Žalúzie Banská Bystrica

Žalúzie Banská Bystrica

Roletky deň a noc v kuchyni
Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové
Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové
Žalúzie rolety siete

Žalúzie Banská Bystrica riešia neželané pohľady

Klára sedela pri svojom okne, hľadiac von na ulicu svojej tichej štvrti. Jej pohľad upútala nová rodina, ktorá práve začala bývať naproti. Mladý pár, podobne ako ona, začal zariaďovať svoj dom. Klára bola zvedavá a sledovala ich.

Jedného dňa, keď sa Klára chystala na večeru, zbadala, že nová susedka, Anna, sleduje jej dom. Klára bývala v pokojnej štvrti a preto nebola zvyknutá že ju niekto sleduje. Keď sa toto opakovalo viackrát, Klára si povedala že si zaobstará žalúzie aby ochránila svoje súkromie. Neželané pohľady nie sú nikdy príjemné. Odvtedy Klára chráni svoje súkromie a už nepotrebuje sledovať svojich susedov.

Ako si objednáte produkty?

Zavolajte nám

Kontaktujte nás a dohodneme sa na termíne pre zameranie.

Zameranie

Vyberiete si produkt z katalógu a zameriame presné rozmery

Montáž

Namontujeme vašu zákazku a následne po montáži prebehne platba

Prečo žalúzie Banská Bystrica od Rol.sk?

15 000+ Spokojných zákazníkov

Významnú časť našich úspešných projektov tvoria naši verní zákazníci a tí, ktorí k nám našli cestu prostredníctvom odporúčaní. Kvalitná práca je zárukou spokojnosti, čo sa odráža v pravidelných návštevách našich klientov. Ich lojalita je pre nás najlepšou odmenou za našu prácu.

Nízka cena

Naša politika cien je veľmi priaznivá. Odvážime sa tvrdiť, že naše služby sú cenovo dostupné pre všetkých. Už dlhší čas sme úspešní v konkurencii pri veľkých stavbách a v firmách, a to sa pomaly stalo našou tradíciou. To znamená, že naše produkty sú dostupné pre širokú verejnosť.

Vysoká kvalita

Hľadali sme roky po kvalitných dodávateľoch a nespokojili sme sa s priemernosťou. Našim cieľom je poskytovať produkty, ktoré majú dlhú životnosť a zároveň sú dostupné pre našich zákazníkov. Pretože dôverujeme slovenským výrobcom, naša ponuka zahŕňa výlučne slovenské produkty.

Skúsený tím s dlhoročnou praxou

Naši montéri majú bohaté skúsenosti s montážou tieniacej techniky. Radi vám pomôžeme vybrať to najlepšie tienenie pre váš byt, kanceláriu alebo firmu. Nezáleží na type okna – okrem a-typov zvládneme inštalačné práce na akomkoľvek druhu okna bez problémov.

22 rokov získavania skúseností

Pred dvadsiatimi dvoma rokmi, keď sme začínali, mnohé druhy tieniacich techník ešte len začínali svoj vývoj. Počas týchto dvoch desaťročí sme obslúžili obrovské množstvo zákazníkov a namontovali mnoho rôznych produktov. Tie najkvalitnejšie sme vybrali a teraz ich nájdete v našej ponuke.

Ideme s dobou a najnovšími trendami

Tienenie sa výrazne zmenilo od doby, keď sme začínali, a nové produkty neustále prichádzajú na trh. Držíme krok s dobou a aktívne sledujeme najnovšie trendy. Naše tímy neustále testujú nové produkty, až nájdu také, ktoré spĺňajú naše prísne kritériá kvality. Až potom ich zaraďujeme do našej ponuky pre vás.

Aktuálny trend – Deň a Noc

Súčasný trend ukazuje, že čoraz viac a viac ľudí nahrádza svoje žalúzie Banská Bystrica v domácnosti, roletami deň a noc. Tieto žalúzie sú veľmi estetické a vhodné pre ľudí, ktorí majú radi „čistý dizajn“. Oproti žalúziám a iným roletám majú hneď aj niekoľko výhod.

Prečo by ste si mali vybrať práve Deň a Noc?

  • Nedržia prach (sú napustené anti-statickou látkou)
  • Bez-údržbové
  • Netrhá sa retiazka (nemá spojku)
  • Jednoduchá manipulácia
  • Nemajú silóny a pásku oproti žalúziám (nemá sa čo roztrhnúť)
  • Majú hliníkový bubon a hliníkové bočné lišty
  • Slovenský výrobok

Referencie žalúzie Banská Bystrica

Čo o nás povedali naši zákazníci žalúzie Banská Bystrica?

Často kladené otázky

Aká je cena produktov na stránke žalúzie Banská Bystrica, viete mi spraviť cenovú ponuku?
V ktorých mestách je dostupná vaša ponuka?
Ako dlho trvá dodanie a montáž žalúzií a roliet?

Dodacia a montážna doba produktov závisí od ich typu a špecifikácií. Žalúzie sú štandardne dostupné do 1 týždňa, zatiaľ čo sieťky sa zvyknú expedovať tiež do tohto časového rámca, no počas letnej sezóny sa môže výrobná doba natiahnuť až na 3 týždne. Rolety, či už látkové alebo deň a noc, majú priemernú dodaciu lehotu od 2 týždňov a viac. Doba výroby sa môže predĺžiť, ak produkty vyžadujú špeciálne modifikácie, ako je napríklad farbenie RAL farbou alebo imitácia dreva. Po naskladnení tovaru vás budeme kontaktovať telefonicky a dohodneme sa na termíne montáže.

Žalúzie Banská Bystrica

Naše služby ponúkame v Banskej Bystrici a okolí, ale kamenná prevádzka tu nie je zriadená.

Banská Bystrica, ležiaca v srdci Slovenských nížin, je mesto s bohatou históriou a kultúrnym dedičstvom. Obklopená krásnymi horskými panorámami, Banská Bystrica zaujíma svojich návštevníkov historickými pamiatkami, ako je Námestie SNP s jeho katedrálou a špitálom sv. Alžbety. Mesto je známe aj svojou pestrou kultúrnou scénou, kde sa stretávajú tradície a moderný um, čo robí z Banskej Bystrice jedinečné a príjemné miesto na návštevu.

Miesta pôsobenia v okolí Banskej Bystrice: Badín, Brusno, Hrochoť, Malachov, Medzibrod, Nemce, Poniky, Selce, Slovenská Ľupča, Vlkanová, Ľubietová a ďalšie...

Naši obchodní partneri a dodávatelia pre žalúzie Banská Bystrica

logotyp Michal Kohút