Vonkajšie žalúzie Titan 90

Vonkajšie žalúzie Titan 90

Reťazová žalúzia Titan je inovatívna vonkajšia žalúzia, predstavujúca absolútnu špičku v oblasti bezpečnosti a ochrany objektu pred násilným vniknutím. Ovládacie prvky žalúzie, sú integrované do bočných líšt, čo znamená že manipulácia z vonku je vylúčená.

Nový špeciálny tvar lamiel zaručuje dokonalé uzatvorenie bez akýchkoľvek medzier pri zatvorení. Žalúziu je možné ovládať len motoricky, pričom v prípade zistenia prekážky počas spúšťania sa systém okamžite zablokuje. Po odstránení prekážky zostane paket lamiel v mieste bez nebezpečia samovoľného pádu a zároveň nebude možné manuálne manipulovať smerom nahor.

Tieto vlastnosti robia z reťazovej žalúzie Titan bezpečný a spoľahlivý prvok vonkajšieho zabezpečenia, ktorý zároveň poskytuje vysokú úroveň ochrany a funkčnosti.

Vonkajšie žalúzie Titan 90

Vonkajšie žalúzie Titan 90 – Výhody

Bezpečnosť

Titan 90 je inovačný krok smerom k maximálnej bezpečnosti a spoľahlivosti vonkajších žalúzií. Svojím jedinečným designom a pokročilými bezpečnostnými opatreniami predstavuje ideálnu voľbu pre tých, ktorí kladú dôraz na ochranu svojho majetku a súčasne očakávajú štýlové a moderné riešenie pre svoje okná.

Ochrana

Vonkajšie žalúzie Titan 90 okrem tienenia dokážu prispieť k ochrane vášho domova. Chránia v prvom rade vaše okná proti silným búrkam a víchriciam. Vonkajšie žalúzie sú prvá „nárazníková“ prekážka ktorú treba prekonať. Získajte väčší pocit bezpečia, žalúzie totiž dokážu znepríjemniť človeku vlámanie sa do domu.

Odolnosť voči vetru

Vonkajšie žalúzie Titan 90 majú vysoký stupeň odolnosti proti vetru číslo 6. Trieda 6 zabraňuje silnej víchrice dosahujúcej rýchlosti až 88 km za hodinu. Taký vietor spôsobuje menšie škody na stavbách, strháva komíny a škridly, zo stromov sa odlamujú hrubšie konáre. Vonkajšie žalúzie vás poľahky ochránia pred podobnými problémami.

Zníženie teploty

Vonkajšie žalúzie dokážu znížiť teplotu v dome až o 7°C. Často sa vonkajšie žalúzie zvyknú porovnávať s klimatizáciou. Vonkajšie žalúzie ale nevháňajú studený vzduch dovnútra ale zabraňujú preniknutiu slnečných lúčov dovnútra vďaka čomu dokážu efektívne udržiavať nižšiu teplotu v dome.

Ovládanie

Ovládanie žalúzií je jedna z najväčších predností. Na výber máte až 4 varianty ovládania. Môžete použiť aj svoj mobilný telefón s prístupom na wifi a ovládať svoje žalúzie odkiaľkoľvek na svete. Máte na výber aj vypínač priamo na okne alebo diaľkový ovládač. Najlacnejšie riešenie je ovládanie pomocou kľuky.

Životnosť

Vonkajšie žalúzie sa kupujú väčšinou raz v živote (pokiaľ sa nesťahujete). Ich životnosť sa počíta na desiatky rokov. Vďaka kvalitným materiálom ako je hliník dokážu hravo prežiť akékoľvek iné možnosti tienenia. Vďaka ich životnosti sa časom vaše náklady vrátia späť keďže nemusíte stále meniť produkty na tienenie.

UV obrana

Zabráňte prenikaniu škodlivých UV lúčov do vášho domova a starajte sa o svoju domácnosť a majetok. Rolety Titan ochránia váš nábytok, koberce a interiérové ​​vybavenie pred poškodením spôsobeným nadmerným UV žiarením. Naše rolety sú ideálnym spôsobom, ako ochrániť váš domov pred počasím v Melbourne vo všetkých ročných obdobiach.

Úplné súkromie

Rolety sa ovládajú zvnútra vášho domova pre úplnú kontrolu nad vaším súkromím. Vychutnajte si mäkké, filtrované svetlo čiastočným otvorením alebo úplným zatvorením uzávierky – ideálne pre pracovníkov na zmeny, malé spiace deti alebo domáce kino. Všetko máte pod kontrolou vďaka roletovej uzávierke Titan.

Bariéra hluku

Ukázalo sa, že rolety Titan sú účinné pri znižovaní prenosu hluku cez okná a dvere. Izolácia v našich okeniciach poskytuje účinnú bariéru proti nežiaducemu vonkajšiemu hluku, ako je doprava, kosačky na trávu, psy, lietadlá a okoloidúci.

Varianty montáže

Tieto tri typy montáže môžu byť v dvoch variantoch: krycia schránka priznaná / krycia schránka včlenená do zatepľovacieho systému alebo obvodového plášťa.

Roletky deň a noc v kuchyni

Montáž do vytvoreného vrecka

(strop /stena)

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Montáž do špalety na rám okna

(strop /stena)

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Montáž na rozširovací profil okna

(strop /stena)

Špecifická montáž

 • Samonosná verzia (upevnenie žalúzie na vodiacich lištách)
 • Fasádna verzia (guľatá kazeta; montáž na fasádu)
 • Montáž do prekladu Heluz (zapustené vodiace lišty)
 • Montáž do prekladu Porotherm (vhodné pre samonosné verzie)
 • Samonosná žalúzia s nábalom mimo kanálu

S montážou do prekladu treba počítať už vo fáze projektu rodinného domu.

Ovládanie

Elektricky – diaľkovým ovládačom

Elektricky – vypínačom

Mobilným telefónom – aplikácia

Rozmery

Minimálna šírka
600 mm
Maximálna šírka
2800* mm
Maximálna výška
4000 mm
Maximálna plocha
8 m2 

*Upozornenie: S rastúcou šírkou žalúzie klesá trieda jej odolnosti voči vetru. Atypické rozmery nevyrábame.

Technické parametre

Horný profil LamelaVodiaca lišta
Rozmer56 × 580,60 × 122,880 × 49,2
MateriálFe – železoAl – hliníkAI – hliník
Farbapozink, plechPodľa vzorkovníkaŠtandard:
RAL 9006 strieborná
Ostatné RAL v nástreku,
DECORAL*
*pre max. šírku 4000 mm

REZ

Lamela Titan 90

Lamela

plissé sieťky

Ochránia vás vonkajšie žalúzie Titan-90?

Žalúzie Titan vyrobené z dvojstenného hliníka so zosilneným profilom sú navrhnuté tak, aby zabránili vstupu neželaných hostí. Vďaka našej bezpečnostnej funkcii Autolock v spojení s pevnosťou našich materiálov je takmer nemožné vypáčiť žalúzie zvonku.

Naše žalúzie sú vyrobené z mimoriadne kvalitných materiálov a pri silnom vetre, silnom daždi alebo dokonca krupobití sa nerozbijú ani nerachotia. Pevný hliník ochráni váš domov pred akýmikoľvek spadnutými vetvami stromov, alebo rozbitím skla, ktoré môže prísť pri silných búrkach.

Farebné prevedenie – vzorkovník farieb

RAL 9010

RAL 9010

RAL 9006

RAL 9006

RAL 9007

RAL 9007

RAL 7016

RAL 7016

RAL 7048

RAL 7048

DB 703

DB 703

Galéria

Vonkajšie žalúzie Titan 90 detail lamely
Vonkajšie žalúzie Titan 90 samostatné lamely
Vonkajšie žalúzie Titan 90 detail lamely
Vonkajšie žalúzie Titan-90
Vonkajšie žalúzie Titan 90 na budove

Najčastejšie otázky

Aká je cena vonkajších žalúzií Titan 90?

Cena vonkajších žalúzií Titan 90 / Titan 90 je závislá od rozmerov, prevedenia, spôsobu ovládania (motoricky / mechanicky), farby, komponentov a podobne. Žalúzia o veľkosti 240 x 150 sa môže pohybovať od 650 € až do 1000 €. Cena záleží od veľa parametrov. Dajte si spraviť bezplatnú cenovú ponuku na vonkajšie žalúzie Titan 90.

V ktorých mestách pôsobí vaša firma?

Naša firma realizuje zákazky v mestách Bratislava, Liptovský Mikuláš, Martin, Prievidza, Trenčín a v ich širokom okolí. Všetky mestá v ktorých pôsobíme viete nájsť v zozname miest nášho pôsobenia. Vieme ísť aj ďalej za naše bežné mestá pôsobenia, pokiaľ budete mať väčší objem tovaru.

Ako dlho trvá dodanie a montáž vonkajších žalúzií Titan 90?

Vonkajšie žalúzie majú dodaciu dobu od 3 až do 5 týždňov. Montáž ale závisí od veľkosti zákazky. Pri menšej zákazke môže trvať zvyčajne pár hodín.

Referencie

Čo o nás povedali naši zákazníci?

Výrobok nevyžaduje mimoriadnu údržbu a mazanie ovládacích mechanizmov. Pri bežnom znečistení pravidelne utrite povrch výrobku prachovkou alebo navlhčenou mäkkou textilnou tkaninou alebo špongiou a vždy vytrite dosucha! Používajte iba mydlové roztoky bez chemických prísad, s teplotou do 30 ºC. Nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky, ako organické riedidlá, rozpúšťadlá, čistiace piesky, čistiace pasty, vyvíjače pary a silné alkalické čistiace prostriedky. Odporúčame vykonávať pravidelnú kontrolu a údržbu vonkajších žalúzií.

Pravidelná kontrola stavu žalúzií Titan 90:

 • trvalé funkcie žalúzií (rovnomerné vyťahovanie a spúšťanie)
 • stav a mieru znečistenia lamiel
 • opotrebenie vyťahovacích pásikov a rebríkov
 • stav vodiacich líšt
 • správnu funkciu koncových spínačov
 • hlučnosť chodu

Upozornenie:
Dbajte na opatrné čistenie tieniacich lamiel, aby nedošlo k ich pretlačeniu alebo inému poškodeniu. Pri čistení okien výrobok nastavte do takej polohy, aby nemohlo dôjsť k jeho poškodeniu a aby nebránil v čistení. Chráňte výrobok pred znečistením pri stavebných úpravách a pri maľovaní. Pri sile vetra nad medznú hodnotu podľa tabuľky sa musia žalúzie s manuálnym ovládaním a motorovým ovládaním bez čidla vytiahnuť hore do hornej polohy, aby nedošlo k jej poškodenie alebo k poškodeniu jej okolia

Podobné produkty žalúziám Titan 90

Roletky deň a noc v kuchyni

Špička vo vonkajšom tienení

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Najpoužívanejší typ vonkajšej žalúzie

Vertikálne žalúzie jemné bledo-oranžové

Najpredávanejšie vonkajšie žalúzie na trhu

Naši obchodní partneri a dodávatelia vonkajších žalúzií

logotyp Michal Kohút
partner isotra
Somfy logo

Často kladené otázky

 • Blokujú vonkajšie žalúzie svetlo?

  Žalúzie predstavujú vynikajúci prostriedok na zatemnenie miestnosti počas dňa a obmedzenie prieniku umelého svetla, ako sú reflektory a pouličné lampy, v noci. Žaluzia Titan dokáže úplne zablokovať99% svetla, ktoré by inak prenikalo cez okno. V prípade čiastočne otvorenej žalúzie umožňujú malé otvory medzi lamelami prúdiť dovnútra filtrované svetlo a zároveň poskytujú obmedzený pohľad von, čím zachovávajú súkromie.

 • Sú vonkajšie žalúzie bezpečné?

  Vonkajšie žalúzie Titan 90 poskytujú fyzickú vrstvu ochrany pred vonkajšími silami a chránia váš domov pred vlámaním a násilným vniknutím. Pomáhajú tiež odraziť nežiadaný vstup cez otvorené alebo odomknuté okná a dvere. Rolety Titan sú vybavené automatickým uzamykacím mechanizmom, ktorý zabraňuje nadvihnutiu alebo vypáčeniu zatvorenej rolety zvonku. 

 • Blokujú vonkajšie žalúzie teplo?

  Naše vonkajšie žalúzie Titan 90 sú vytvorené z izolovaných hliníkových lamiel, ktoré efektívne eliminujú90% tepla. Bez ohľadu na to, či si želáte udržať teplo vnútri alebo vonku, naše žalúzie úplne zakryjú okná, fungujúc ako robustná izolačná vrstva, ktorá bráni prenosu tepla.