Montáž - rolety deň a nov v Prievidzi

Montáž v Prievidzi – Rolety deň a noc

Realizácia Roliet Deň a Noc v Prievidzi na sídlisku sever.

Montáž roliet deň a noc v Prievidzi na sídlisku sever.

Výmena starých žalúzií za moderné a štýlové rolety deň a noc patrí v Prievidzi medzi naše najčastejšie zákazky. V Prievidzi sme urobili výmenu už v stovkách domácností. Na sídlisku sever si zákazníčka vybrala krásnu hnedú farbu ktorá imituje drevo. Montáž bola rýchla. Čas montáže bol okolo 30 minút. Rolety deň a noc na takéto trojdielne okno vás môžu vyjsť okolo 190 – 200 €. Ak ste z Prievidze, využite aktuálny trend a vyžiadajte si u nás bezplatnú cenovú ponuku na mieru.

Pozrite rozdiel pred a po výmene starých žalúzie za rolety deň a noc

Staré žalúzie v Prievidzi

Staré nefunkčné žalúzie poškodené a zničené

Montáž - rolety deň a nov v Prievidzi

Nové rolety deň a noc vo farbe v imitácii dreva

Po výmene roliet deň a noc už nebude potrebná ani garniža so záclonou ani iný druh tienenia. Rolety deň a noc elegantne nahradili staré žalúzie. Vďaka svojím výhodám majú väčšiu trvácnosť, estetickejší dizajn a pôsobia veľmi elegantne. Pozrite si aj vy 7 výhod roliet deň a noc.

Kedy je čas na výmenu?

Staré žalúzie na obrázku sú už jasne zničené. Prvý ukazovateľ je, že prvá žalúzia už ani nemá jednotlivé lamely. Druhý signál starých žalúzií môžu byť na pohľad zažltnuté krytky na bokoch hornej lišty. Pokiaľ na prvý pohlaď nevidíte nefunkčnú žalúzie, jej poškodenie otestujte manuálne pomocou retiazky.

Andrej Kohút
Andrej Kohút

Majiteľ a konateľ firmy ROL s. r. o. s viac ako 10 ročnou praxou v obore tieniacej techniky. Marketingu sa venuje od roku 2018. Súčasnú firmu založil v roku 2021. Miluje pomáhať ľudom a napĺňať ich potreby a priania.

Články: 17

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *