Žalúzie Piešťany

22 rokov

získavania skúseností

15 000+

spokojných zákazníkov

Servis

záručný aj pozáručný

100%

vyrobené na Slovensku

Žalúzie Piešťany, rolety a sieťky proti hmyzu

Žalúzie Piešťany, v ponuke máme aj rolety a sieťky proti hmyzu. Produkty sú vyrobené na Slovensku. Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku. Vytvárame pre vás žalúzie na mieru, ktoré kombinujú funkčnosť a štýl. Naša široká ponuka zahŕňa vnútorné žalúzie, vertikálne rolety a vonkajšie žalúzie, rolety plissé, látkové a deň a noc varianty, ktoré prinesú do vášho domova útulnú atmosféru. Na terasu máme screenové rolety a kvalitné sieťky proti hmyzu na okná a dvere. Objavte naše prvotriedne riešenia pre vaše okná a dvere! Získajte bezplatnú cenovú ponuku ešte dnes. Žalúzie Piešťany – Vaša cesta k pohode s našimi žalúziami a roletami.

Žalúzie vnútorné

Naše produkty vám zaručene poskytnú ideálny tieň. Naša široká ponuka zahŕňa – vnútorné žalúzie, elegantné vertikálne žalúzie a praktické vonkajšie žalúzie, ktoré vám umožnia úplnú kontrolu nad intenzitou svetla vo vašom dome a zároveň zabezpečia ochranu vašich okien pred prílišným slnečným žiarením. Môžete nám dôverovať, pretože žalúzie Piešťany sú vaším spoľahlivým partnerom pre optimálnu ochranu a štýl vášho domova.

Žalúzie vnútorné

Zabezpečte si optimálny komfort svetla a súkromia vďaka našim roletám. Ponúkame široký výber produktov, ako sú – rolety deň a noc, látkové rolety, vonkajšie plastové rolety a plissé rolety. Naše rolety deň a noc sú nielen funkčné, ale aj štýlové. Predstavujú elegantné riešenie pre váš moderný domov, kde si môžete prispôsobiť atmosféru podľa vašich predstáv. Začnite tieniť moderne, pretože deň a noc rolety Piešťany sú synonymom pre spoľahlivosť, štýl a inováciu vo svete okenných riešení.

Žalúzie vnútorné

Zabezpečte si bezstarostné vetranie vášho domova s našimi spoľahlivými sieťkami. Naša škála produktov zahŕňa – sieťky na okná, sieťky na dvere a plissé sieťky, ktoré vám poskytnú pokojnú atmosféru vnútri. S našimi kvalitnými sieťkami si môžete užívať čerstvý vzduch bez obáv z nežiaducich návštev hmyzu. Sieťky Piešťany – váš dôveryhodný partner v udržiavaní vášho pohodlia.

Ako pracujeme?

Telefonický hovor

Kontaktujte nás a dohodneme sa na termíne pre zameranie.

Zameranie

Vyberiete si produkt z katalógu a zameriame presné rozmery

Montáž

Namontujeme vašu zákazku a následne po montáži zaplatíte

Referencie

Čo o nás povedali naši zákazníci žalúzie Piešťany?

Roletky deň a noc tyrkysové

Často kladené otázky

Aká je cena produktov na webovej stránke žalúzie Piešťany?

Cena našich produktov je vždy individuálna, pretože vyrábame na mieru. Žalúzie pre trojdielne okno (2 malé, 1 veľké) sa pohybujú v cenovom rozmedzí od 70 do 90 €. Sieťky proti hmyzu majú podobnú cenu ako žalúzie, ale ich väčší rozmer zvyšuje náklady. Rolety deň a noc sú približne 2,5-krát drahšie ako žalúzie. Pre bezplatnú cenovú ponuku kliknite tu a vyplňte formulár.

V ktorých mestách pôsobíte?

Žalúzie Piešťany dodávame a montujeme v Piešťanoch a okolí. Okrem okresu Piešťan zastrešujeme aj ďalšie väčšie okresné a krajské mestá. Aby ste videli všetky lokality v ktorých pôsobíme kliknite tu.

Ako dlho trvá dodanie a montáž vašich produktov?

Dodanie od zamerania trvá štandardne 1 - 3 týždne v závislosti od produktu. Každý produkt má iné dodacie lehoty. Žalúzie sa pohybujú okolo jedného až 2 týždňov. Rolety majú dodaciu lehotu 2 až 3 týždne. Sieťky proti hmyzu v závislosti od letnej sezóny môžu byť vo výrobe 1 až 3 týždne.

Top 3 najpredávanejšie produkty v Piešťanoch

Roletky deň a noc v kuchyni

Vhodné do interiéru a prevažne do súkromných bytov.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Finančne nenáročný produkt vhodný kdekoľvek.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Sieťky na mieru so špeciálnou sieťovinou zo sklo-vlákna.

Žalúzie Piešťany

Naše služby ponúkame v Piešťanoch, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

Piešťany, situované v Západnom Slovensku, je známe ako kúpeľné mesto so slávnymi liečivými termálnymi prameňmi. Očarí návštevníkov pokojnou atmosférou a krásnymi parkami. Mesto je tiež známe svojimi kultúrnymi podujatiami a historickými pamiatkami, vrátane gotického mosta a renesančných domov. Svojou relaxačnou atmosférou a liečivými vlastnosťami termálnych kúpeľov láka Piešťany návštevníkov na oddych a zlepšenie zdravia.

Miesta pôsobenia vo väčších mestách a okolí: Banka, Borovce, Chtelnica, Drahovce, Dubovany, Krakovany, Moravany nad Váhom, Ostrov, Ratnovce Sokolovce, Trebatice, Veselé, Veľké Kostoľany, Veľké Orvište, Vrbové a ďalšie...

Naši obchodní partneri a dodávatelia pre mesto Piešťany

logotyp Michal Kohút