Žalúzie Banská Bystrica

22 rokov

získavania skúseností

15 000+

spokojných zákazníkov

Servis

záručný aj pozáručný

100%

vyrobené na Slovensku a Česku

Žalúzie Banská Bystrica

Žalúzie v Banskej Bystrici. Ponúkame klasické žalúzie, štýlové rolety ale aj sieťky proti hmyzu. Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku. Náš sortiment zahŕňa vnútorné, elegantné vertikálne žalúzie a praktické vonkajšie žalúzie. Vylepšite si svoj interiér našimi roletami plissé, látkovými a deň a noc. Prinesú do vášho domova útulnú atmosféru, zatiaľ čo vonkajšími plastovými žalúziami si zabezpečíte súkromie a ochranu pred slnkom. Sú tiež veľmi odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Screenové rolety na terasu vás ochránia aj v exteriéri. Naše kvalitné sieťky proti hmyzu na okná a dvere vám zabezpečia čerstvý vzduch bez rušivých návštevníkov. Navštívte nás a objavte prvotriedne riešenia pre vaše okná a dvere!

Roletky deň a noc v kuchyni

Vnútorné žalúzie, vertikálne žalúzie a vonkajšie žalúzie. Ochránime vaše okná pred nežiaducimi slnečnými lúčmi.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Rolety deň a noc, látkové rolety, plissé rolety a vonkajšie rolety. Elegantné riešenie pre modernú dizajn u vás doma.

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Sieťky na okná, sieťka na dvere a plissé sieťky. Nebojte sa vetrať bez obáv, že vám domov vletí nežiaduci hmyz.

Žalúzie Banská Bystrica

Naše služby ponúkame v Banskej Bystrici a okolí, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

Žalúzie už aj v Banskej Bystrici. V tomto meste pôsobíme od roku 2024. Banská Bystrica má skvelú polohu. Je najväčšie mesto v strednom Slovensku. Práve pre jej strategickú polohu sme rozšírili naše miesto pôsobenia. Okrem interiérových žalúzií a roliet sme naše portfólio rozšírili o vonkajšie žalúzie a vonkajšie screenové rolety. Montáž a servis v Banskej Bystrici je súčasť našich služieb. V celom okrese ponúkame aj opravu starých žalúzií prípadne ich výmenu. Objednajte si naše interiérové tienenie a získate dopravu zdarma.

Miesta pôsobenia v okolí Banskej Bystrice: Badín, Brusno, Hrochoť, Malachov, Medzibrod, Nemce, Poniky, Selce, Slovenská Ľupča, Vlkanová, Ľubietová a ďalšie…

Ako si objednáte produkty?

Zavolajte nám
Zameranie
Montáž

Oprava žalúzií – Banská Bystrica

Pokazené žalúzie a rolety

Pokazené žalúzie sú častý problém na plastových oknách. Existuje však veľa náhradných dielov na žalúzie. Tu sú najčastejšie poruchy žalúzií.

 • Roztrhnutý silón na žalúzii
 • Žalúzia sa nedá vytiahnuť
 • Lamely žalúzie sú ohnuté
 • Krytka, úchytky a kolíky na žalúzii sú poškodené alebo sa rozpadli
 • Retiazka sa roztrhla
 • Vytiahnutá retiazka zo žalúzie

Všetky podobné poruchy na poškodenej žalúzii vieme opraviť alebo dodať náhradné diely. Pokiaľ sa však žalúzia nedá vytiahnuť hore, je pravdepodobne poškodená stuha a žalúziu neopravujeme. Ponúkame vám však lacné žalúzie za staré. Pre náhradné diely na žalúzie nás kontaktujte telefonicky alebo mailom.

Náhradné diely na žalúzie

Na žalúzie ponúkame aj náhradné diely. Náhradné diely a všetky súčasti na žalúzie nájdete na stránke vysvetlenie pojmov

 • Krytky
 • Retiazka
 • Silón
 • Bočnica
 • Úchytka
 • Spojka na retiazku
 • Kolík

Tieto náhradné diely sa dajú vymeniť. Všetky ostatné komponenty ako napríklad stuha čo vyťahuje žalúzie alebo rebríček sa vymeniť nedajú. Pokiaľ sa vám poškodia lamely a stratia svoj tvar, nedajú sa už vymeniť. Žalúzie sú však najlacnejší produkt na interiérové tienenie. Pokiaľ chcete vymeniť svoje staré a pokazené žalúzie za nové vnútorné žalúzie na plastové okná, vyplňte formulár pre bezplatnú cenovú ponuku.

Referencie spokojných zákazníkov

Čo o nás povedali naši zákazníci v Banskej Bystrici a iných mestách?

Žalúzie rolety siete

Žalúzie riešia neželané pohľady

Klára sedela pri svojom okne, hľadiac von na ulicu svojej tichej štvrti. Jej pohľad upútala nová rodina, ktorá práve začala bývať naproti. Mladý pár, podobne ako ona, začal zariaďovať svoj dom. Klára bola zvedavá a sledovala ich.

Jedného dňa, keď sa Klára chystala na večeru, zbadala, že nová susedka, Anna, sleduje jej dom. Klára bývala v pokojnej štvrti a preto nebola zvyknutá že ju niekto sleduje. Keď sa toto opakovalo viackrát, Klára si povedala že si zaobstará žalúzie aby ochránila svoje súkromie. Neželané pohľady nie sú nikdy príjemné. Odvtedy Klára chráni svoje súkromie a už nepotrebuje sledovať svojich susedov.

Veľa krát sú podobné scény v rôznych hororoch alebo je to aj častá realita. Chráňte vaše súkromie s nami a vyberte si podľa vášho vkusu z našej širokej škály produktov.

Prečo žalúzie v Banskej Bystrici od Rol.sk?

15 000+ Spokojných zákazníkov

Významnú časť našich úspešných projektov tvoria naši verní zákazníci a tí, ktorí k nám našli cestu prostredníctvom odporúčaní. Kvalitná práca je zárukou spokojnosti, čo sa odráža v pravidelných návštevách našich klientov. Ich lojalita je pre nás najlepšou odmenou za našu prácu.

Skúsený tím s dlhoročnou praxou

Naši montéri majú bohaté skúsenosti s montážou tieniacej techniky. Radi vám pomôžeme vybrať to najlepšie tienenie pre váš byt, kanceláriu alebo firmu. Nezáleží na type okna - okrem a-typov zvládneme inštalačné práce na akomkoľvek druhu okna bez problémov.

Nízka cena

Naša politika cien je veľmi priaznivá. Odvážime sa tvrdiť, že naše služby sú cenovo dostupné pre všetkých. Už dlhší čas sme úspešní v konkurencii pri veľkých stavbách a v firmách, a to sa pomaly stalo našou tradíciou. To znamená, že naše produkty sú dostupné pre širokú verejnosť.

22 rokov získavania skúseností

Pred dvadsiatimi dvoma rokmi, keď sme začínali, mnohé druhy tieniacich techník ešte len začínali svoj vývoj. Počas týchto dvoch desaťročí sme obslúžili obrovské množstvo zákazníkov a namontovali mnoho rôznych produktov. Tie najkvalitnejšie sme vybrali a teraz ich nájdete v našej ponuke.

Vysoká kvalita

Hľadali sme roky po kvalitných dodávateľoch a neuspokojili sme sa s priemernosťou. Našim cieľom je poskytovať produkty, ktoré majú dlhú životnosť a zároveň sú dostupné pre našich zákazníkov. Pretože dôverujeme slovenským výrobcom, naša ponuka zahŕňa výlučne slovenské produkty.

Ideme s dobou a najnovšími trendami

Tienenie sa výrazne zmenilo od doby, keď sme začínali, a nové produkty neustále prichádzajú na trh. Držíme krok s dobou a aktívne sledujeme najnovšie trendy. Naše tímy neustále testujú nové produkty, až nájdu také, ktoré spĺňajú naše prísne kritériá kvality. Až potom ich zaraďujeme do našej ponuky pre vás.

Ponúkame exteriérové / vonkajšie žalúzie v Banskej Bystrici. Najpokročilejšie a najspoľahlivejšie externé tienenie.

Staviate dom a chcete ušetriť na tienení a klimatizácii zároveň? Vyberte si na tienenie práve vonkajšie žalúzie a ušetrite. Vonkajšie žalúzie znížia teplotu v dome až o 7°C. Ovládajú sa pohodlne mobilom alebo diaľkovým ovládačom.

Pri stavbe treba počítať s predprípravou na vonkajšie žalúzie už vopred. Získajte technicky najpokročilejšie žalúzie Z-90 a zabezpečte svoj domov.

Vonkajšie žalúzie

Aktuálny trend - Deň a Noc

Súčasný trend ukazuje, že čoraz viac a viac ľudí nahrádza svoje žalúzie Banská Bystrica v domácnosti, roletami deň a noc. Tieto žalúzie sú veľmi estetické a vhodné pre ľudí, ktorí majú radi "čistý dizajn". Oproti žalúziám a iným roletám majú hneď aj niekoľko výhod.

Prečo by ste si mali vybrať práve Deň a Noc?

 • Nedržia prach (sú napustené anti-statickou látkou)
 • Bez-údržbové
 • Netrhá sa retiazka (nemá spojku)
 • Jednoduchá manipulácia
 • Nemajú silóny a pásku oproti žalúziám (nemá sa čo roztrhnúť)
 • Majú hliníkový bubon a hliníkové bočné lišty
 • Slovenský výrobok

Naši obchodní partneri a dodávatelia pre mesto Banská Bystrica

logotyp Michal Kohút
partner isotra

Často kladené otázky

 • Aká je cena produktov, viete mi spraviť cenovú ponuku?

  Cena produktov sa zhotovuje na mieru podľa druhu produktu, rozmerov a tiež aj počtu kusov. Pri väčšej zákazke vieme cenu prispôsobiť aj zaujímavou zľavou. Pre bezplatnú cenovú ponuku vyplňte vyplňte formulár.

 • V ktorých mestách je dostupná vaša ponuka?

  Naša firma pôsobí v Banskej Bystrici ale aj v mestách BratislavaLiptovský MikulášMartinPrievidzaTrenčínNitra a v ich širokom okolí. Pozrite si všetky mestá v ktorých pôsobíme. Vieme ísť aj ďalej za naše bežné mestá pôsobenia, pokiaľ budete mať väčší objem tovaru.

 • Ako dlho trvá dodanie a montáž žalúzií a roliet?

  Dodacia a montážna doba produktov závisí od ich typu a špecifikácií. Žalúzie sú štandardne dostupné do 1 týždňa, zatiaľ čo sieťky sa zvyknú expedovať tiež do tohto časového rámca, no počas letnej sezóny sa môže výrobná doba natiahnuť až na 3 týždneRolety, či už látkové alebo deň a noc, majú priemernú dodaciu lehotu od 2 týždňov a viac. Pri exteriérových produktoch ako sú napríklad vonkajšie žalúzie alebo screenové rolety sa doba dodania pohybuje okolo 5 týždňov. Doba výroby sa môže predĺžiť, ak produkty vyžadujú špeciálne modifikácie, ako je napríklad farbenie RAL farbou alebo imitácia dreva. Po naskladnení tovaru vás budeme kontaktovať telefonicky a dohodneme sa na termíne montáže.