Šedé vertikálne žalúzie

Montáž Vertikálnych žalúzií – Temeš

Montáž Vertikálnych žalúzií v Temeši v okrese Prievidza

Montáž vertikálnych žalúzií bola na staršiu budovu kde neviete čo je na strope. Pôvodne sme mysleli že je to betón ale ukázalo sa že je tam všeličo, tehla, hrubšia omietka a aj kúsok betónu a hlavne veľa dier. Už sme montovali na ozaj ťažkých miestach ale vŕtanie do betónu v staršej budove je vždy veľká záhada. Dôležitý je aj tak výsledok. Vertikálne žalúzie musia pevne držať aby nespadli zákazníkom na hlavu.

Vertikálne žalúzie šedej farby v celej miestnosti

Montáž vertikálnej žalúzie - Temeš okres Prievidza

Posledná kontrola a ladenie detailov na montáži vertikálnych žalúzií

Montáž vertikálnej žalúzie šedej

Namontované vertikálne žalúzie v Temeši v okrese Prievidza

Proces montáže

Najdôležitejšie pred samotnou montážou je správne vymeranie. Zamerať treba pred objednaním produktu ale aj počas montáže. Pri montáži musíte správne odmerať vzdialenosť vertikálnych žalúzií od okna. Látka z vertikálnej žalúzie má 12,5 cm šírku a preto odporúčame rátať aspoň s 13 centimetrami. V tomto prípade sme uchytávali držiaky do stropu a látky dali do výšky nad parapet (je to tak lepšie – odporúčame). Keď sme vyvŕtali diery, najťažšia časť bola ešte len pred nami. Nasadiť a uchytiť správne hmoždinky. Dôležité je aby žalúzia pevne držala. Následne sme necvakli koľajnicu a zavesili látky.

Šedé vertikálne žalúzie

Namontované vertikálne žalúzie do stropu

Šedá striebristá látka vertikálnej žalúzie

Detail šedej striebristej látky

Spokojnosť zákazníka na prvom mieste

Náš zákazník náš pán. Zákazník síce nebol prítomný na montáži ale jeho brat a rodičia áno. Zákazník prišiel domov a videl už len finálny výsledok. Vybral si šedú látku ktorá je pogumovaná a môže sa čistiť aj vlhkou handrou či hubkou. Tento typ látky neprepúšťa svetlo a hodí sa do konferenčných miestností.

Večer keď prišiel zákazník domov, poslal nám túto správu:

Zdravím. Aspoň takto sa vám chcem poďakovať za dnešnú montáž žaluzia u rodičov v Temeši. Vidím, že ešte dobrí ľudia existujú. Bez toho,aby ste si dopredu zobral zálohu, ste po zameraní to dal do výroby urobiť. A ešte oproti konkurencii za normálne peniaze. Naozaj som presvedčený, že ste dobrý človek a prajem vám v živote len všetko dobre. Majte sa.

Okrem iného nám aj zanechal recenziu na našej stránke.

Obsluhujeme všetky dediny v okrese Prievidza

Zavolajte nám

Pôsobíme v celom Prievidzskom okrese a všetkých dedinách. Zavolajte nám a dohodneme si termín pre obhliadku a montáž.

Zameranie

Zameranie rozmerov. Najdôležitejší krok v celom procese. Poradíme vám pri výbere látky, výbere správnych rozmerov a spôsobe uchytenia.

Montáž

Ihneď po vyrobení vertikálnych žalúzií vás budeme kontaktovať. Pri montáži vás informujeme aj o údržbe a servise.

Andrej Kohút
Andrej Kohút

Majiteľ a konateľ firmy ROL s. r. o. s viac ako 10 ročnou praxou v obore tieniacej techniky. Marketingu sa venuje od roku 2018. Súčasnú firmu založil v roku 2021. Miluje pomáhať ľudom a napĺňať ich potreby a priania.

Články: 17

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *