Plissé sieťky

Plissé sieťky – prvotriedna kvalita za skvelé ceny

Plissé sieťky

 • Zhrňujú sa ako harmonika
 • Vhodná do stiesnených priestorov
 • Zatváranie / otváranie sieťky do boku
 • Široké spektrum farebných variácií profilu
 • Pevnejšia sieťovina
 • Pevný rám po celom obvode
Plissé dverová sieť
plissé sieťky

Radosť z gril párty

Plissé sieťka na dvere – Výhody

Hliníkový rám

Pevný rám zaručuje dlhú životnosť a je možné ho nastriekať do viacerých farebných variácií ako je napríklad antracit alebo hnedá farba. Rám je pevný a je z extrudovaného hliníku vďaka čomu odolá aj veľmi zlým podmienkam.

Znížený prah

Skvelá voľba pri ťažko dostupných miestach. Znížený prah umožňuje aj bezbariérový prechod vďaka čomu je vhodný aj pre vozíčkarov či matky s kočíkmi.

Polohovatelnosť

Sieťku viete zatiahnuť ale aj stiahnuť. Môžete ju nechať v akejkoľvek polohe a voľne prechádzať. Veľká výhoda oproti otváracej sieťke je, že ju nemusíte stále otvárať. Pokiaľ ju nepotrebujete, môžete ju jednoducho zatiahnuť.

Jednoduchá montáž

Rám sa dá namontovať prakticky kdekoľvek, kde je priestor od otvoru okna / dverí na ráme aspoň 3 centimetre hore, dole a tiež 3 centimetre na každom boku. Pri zníženom prahu na spodku dverí nemusí byť žiadny priestor na ráme.

Ochrana

Sieťovina chráni proti hmyzu, lezúcim škodcom ale aj proti padajúcemu lístiu. Okrem ochrany voči hmyzu a iným škodcom je sieťovina schopná zachytiť aj peľ a iné alergény, nie však 100%.

Nehrdzavie

Vďaka nehrdzavejúcej povrchovej úprave sa nemusíte báť ničoho ako korózia. Sieťka má rám a všetky viditeľné komponenty z hliníku. Hliník je vynikajúci materiál v mnohých aplikáciách kvôli jeho odolnosti voči korózii.

 • Sieť sa skladá z hliníkového rámu, ktorý má po celom obvode šírku 3 centimetre a zo sieťoviny ktorá je pripevnená na posuvnej hliníkovej lište.
 • Rám je vyrobený z hliníkového extrudovaného profilu s povrchovou úpravou – práškovou vypaľovanou farbou. Rám je spojený vnútornými skrytými rohmi.
 • Na rám je možné použiť aj znížený prah. Vďaka možnosti nízkeho prahu je bezbariérová a je možné ju použiť aj pre ťažšie dostupné miesta.
 • Sieťovina je zo skleného vlákna, je odolná voči ÚV žiareniu čo jej zaručuje veľmi dlhú životnosť na rozdiel oproti iným lacnejším verziám sieťoviny.
 • Minimálna výška a šírka dverovej siete plissé je 40 centimetrov. Maximálna výška a šírka dverovej plissé siete je 200 centimetrov.
 • Montáž sieťových dverí nezasahuje do dizajnu a funkčnosti dverí. Používa sa len potrebný počet šróbov na uchytenie rámu. 
 • Sieť je vhodná aj na okná a menšie plochy avšak len za predpokladu je otvor dosahuje aspoň minimálne rozmery.
 • Pre správnu funkciu sieťových dverí je dôležité aby neprekážali jej chodu žiadne prekážky ako kľučka, veľmi vytŕčajúce madlo a podobné prekážky.
 • Pri zhrňovaní sieťky treba chytiť hliníkovú lištu v ktorej je medzera na prsty v strede a ťahať súvisle aby sa rovnako zhrňovala aj horná a spodná časť sieťoviny.
 • Sieť nie je náročná na údržbu. Je ale potrebné občas ju zbaviť hrubých nečistôt najlepšie pomocou veľmi jemnej metličky.
 • Pri čistení sieťoviny treba pristupovať veľmi opatrne aby ste neroztrhli jednotlivé vlákna. Zvoľte metličku s jemnými štetinami.
 • Sieť nie je potrebné zhodiť počas zimy alebo nevhodných poveternostných podmienkach. Pokiaľ bude vonku krupobitie, je možné sieťovinu zhrnúť do boku.
 • Pokiaľ sa sieť napriek všetkému demontuje, je potrebné ju znova namontovať ideálne do tých istých dier.
 • Rám sieťky je z hliníku a preto jeho údržba je oveľa jednoduchšia, najčastejšie ju stačí umyť vlhkou handričkou.

Galéria

Plissé sieťky
Plissé sieťka vrch
Plissé sieťka na balkón
Plissé sieťka na balkón z vnútra po tme
Plissé sieťka detail
Plissé sieťka spodok
Plissé sieťka rám a lišta
Plissé sieťka detail sieťoviny
Plissé sieťka biely rám
Plissé sieťka lišta
Plissé sieťka sieťovina
Plissé sieťka na balkón pootvorená
Plissé sieťka na balkón z vnútra

Často kladené otázky

Aká je cena plissé sieťky?
V ktorých mestách pôsobí vaša firma?
Ako dlho trvá dodanie a montáž plissé sieťky?

Plissé sieťka na dvere sa vyrába dlhšie ako ostatné produkty. Môžete očakávať dobu dodania 2 týždne a viac. Pokiaľ sa jedná o sieťku s RAL nástrekom alebo imitáciou dreva, doba dodania sa môže natiahnuť o ďalšie 2 týždne.

Prečo si vybrať plissé sieťky práve od nás?

Vysoká spokojnosť zákazníkov

Veľkú časť našich realizácií napĺňajú práve naši už existujúci zákazníci a zákazníci ktorý sa k nám dostali cez odporúčania. Kvalitná práca má za následok neustále vracajúcich sa zákazníkov.

Výhodná cena

Sme lacný. Áno dovolím si tvrdiť že naše ceny sú dostupné pre každého. V konkurzoch a súťažiach pri veľkých budovách a firmách je už pomaly tradíciou, že veľké zákazky vyhrávame. Preto si naše produkty môže dovoliť každý.

Garantovaná kvalita

Kvalitných dodávateľov sme hľadali roky. Neuspokojili sme sa s priemernosťou. Chceme aby naše produkty, mali dlhú výdrž a lacný servis pre zákazníka. Preto niektoré produkty na trhu, nemontujeme pre ich vysokú kazivosť.

Tím profesionálov

Naši montéri majú dlhoročné skúsenosti s montážou tieniacej techniky. Pomôžeme vám vybrať to najlepšie tienenie ku vám do bytu, kancelárie či firmy. Okrem a-typov nemáme problém s akýmkoľvek druhom okna.

20-ročné skúsenosti

Pri našich začiatkoch pred 20timi rokmi mnohé druhy tienenia ešte ani neexistovali. Prešlo nám cez ruky obrovské množstvo zákazníkov a namontovaných produktov. Tie najlepšie sme vybrali a nájdete ich v našej ponuke.

Najnovšie inovácie a trendy

Tienenie dnes a kedysi sa zmenilo. Prišli na trh nové produkty. Ideme s dobou a preto tie najnovšie trendy vyhľadávame a skúšame. Až keď produkt spĺňa naše kritériá kvality, dávame ho do ponuky pre vás.

Naši obchodní partneri a dodávatelia plissé sieťok

logotyp Michal Kohút