozmedzí od 70 do 90 €. Sieťky proti hmyzu majú podobnú cenu ako žalúzie, ale ich väčší rozmer zvyšuje náklady. Rolety deň a noc sú približne 2,5-krát drahšie ako žalúzie. Pre bezplatnú cenovú ponuku kliknite tu a vyplňte formulár.

V ktorých mestách pôsobíte?

Žalúzie Senec dodávame a montujeme v Senci a okolí. Okrem Seneckého okresu zastrešujeme aj ďalšie väčšie okresné a krajské mestá. Aby ste videli všetky lokality v ktorých pôsobíme kliknite tu.

Ako dlho trvá dodanie a montáž vašich produktov?

Dodanie od zamerania trvá štandardne 1 - 3 týždne v závislosti od produktu. Každý produkt má iné dodacie lehoty. Žalúzie sa pohybujú okolo jedného až 2 týždňov. Rolety majú dodaciu lehotu 2 až 3 týždne. Sieťky proti hmyzu v závislosti od letnej sezóny môžu byť vo výrobe 1 až 3 týždne.

Top 3 najpredávanejšie produkty v Senci

Roletky deň a noc v kuchyni

Vhodné do interiéru a prevažne do súkromných bytov.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Finančne nenáročný produkt vhodný kdekoľvek.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Sieťky na mieru so špeciálnou sieťovinou zo sklo-vlákna.

Žalúzie Senec

Naše služby ponúkame v Senci, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

Senec, mesto srdce položené na brehu jazera, zaujme návštevníkov svojou relaxačnou atmosférou a krásnym okolím. Svojimi piesočnatými plážami, kde sa môžete osviežiť v horúcich letných dňoch, ponúka ideálne miesto na oddych a zábavu. Senec je tiež známy svojimi termálnymi kúpeľmi, kde môžete relaxovať a uvoľniť sa. Mesto je obklopené prírodou a je ideálnym miestom pre milovníkov vodných športov a turistiky. S pestrou ponukou reštaurácií, kaviarní a kultúrnych podujatí vítame návštevníkov s radosťou a pohostinnosťou.

Miesta pôsobenia vo väčších mestách a okolí: Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Dunajská Lužná, Ivanka pri Dunaji, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Rovinka, Veľká Biel a ďalšie...

Naši obchodní partneri a dodávatelia pre mesto Senec

logotyp Michal Kohút